Skocz do zawartości

Wedeshi!

Gracz
  • Postów

    135
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Wedeshi!

  1. Jutro zrobię coś lepszego. Jak narazie łapać to: https://imgur.com/gallery/J98je 2: https://imgur.com/gallery/gyUW5
  2. Serwus. =-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_ Tak jak w temacie jest to "ZABAWA", w której piszemy swoje drugie imię. =-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_ Ja może zacznę... A więc na drugie imię mam Krzysztof. Teraz wasza kolej.
  3. Wedeshi!

    @C

    3250 moonbean
  4. Stworzyłem takie coś: https://imgur.com/gallery/eABMm Dostałem za mało informacji :b 2 wersja: ... https://imgur.com/gallery/kcdlh 3 wersja: https://imgur.com/gallery/Qqbpb Avatary: https://imgur.com/gallery/jF86s
  5. Nie zamykaj zaraz coś zrobię :^ Edit// Masz: https://imgur.com/gallery/EPElJ Lub https://imgur.com/gallery/zbdFO
  6. Wedeshi!

    Grafiki by Snoop

    http://imgur.com/a/yHFLaMam nadzieje o dobra ocene, troche nad tym siedzialem. Wow !Najlepszy grafik <3 Sorki ze tak Cię zamęczam, ale czy mógłbyś zrobić identyczną sygnaturkę jak ten avatar ? Nie pisałem już wzoru, bo raczej będziesz wiedział o co chodzi.
  7. Wedeshi!

    @C

    Moonbean 2.5k
  8. Wedeshi!

    Grafiki by Snoop

    http://imgur.com/a/yHFLaMam nadzieje o dobra ocene, troche nad tym siedzialem. Wow ! Najlepszy grafik <3
  9. Wedeshi!

    Grafika dla WoLLoW

    Też ładna, ale jak możesz to powiększ do rozmiarów jak ma Snoopy i będzie gut gut Chodzi Ci o rozmiar napisów, czy sygnatury ?
  10. Wedeshi!

    Grafika dla WoLLoW

    Poczekaj mam problemy z imgur"em, jak chcesz to zamknij, wyślę Ci na pw. Edit// Jednak jest git Masz tu: https://imgur.com/a/Y4Wta Albo jeszcze jedna wersja: ...
  11. Wedeshi!

    Grafika dla WoLLoW

    Takie coś może być? https://imgur.com/gallery/dZNQy Mój PID: 47928 O shit nie zdążyłem ;-;
  12. Wedeshi!

    Grafiki by Snoop

    1. Typ grafiki: Avatar 2. Co ma się znajdować: Zrób mi niespodziankę 3. Kolorystyka: Jaka chcesz 4. Termin: Na spokojnie 5. Wynagrodzenie: Zobaczy się (Jak robisz avatary do 100kb ?)
  13. Wedeshi!

    @lock

    Z yt to tak 9/10
  14. Wedeshi!

    Vincent Combi

    Dam 45k jak kolega mi odda.
  15. Wedeshi!

    LOCK

    Tyle ile byś dostał za demonta to tyle byś zszedł.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin