Skocz do zawartości

Karafik

Gracz
  • Postów

    1 349
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Karafik

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Karafik

    Koniec

    Cześć
  4. Karafik

    Siemka

    Cześć
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Dobrze idzie póki co..
  7. No chłopaki.. Dla waszej informacji nowy kosztuje 65k, a na razie premiera nie ma w salonach :))
  8. Model: Premier ID: 46096 Pojemność silnika: 1.6dm3 Przebieg pojazdu: 900km Dodatki: FelgiCena: Licytacja od 10k. Coś od siebie: Licytacja od 10k. Minimalna przebitka 1k. V-max 160km/h SS’y: https://imgur.com/a/M2GNQCG
  9. Karafik

    @lock

    To nie, czekam na kolejne offki.
  10. Karafik

    @lock

    Jaki v-max?
  11. Karafik

    @lock

    Model: ? Pojemność silnika: Nie wiem, v-max powyżej 160km/h Przebieg pojazdu: Poniżej 50k Cena: Do 100k Dodatki: Jakiś wizualny tune i up1 mogą być, ale nie muszą. Coś od siebie: Rozpatrze wszystkie oferty.
  12. Karafik

    @lock

    @lock auto sprzedane.. Dla ciekawych za 62k.
  13. Karafik

    @lock

    @deluXe dołożysz kilka tysięcy i jest twój. Już niewiele brakuje..
  14. Karafik

    I need help

    Mam pytanie, czy da się jakoś zobaczyć historię zakupów i sprzedaży swoich aut?
  15. Karafik

    @lock

    @bmit dołóż kilka tysięcy i jest twój Cena jest okazyjna.
  16. Karafik

    @lock

    Model: Feltzer ID: 21141 Pojemność silnika: 1.6dm3 Przebieg pojazdu: około 1350. Dodatki: Chyba felgiCena: Licytacja od 58k. Coś od siebie: Ładne fajne autko, 160 v-max, stoi na giełdzie w lv. SS’y: https://imgur.com/a/TPGOFCJ
  17. Powiem tak chcę 66k do negocjacji :))
  18. Sprawdziłem teraz to nowy, czysty 0km przebiegu, 1,6 jest warty 70k. Ja swojego oddam za trochę mniej, bo ma 1200km przebiegu w tym momencie, ale ma też fele. Napewno nie oddam za 30k mniej niz cena nowego :))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin