Skocz do zawartości

Karafik

Gracz
  • Postów

    1 349
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Karafik

  1. Interesują mnie tylko pieniądze, dalej.
  2. Fajna oferta, lecz dalej to nie to. Dalej.
  3. Najwyższa oferta 1,9kk od @Moskva., zapraszam dalej do składania ofert.
  4. Bardzo fajna oferta, zapraszam na pw.
  5. Fajna ofka, ale dalej.
  6. Nazwa nieruchomości: Tuning SF, Downtown. ID nieruchomości: 51 Cena za dobę: 2400PLN. Lokalizacja: San Fierro Downtown. Cena: Oferty. SS’y: https://imgur.com/a/58xs7hJCoś od siebie: Wystawiam poglądowo, jeśli cena się spodoba to sprzedam. Tuner opłacony do 5 czerwca, bardzo fajne dzienne zarobki w dobrej lokalizacji. Na tune jest radio, parking oraz idealne miejsce na helipad.
  7. Jeszcze dzisiaj projekcik był u mnie robiony, stary dobrze wiedziałeś, że za to będzie ban.. No nic, trzymaj się.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Czy zamierzacie dalej zmniejszać lub zwiększać zarobki?
  11. A, rozumiem, to dzięki za tak obszerną odpowiedź. A praca bardzo fajnie się zapowiada
  12. Co by czyniło tą pracę gorszą od 1 poziomu kopalni.
  13. Ciekawe jak to będzie wyglądało, z moich szybkich obliczeń nie uwzględniając szybkości biegania etc. wychodzi, że na najwyższym poziomie zarobki będą oscylowały w graniach 4-5 tysięcy.
  14. Pytanko, czy zarobki są przedstawione w podstawie i w premium +, czy to są zarobki tylko w podstawie?
  15. Hmm.

    Zielonych kurierów najwięcej.

    Fioletowych trochę więcej, jednak mniej niż czerwonych.

    Czerwonych najmniej.

    Proste więc, że będą 3 lvl'e - Zielony 1lvl, Fioletowy 2lvl, Czerwony 3lvl.

    hgx78Ze.png

    A i zapomniałem zrobić ss zielonych.

    1. ven1kz

      ven1kz

      Może po prostu ma zmienione kolor, bo wątpię, że będzie kolor do lvl'u, bo osoby, które by miały 3 lvl to musiałyby kampić na ciężarówkę, a to nie tak miałoby wyglądać :/

    2. Karafik

      Karafik

      @veenix jeśli miałoby tak jak mówisz to kurierów byłaby taka sama ilość na kazdy kolor

    3. ven1kz

      ven1kz

      Na moje to by było bez sensu, że trzeba by było walczyć o kurierki xD

    4. Hinox
    5. karolx123

      karolx123

      skąd masz tego ssa xD myślałem że już jest na serwerze 

  16. Nie aktualne, Zion teraz posiada tylko up1, felgi oraz licznik. @Filip_*
  17. Dobra ofka na start, dalej.
  18. Model: Zion ID: 63858 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: Ok 200km. Dodatki: Up 1, podświetlony licznik fioletowy oraz felgi 1076.Cena: Ofki. Coś od siebie: - SS’y: Dodam za chwilę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin