Witam, PO II Karafik.
Od początku wiedzieliśmy że pojedziesz na DM, zawsze tak robiłeś, również tym razem tak zrobiłeś. Tak jak widać na nagraniach, na kilku zakrętach "skróciłem" Ci je, uderzając Cię push-barem. Pościg był totalnie 0RP, tak jak widać na nagraniu, kolega @Veon otworzył ogień w twoja stronę.
Co do wjazdu na górę, to nie wjechałem na nią, a zablokowaniem ci drogę, przez to że miałem lagi mogło to tak u Ciebie wyglądać.
Na koniec kiedy razem z kolegą wjeechaliście na DM'a postanowiliśmy zakończyć pościg. Podliczyłem ci mandat, który wyszedł około 11k, czyli auto 5k.
Moim zdaniem, jedno, może dwa uderzenia były nie potrzebne, jednak chcieliśmy uniknąć wjazdu na dm. Myślę, że nie zrobiliśmy nic złego. Czekam na zarząd.