Skocz do zawartości

Karafik

Gracz
  • Postów

    1 349
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Karafik

  1. Karafik

    Witam wszystkich

    Najlepszy serwer w Polsce, dobrze będzie
  2. Karafik

    witam

    Witamy na najlepszym Polskim serwerze mta
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Karafik

    Corvette 1.6.

    Model: Corvette ID: 53584 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1300km Dodatki: felgi (1076), moduł UP1, tablica rejestracyjna (KC SAPD), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB Cena: Offki Coś od siebie: Dobra offka = sell SS’y: https://imgur.com/eQz5CoS
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Niedługo powinienem być, będę pisał pw na forum.
  8. Karafik

    @LOCK

    Oj bidon odwalaczu daj no mi te siano
  9. Karafik

    ETS 2

    Siema, szukam ekipy do grania w ETS'a 2. Chodzi mi o granie na Truckers MP, nie na pro modsie bo mnie nie stać XD. Jak coś to ogarnie się kanał na mumble czy na ts3. Jest ktoś wogóle chętny? Jeśli zbierze się chociaż kilka osób to coś ogarnę.
  10. ✔ Wykonałeś przelew na konto gracza Brukselka, o kwocie 7200 PLN z konta głównego.
  11. Wygrywa osoba z numerem 25, @Brukselka, zgłoś się na pw. Nagroda to: 7200PLN SS taki mały żeby mógł zostać dodany, Ci co nie wygrali.. Nie denerwujcie się zrobię jeszcze wiele konkursów.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Na samym wstępie chciałbym poprosić administrację, aby po 5 dniach nie zamykali tematu. Witam Dawno mnie tu nie było, kaska się nazbierała więc trzeba oddać. Nagroda Tak jak zawsze u mnie, 4like=100PLN, (100 4like'ow " 10000PLN) Zasady Aby wziąć udział w konkursie, należy: 1. Zostawić 4like 2. Dodać komentarz 3. Zaobserwować mój profil. Wyniki Wyniki będą za jakiś czas, po osiągnięciu odpowiedniej liczby 4like. POWODZENIA
  14. Karafik

    Kupię auto do 580k

    Model: Buffalo ID: 11826 Pojemność silnika: 2200cm3 (2.2) Przebieg pojazdu: ~28.000km Dodatki: Atrapa nitro (1008), felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (MD P1ka ), niestandardowe lampy, podświetlenie licznika, ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, lpg 50.Cena: 510.000 PLN do nego Coś od siebie: Bardzo fajne autko, świetnie trzyma się drogi, v-max 230km/h, rozpędza się w kilka sekund. SS’y: https://imgur.com/JcTlRN0
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin