Skocz do zawartości

Wedeshi!

Gracz
  • Postów

    135
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Wedeshi!

  1. Jeśli RCON"i by się zgodzili, mógłbym wykonać osiedle takich domków
  2. Serwus. Ja jestem Wedeshi! i chciałbym dziś pokazać Wam mój pierwszy domek 3D ! Oto ss: http://imgur.com/a/Wvlko
  3. Sorki ze się wypowiem, ale sunrise przecież Janie jedzie 160, tylko 140 :v
  4. 1.4 - 1.6 50k 1.6 - 1.8 100k Tak mi się wydaje.
  5. Wedeshi!

    Co teraz robisz?

    Jem płatki z mlekiem
  6. Serwus Ja jestem Wedeshi! i postanowiłem porobić dla was grafiki ! .-=-.-=-.-=-.-=-.-=-. Grafiki jakie oferuje: -Avatar -sygnatura -miniaturka -ewentualnie logo .-=-.-=-.-=-.-=-.-=-. Cennik: Avatar - 750pln Sygnatura - 1250pln Miniaturka - 1500/2000pln Logo - zależy .-=-.-=-.-=-.-=-.-=-. Wzór: Nick: Wymiary: Kolorystyka: Tematyka: Termin: .-=-.-=-.-=-.-=-.-=-. Przykładowe Prace:https://imgur.com/gallery/tyWaB .-=-.-=-.-=-.-=-.-=-. Mój PID: 47928
  7. Takie coś? http://i.imgur.com/NHCl29l.png lub http://imgur.com/a/rtQKE Kolejne: https://imgur.com/gallery/KNYz1
  8. Można zamknąć, zostawiam sobie jednak to cudeńko <3
  9. Ja chcem kucyka <33333333333333333333333333 PLISKAM CIE!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin