Skocz do zawartości

Karafik

Gracz
  • Postów

    1 349
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Karafik

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Ogólnie spoko, lecz narazie aRCON optymalizuje serwer, a ZbyK.gg jest w trakcie pisania nowej pracy.
  3. 60.000 PP, na sell. Piszcie pw, szybko schodzi

    1. Cj*

      Cj*

      wezme ilosc za 15k

    2. Palpatine*
    3. deluXe

      deluXe

      Chyba kieszonkowe wleciało 

    4. Karafik

      Karafik

      @deluXe na mta nie wydałem pieniędzy i nie wydam.

      @JasiniePan będę rano.

  4. Zwycięzcą zostaje: @Kryszka . Zgloś się do mnie na pw. Innym życzę powodzenia w przyszłych konkursach. LOCK
  5. ✔ Przekazałeś/aś 5000.00 PLN graczowi Wixer.
  6. Karafik

    Cześć

    Siema tunowy
  7. Jakoś bardzo mi nie zależy na pieniądzach, więc przy najbliższej okazji przeleję Ci. Widzimy się na służbie
  8. Możliwe iż był lag serwerowy, dlatego chciałem wyjaśnić to wszystko prywatnie, ale ty się uparłeś na skargę. Czekam na c0ver'a. Nie ma sensu robić tu nie potrzebny spam.
  9. Witam, PO II Karafik. Cały screen przedstawią sytuację po całym zajściu, więc jest bezużyteczny. Nie kłam, po 1 stałem po prawej stronie za linią, a ty perfidnie wyjechałeś we mnie zbijając przy tym mi praktycznie całe hp. - W takim przypadku mam prawo do użycia broni palnej. Pisałem Ci w wiadomości prywatnej, abyś wrócił po auto, a ja jako osoba dobra odstawie Ci je na parking. Moim zdaniem skarga jest całkowicie bez sensu, najpierw mnie praktycznie zabijasz, potem masz problem, że do Ciebie strzelam. Zaczekam na wypowiedź c0ver'a.
  10. Siemka. Dawno nie robiłem konkursów, a mam jedno autko na zbyciu, nie powiem wam jakie to będzie auto, ale mogę zdradzić że ma niebieską część którą montuje się w komponetach. Także dam je na konkurs. Co zrobić, aby mieć szansę? 1. Zostawić jakąkolwiek reakcję pod postem. 2. Zostawić komentarz. 3. Zaobserwować mój profil. *opcjonalne* Losowanie i wyniki. Losowanie odbędzie się za pomocą strony random .org, a wyniki ukażą się z 9 na 10 kwietnia. Życzę powodzenia oraz miłej gry.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. TAK PARIS XDDD edit// Paris streamuje na fb ale no
  14. Lo Panie, ale poszlo. Dobra offka, ale dalej to nie to.
  15. Model: Jester ID: 289 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 3600km Dodatki: UP1/2/3, fele (1097), spoiler (1158), wydech (1065), ogranicznik, wykrywacz i przede wszystkim LAMPY/LICZNIK RUBINY!!Cena: Negocjacja od 10k. Coś od siebie: Fajne autko, 220 v-max, jeśli będzie fajna offka to sellne. SS’y: https://imgur.com/a/MpJdub5
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin