Skocz do zawartości

Karafik

Gracz
  • Postów

    1 349
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Karafik

  1. Dobra zwycięzcą zostaję: @Wedeshi! Zgłoś się do mnie na serwerze/forum. Na odbiór nagrody masz czas do końca dnia.
  2. Cześć. Tutaj, nowe osoby mogą wziąć udział w konkursie. Konkurs zostanie zamknięty w godzinach wieczornych. Wyniki, będą również tutaj.
  3. Konkurs został zamknięty, możecie kontynuować go tutaj, zostawiając 4like i komentarz!

  4. Halo halo! Konkurs o autko oczekuje na wygranego!

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Fajna autko na kogoś czeka!

     

  7. Zapraszam do brania udziału. Moim zdaniem fajne autko do wygrania!

     

  8. Floody dołóż trochę i będzie twój
  9. Karafik

    Konkurs o fajne autko.

    Cześć to znowu ja. Przychodzę dzisiaj do was z konkursem o auto. Samochód to będzie niespodzianka. Aby wziąć udział wystarczy: - zostawić 4like pod postem - zostawić komentarz - zaobserwować mój profil. Wyniki pojawią się za tydzień! Powodzenia.
  10. No ziomek już nie wiele brakuje i jest twój
  11. Daj ss'a i cały tune silnik przebieg itp
  12. Jeszcze kilkanaście tyś i kawasaki będzie sprzedane
  13. Tylko kesz albo sensowne oferty, dalej.
  14. Model: Kawasaki, FCR-900 ID: 45108 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: ~3600km Dodatki: Podświetlenie licznika. (ICE)Cena: Ofki od 50k. Coś od siebie: Fajny motorek. Podobny do Kawasaki Ninja. Z tapem dochodzi do 180km/h. Minimalne przebicie 3k. SS’y: https://imgur.com/a/Ck6irhg
  15. Karafik

    Pytanie.

    Witam. Przychodzę do was z kolejnym konkursem a zarazem pytaniem. Chcielibyście na konkurs pereniala 1.6 sedan? Jeśli tak zostawcie 4like i koma ;p
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin