Skocz do zawartości

Karafik

Gracz
  • Postów

    1 349
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Karafik

  1. To jakie to sa lampy? Ostatni sprzedawca uwazal ze to sa royal blue.
  2. Model: Sabre ID: 32446 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: ~23k Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1075), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( CA V8 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, do ft brakuje: nitra,baku,wykrywacza i cb.Cena: Negocjacja. Coś od siebie: Ofki od 300k. Jesli cena mi sie spodoba to selne. SS’y: https://imgur.com/a/vFRv6RN
  3. sory, zapomnialem napisac ze sprzedalem za 930k. @LOCK
  4. @c0veR ✔ Przekazałeś/aś 400.00 PLN graczowi KAR_90lewap.
  5. @c0veR tak, oskarżony wyjechał mi stamtąd, a z tego co wiem to ja miałem pierwszeństwo, reguła prawej ręki, jeśli się mylę, to jestem w stanie oddać 400PLN za oponę.
  6. Czytanie ze zrozumieniem nie na twoim poziomie? Piszę o pościgu.. Zaprzestańmy robić syf, poczekajmy na zarząd.
  7. Nie przypominam sobie, abyś jechał koło mnie, najwyraźniej kłamiesz.
  8. Na tym odcinku raczej nie. Ale na tym tak: https://imgur.com/a/EFAUzfq Widać jak już wysiadłem po odczekaniu około 10-15 sekund czekania na przeprosiny.
  9. Witam, PO II Karafik. Oskarżający jeździł ciągle za nami, utrudniał nam pościg, szukał tylko powodów do napisania skargi. Tak jak widać na kolegę @HeroS* również napisał. Co do samej skargi. Osoba ciągle jeździła za mną, na pościgu wiele razy dawaliśmy binda. Kiedy wyjechał mi na skrzyżowaniu z prędkością ok. 200km/h podjechałem do niego, zaczekałem z 10-15sekund na zwykłe przepraszam, niestety nie otrzymałem takiego słowa, dlatego też przestrzeliłem mu jedną oponę. Miałem prawo do użycia broni palnej, z racji, że osoba ta wcześniej utrudniała nam pościg, a wjeżdżając z taką prędkością we mnie, mógł mnie po prostu zabić.
  10. Dobra ofka, ale to jeszcze nie to, dalej
  11. Model: Bullet ID: 51022 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: ~5000km Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1077), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (Cebullot), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów (FT BEZ NITRA I STEREO) BAKI 90/75, szyby 40%Cena: Negocjacja od 100k. Coś od siebie: Ok. 250 v-max, fajne RGB, jesli cena mi sie spodoba to sellne. SS’y: https://imgur.com/a/pF3jVnC
  12. Witam. PO II Karafik. Była akcja na DM, z racji, że ostatnim moim respem było LV to nie wchodziłem na DM'a. Stałem przy tpev (po 1-2min i tak został zamknięty) i czekałem na polecenia. Na kanale usłyszałem, że kogoś zabiłeś i kiedy się pojawiłeś wziąłem Cię do radiowozu. Nie byłem pewny czy mogę tak zrobić, dlatego zapytałem się wyższych stopni, którzy jednogłośnie stwierdzili, że mogę czekać przy tpev. Czekam na zarząd.
  13. Widać, że czytanie ze zrozumieniem nie jest dla Ciebie, uzupełnij wzór. Wypowiem się od razu bo skarga jest śmieszna. Proszę członka administracji aby sprawdził historie edycji, przed chwilą napisałeś, że mnie potrąciłeś, teraz napisałeś, że nie miałeś gdzie odbić. Gubisz się w kłamstwach. Jechałeś 200km/h i specjalnie we mnie wjechałeś, przestań robić ze mnie i z siebie idiotów. Czekam na zarząd i więcej się tu nie wypowiem, chyba, że znowu wymyślisz jakieś głupoty.
  14. Jak ktoś by chciał PP, to zapraszam na pw

  15. ✔ Wykonałeś przelew na konto gracza ktosegg, o kwocie 300 PLN z konta głównego. @c0veR
  16. Witam, PO II Karafik. Jechałem sobie pięknie ładnie, i nagle wyjeżdżasz mi pod prąd z prędkością 100-120km/h, stwarzając bezpośrednie zagrożenie mojego życia, jak i innych kierowców, gdyż tam jest ograniczenie 80km/h + jest górka. Staranowałeś mnie, po czym zjechałem na bok poczekałem 5-10sekund, i kiedy zacząłeś odjeżdżać dałem Ci oponkę. Chciał otrzymać od Ciebie jedno słowo - przepraszam. A co do jazdy pod ziemią, nie moją winą jest to, że masz lagi. Nie zwalnia to Cię jednak z jazdy KRD oraz uważania na innych. Czekam na zarząd.
  17. Witam, PO II Karafik. Od początku wiedzieliśmy że pojedziesz na DM, zawsze tak robiłeś, również tym razem tak zrobiłeś. Tak jak widać na nagraniach, na kilku zakrętach "skróciłem" Ci je, uderzając Cię push-barem. Pościg był totalnie 0RP, tak jak widać na nagraniu, kolega @Veon otworzył ogień w twoja stronę. Co do wjazdu na górę, to nie wjechałem na nią, a zablokowaniem ci drogę, przez to że miałem lagi mogło to tak u Ciebie wyglądać. Na koniec kiedy razem z kolegą wjeechaliście na DM'a postanowiliśmy zakończyć pościg. Podliczyłem ci mandat, który wyszedł około 11k, czyli auto 5k. Moim zdaniem, jedno, może dwa uderzenia były nie potrzebne, jednak chcieliśmy uniknąć wjazdu na dm. Myślę, że nie zrobiliśmy nic złego. Czekam na zarząd.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin