Skocz do zawartości

Karafik

Gracz
  • Postów

    1 349
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Karafik

  1. Bullet 1.6 czysty, deluxo 2.2 ft bez nitra, atrapy, baku, wykrywacza, up2.
  2. Mało, nie wiem czemu tak mało dajecie XD Ostatnio taki bez unikatow zszedł za 720-730k z tego co mi się wydaje. Next
  3. Cześć, mógłbyś powiedzieć jakich programów używasz do modelowania i powiedzieć kilka pro tipow? Chciałbym coś zacząć sobie modelować w wolnym czasie.

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Siema Yuno albo oof. Masz coś na mnie?

    1. Anonimowe_Skargi

      Anonimowe_Skargi

      Co jeszcze powiesz odkrywco roku, z Ciebie to chyba inspektor gadżet taki jesteś błyskotliwy

    2. Karafik

      Karafik

      Dobrze powiedziane, dzięki 

  6. Ta, ale to sa aqua albo cyan. Nie jestem pewny. Ale z tego co kilka osob mowilo to sa to aqua.
  7. Model: Deluxo ID: 32258 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: ~41k Dodatki: Do FT brakuje: nitra, atrapy, baku, up2, szyb, wykrywacza oraz zbednego vizu.Cena: Ofki Coś od siebie: Fajne autko, v-max ok. 250km/h. Autko na unikatach, aqua. SS’y: https://imgur.com/OVwa1Tz
  8. Karafik

    sadler lock

    Fajne autko, @MajChatu kupił za 545k.
  9. Witam, PO I Karafik. Na wstępie prosiłbym Cię o uzupełnienie oraz poprawienie wzoru. Sytuacja wygląda następująco, zatrzymałem Pana @Badi, po przeprowadzeniu wszystkich czynności, poszedłem sprawdzić zatrzymanego w MDT. Po wyświetlaniu kartoteki widniał wpis ( widać na ss ). Pod pretekstem otworzenia bagażniku, wybawiłem Badi z auta, po czym go zakułem. Ogólnie skarga jest, ponieważ ktoś podobno nie usunął wpisa. Tyle ode mnie. Czekam na zarząd.
  10. Wstaję dzisiaj rano, myślę sobie: "O już czwartek, ale git". Włączam telefon, a tam: "śr. 5 luty", i poszedłem znowu spać. W taki sposób spóźniłem się na autobus.. A co tam u was?

    1. KoscioK

      KoscioK

      A u mnie ferie i środa. Totalna czilera i utopia.

    2. Yayami'o'mate

      Yayami'o'mate

      U mnie również jak wyżej ferie ale już się kończą :/

    3. Paw3l_
    4. Prese$

      Prese$

      Jeszcze 2 dni i ferie ;)

  11. Jak tam, chodzicie jeszcze do szkoły, czy już macie ferie, albo już się wam skończyły?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
    2. FEMB0Y

      FEMB0Y

      cały luty wolny bo sesja

    3. HrazY

      HrazY

      Jutro ostatni dzień idę i już zaczynam ferieB)

    4. veneR

      veneR

      Ja tak dawno po feriach że nie pamiętam co na na nich robiłem ;p

    5. Yamaszka

      Yamaszka

      dawaj składke

       

    6. Karafik

      Karafik

      @Asn. już widziałeś.. Nic nie dostaniesz <3

  12. Karafik

    Kupie cos do 625k

    Elegy 2.0 prawie FT: brakuje baku, nitra, atrapy, progow, zderzaka, szyb, wykrywacza, stereo. Zainteresowany?
  13. Wbijajcie i piszcie podania

  14. Nukill wrócisz kiedyś?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin