Skocz do zawartości

Karafik

Gracz
  • Postów

    1 349
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Karafik

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nazwa nieruchomości: Domek ID nieruchomości: 326 Cena za dobę: 180PLN Lokalizacja: Palomino Creek Cena: Licytacja, jeśli oferta będzie ładna to sprzedam. SS’y: https://imgur.com/a/eDALbYRCoś od siebie: Fajny domek, podjazd na około 20aut.
  3. Karafik

    Rok minoł...

    Minął** Cześć.
  4. Model: Najlepiej Turismo, Long Rancher. Pojemność silnika: Najlepiej 2.2. Przebieg pojazdu: - Cena: Do 2.500.000 lub lekko więcej. Dodatki: Najlepiej FT Coś od siebie: Inne oferty również rozpatrzę.
  5. Witam, Police Officer III+1 Karafik. Lekko? Byłeś na środku drogi jadąc v-maxem. Stłuczka? Jadąc v-maxem, wjeżdżając nam w maskę stworzyłeś zagrożenie dla naszego życia. Jechaliśmy jednostką SWAT, przez co nie mogliśmy Ciebie zatrzymać. Z tego co wiem miałeś dostać prawko 7dni, ale zdążyliśmy Cię ostrzelać. Nie byłeś w SAPD, nie wiesz kiedy możemy użyć broni palnej, i kiedy nie możemy. Gdybyś zjechał przypadkowo to byś był na poboczu, ponieważ były tam barierki, więc nie kłam. Było to celowe zachowanie, najpierw odwalasz, a potem piszesz skargi. Pozdrawiam, Police Officer III+1 Karafik.
  6. Karafik

    Tuner downtown.

    Nie wiem, ale wiecej niz 1.9kk
  7. Karafik

    Tuner downtown.

    Fajna oferta, lecz to jeszcze nie to. Dalej
  8. Karafik

    Tuner downtown.

    Na początek zawsze spoko Dalej
  9. Karafik

    Tuner downtown.

    Nazwa nieruchomości: Tuning SF, Downtown. ID nieruchomości: 51 Cena za dobę: 2400PLN. Lokalizacja: San Fierro Downtown. Cena: Oferty. SS’y: https://imgur.com/a/58xs7hJCoś od siebie: Wystawiam poglądowo, jeśli cena się spodoba to sprzedam. Tuner opłacony do 5 czerwca, bardzo fajne dzienne zarobki w dobrej lokalizacji. Na tune jest radio, parking oraz idealne miejsce na helipad.
  10. Miał ktoś problem, że po złożeniu nowego komputera, podłączenia wszystkiego tak jak trzeba, to wentylatory się nie kręcą? Chodzi mi o 3 przednie i 1 tylni, ten na procesorze się kręci, a pozostałe 4 system wykrywa, ale się nie kręcą.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. .B.

      .B.

      Wydaje mi sie, ze nie podpiales odpowiednich kabli zasilajacych do plyty glownej.

    3. Karafik

      Karafik

      @pawelik001 w biosie nie potrafię ich znaleźć, a w programie diagnostycznym wykrywa je wszystkie. 

      @Bandit37 wszystko jest okej 

    4. burgundy

      burgundy

      Jeżeli chodzi o wentylatory w obudowie albo karcie graficznej to mi dopiero przy jakimś odpowiednim wysiłku komputera zaczynają się kręcić.

    5. KropsoN.pakujwalize

      KropsoN.pakujwalize

      W nowszych komputerach jest tak, że dopiero gdy komputer jest dosyć obciążony odpalają się wentylatorki. Druga sprawa, sprawdziłeś czy w BIOS'ie masz je włączone, czy nie są wymuszone na działanie od odpowiedniej temperatury lub co gorsza nie są całkowicie wyłączone?

    6. Karafik

      Karafik

      @KropsoN odpale niedługo biosa, wyślę zdjęcie i mi powiesz - jeśli wiesz - gdzie można to sprawdzić.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin