Skocz do zawartości

Karafik

Gracz
  • Postów

    1 349
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Karafik

  1. Ja nic więcej do dodania nie mam, wykonałem jedynie polecenie.
  2. Poczekam na zarząd, nie mam nic do dodania.
  3. Jeśli się zabiłeś to jak mogłeś go przyjąć?
  4. Witam, Sergeant II Karafik. Przepraszam Cię bardzo, powód miał być inny, mianowicie: Odmowa przyjęcia mandatu, samobójstwo oraz wpisy. Samobójstwo waży tyle samo co relog, więc tak naprawdę nie ma żadnej różnicy. (30minut) Raczej jest to moja ostateczna wypowiedź, mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłem. EDIT: Aktualny powód: Odmowa przyjęcia mandatu, relog, samobójstwo.
  5. Witam, Sergeant II Karafik. Nie, nie upoważniasz, do tego prawo ma tylko c0ver. Zostałeś wsadzony na polecenie @deluXe, tyle ode mnie. Miłego dnia.
  6. Model: - Pojemność silnika: - Przebieg pojazdu: - Cena: - Dodatki: Najlepiej FT, ale rozpatrze wszystko. Coś od siebie: Szukam ładnego i fajnego autka. Najlepiej jakiś Infernus, Turismo, Bullet, Sultan lub Long Rancher, najlepiej coś z wyższej półki.
  7. Karafik

    Lock

    2.67kk od ręki
  8. Karafik

    Lock

    Daj ss Jakas cena konkretnie Cię interesuje?
  9. Klasycznie hehe 

    rRM09iB.png @Karafik zostaje awansowany na stopień Sergeant II.

    es

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Witam, Sergeant I Karafik. Uzupełnij wzór. Nie wiem czy komukolwiek chce się czytać ten spam, który twoi najlepsi przyjaciele zrobili, więc wstawię te ważniejsze logi. [2020-07-23 22:31:47] [Output] : *MEGAFON* (Karafik): Rancher odjedz! [2020-07-23 22:32:13] [Output] : *MEGAFON* (Karafik): Ostatni raz powtarzam, rancher odjedz! [2020-07-23 22:33:43] [Output] : Morfil [198]: stoje sobie [2020-07-23 22:33:45] [Output] : Morfil [198]: o co ci chodziw [2020-07-23 22:33:56] [Output] : Morfil [198]: stoje sobie normalnie Dostałeś dwa ostrzeżenia, przedtem również ostrzegałem innych, jako jedyny z nich wszystkich (m.in. Walton,sunrise,moonbeam) nie odjechałeś, za co również zostałeś ukarany. Cała akcja trwała około 2-3 minut co można wywnioskować z logów, więc naprawdę długo dawałem wam szansę. Wszystko wyjaśniłem, czekam na wypowiedź zarządu, więcej się tu zapewne nie wypowiem. PS: Jak zawsze, przeskrobiecie, ale potem już macie problemy kiedy zostaniecie ukarani.
  12. Czyli to jest 2.2 ft bez nitra up 2/3 na lazurach? Ile chcesz?
  13. Czego do FT brakuje? Jakie to lampy i licznik?
  14. Nie widze atrapy i jakie są baki, dlatego oczekuję, że powiesz
  15. 2.61kk, czegoś do ft prócz nitra i up2 brakuje?
  16. Karafik

    Bullet 2.2 pft

    600k, biore i wszystko zmieniam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin