Skocz do zawartości

Karafik

Gracz
  • Postów

    1 349
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Karafik

  1. Bak standardowy a lpg to chyba 50
  2. ID pojazdu: 11826 Model: Buffalo (402) Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg: 27992,7km Typ silnika: Benzynowy Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1008), felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (MD P1ka ), niestandardowe lampy, podświetlenie licznika, ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB. Ogólnie prawie ft, cena do uzgodnienia.
  3. Powodzenia dla wszystkich cadetów, dla mnie również haha.

    1. karolx123

      karolx123

      Dzięki i również powodzenia :p

       

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Karafik

    coś na lampach

    Mam na sell Buffalo 2.2: Id 11826, atrapa nitro (1008), felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (MD P1ka ), niestandardowe lampy, podświetlenie licznika, ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, lpg 50dm. Być może ma coś jeszcze, ale nie pamiętam. Jak coś to się pytaj. 550.000PLN @elfik1337
  11. Siemka, co u Was słychać? Chciałby ktoś kupić Buffka 2.2 prawie full tune?

  12. Karafik

    LOCK

    Dogadamy się na pw @szachista*
  13. Karafik

    LOCK

    Mam takie 2.2, jednak do ft brakuje kilka dupereli. Atrapa nitro (1008), felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (MD P1ka ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, lpg 50. O więcej pytaj bo nie pamiętam. Jak coś stoi przed szpitalem w sf. @szachista*
  14. Karafik

    @lock

    Jest zaje****e, ale tło nadal mi się nie podoba. Napis zostaw ale tło do wymiany.
  15. Karafik

    @lock

    Nadal nie to ;v
  16. Karafik

    @lock

    Może coś w stylu @chlewu?
  17. Karafik

    @lock

    Oki, czekam.
  18. Karafik

    @lock

    Jakbyś coś pokombinował z tłem i żeby litery były bardziej wyraźne to biorę.
  19. Karafik

    @lock

    Ogólnie widzę, że fajne robisz ale nie o to mi chodzi. Coś bardziej związanego z grami ale żeby mój nick był gdzieś umieszczony. Idk wymyślcie coś.
  20. Karafik

    @lock

    No nie wiem, whatever zrób tak żeby było fajne, może być coś związane z cs go, lol, mta. Idk użyj wyobraźni.
  21. I banik na forum się skończył ❤

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin