Witam, PO II Karafik.
Cały screen przedstawią sytuację po całym zajściu, więc jest bezużyteczny.
Nie kłam, po 1 stałem po prawej stronie za linią, a ty perfidnie wyjechałeś we mnie zbijając przy tym mi praktycznie całe hp. - W takim przypadku mam prawo do użycia broni palnej.
Pisałem Ci w wiadomości prywatnej, abyś wrócił po auto, a ja jako osoba dobra odstawie Ci je na parking.
Moim zdaniem skarga jest całkowicie bez sensu, najpierw mnie praktycznie zabijasz, potem masz problem, że do Ciebie strzelam. Zaczekam na wypowiedź c0ver'a.