-
Postów
1 349 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
6 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Karafik
-
W końcu, GOLD 4 w lidze wbity. Nie powiem, po tych 5 dniach zmagań (S4>G4) psycha siada. Znacie może jakieś fajne gierki, przy których można się odstresować?
- Pokaż poprzednie komentarze 8 więcej
-
Wybustuj mnie to pogadamy, narazie psycha siada
-
Nie no, wybustowac jak wybustowac, ale potrzebuje mocnego duo partnera

-
To zapraszam, MISSED MY SKILL
-
Można potem pograć jak bedę miał chwile czasu

-
To na pw dzisiaj wieczorem napisze, coś zagramy może