Serwus.
=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_
Tak jak w temacie jest to "ZABAWA",
w której piszemy swoje drugie imię.
=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_=-_
Ja może zacznę...
A więc na drugie imię mam Krzysztof.
Teraz wasza kolej.
Stworzyłem takie coś:
https://imgur.com/gallery/eABMm
Dostałem za mało informacji :b
2 wersja:
...
https://imgur.com/gallery/kcdlh
3 wersja:
https://imgur.com/gallery/Qqbpb
Avatary:
https://imgur.com/gallery/jF86s
http://imgur.com/a/yHFLaMam nadzieje o dobra ocene, troche nad tym siedzialem.
Wow !Najlepszy grafik <3
Sorki ze tak Cię zamęczam, ale czy mógłbyś zrobić identyczną sygnaturkę jak ten avatar ?
Nie pisałem już wzoru, bo raczej będziesz wiedział o co chodzi.
Poczekaj mam problemy z imgur"em, jak chcesz to zamknij, wyślę Ci na pw.
Edit// Jednak jest git
Masz tu:
https://imgur.com/a/Y4Wta
Albo jeszcze jedna wersja:
...
1. Typ grafiki: Avatar
2. Co ma się znajdować: Zrób mi niespodziankę
3. Kolorystyka: Jaka chcesz
4. Termin: Na spokojnie
5. Wynagrodzenie: Zobaczy się
(Jak robisz avatary do 100kb ?)