Skocz do zawartości

KARFISH

Gracz
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez KARFISH

  1. Dzień dobry dostałem od pana kare .(perma) za włamanie którego nie dokonałem. Po prostu wczoraj byli u mnie znajomi którzy też grają w tą grę jak ja i się zalogowali. Kara ta została nałożona niesłusznie i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wpisu.

    1. Gryczuu
    2. Mjrek

      Mjrek

      Zostaw Greyne w spokoju, nie umiesz grać to nie graj

    3. ferrari1617

      ferrari1617

      idz na dzial z apelacjami od kar

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin