Skocz do zawartości

PeQe

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez PeQe

  1. PeQe

    si ju nara

    Eldoradoooooooooooo
  2. PeQe

    si ju nara

    pal gume jak nie ma
  3. Nie zmienaj sie plz

  4. Nazwa nieruchomości:----------- Lokalizacja:DAJ LEPIEJ BLISKO BANKOMATU MECHA I PRZECHO xd Cena: CENA NIE GRA ROLI XD Coś od siebie: Pozdro z podłogi
  5. elo jak tam porzegnanie xd?

     

  6. @Iguana to walony farciarz jak moze wygrac prawko w lejsach

  7. [*] bendzemy pamienta o igułanie spuorte zarza medykuw PAMEINATAMY! zostawcie znicz i lajka bo reputacja sie nie zgadza

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. PeQe

      PeQe

      no dobra ale wybaczysz mi ?

    3. KNX

      KNX

      Niech Ci będzie. Daję szansę.

    4. PeQe

      PeQe

      Dzięki mordo <333

    5. PeQe

      PeQe

      ale i tak zostaw zniacz 

    6. AdaSkoo

      AdaSkoo

      już myślałem że ktoś umarł a tu gość kaleczący J.Polski nieźle 

  8. siemaaaaaaaaaaa jak tam na dewie kiedy gramy mordo

  9. ide spac nara przyjaciele do jutla!

    1. PeQe

      PeQe

      nie no rzartowalem mamy nie ma w domu i bende grac do 5 hehe

    2. veksu
  10. wes lepiej pal gume szybko serwera bo zaraz wbije to zrobie ci z du*y piekło średnio wiecza (xd) nawet mnie nie wymieniles odwqlacza peqe pzdr 600 z fartem
  11. ma moze ktos 40froszy na psc bo mi brakuje plzzzzzzzzzzzzzz

  12. Niech lepiej zmartwych stanie i mi da moje 800 $ na dewie kurla
  13. PeQe

    kocham was ;-; <3

    WTF A JA KGDZIE LAMUSIE ELO XD
  14. kurla a ja kiedy mam ci te dwa limiony odac za tego Bakugana co?
  15. no po prostu sie nie da tego zrobic
  16. No ja nie rozumiem dlaczego tak dlugo nie gralem na 4lagu nowa zielona moc o odrazu powrutuwa maciek przyznawaj sie ile dales w łape a tak serio to wracam bo ,,faworka i samd xd''
  17. 1. Najlepszy Supporter/ka: @Iguana 2. Najlepszy Administrator/ka: @Grabsio311 3. Najlepszy RCON/ka:zebruwa 4. Najlepszy Biznes:PSAD 5. Najlepsza frakcja:gejpidi 6. Gracz non stop grający na serwerze: 7. Najlepsza Aktualizacja ostatniego miesiąca: nie bylo 8. Najgorsza Aktualizacja ostatniego miesiąca: dodanie blokady zabija poza dm 9. Najlepsza Organizacja: jakuza 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Tobiasz63 11. Eventowiec miesiąca: @TwujStaryToBrutus 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @Krystian6076 13. Najlepszy prezenter: @MaciekMaster 14. Najlepszy Redaktor: @Duchnikovsky 15. Serwerowy śmieszek: @twoja stara 16. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": @TwujStaryToBrutus 17. Najwiekszy ulaniec serwera: @Grzengol nie no beke ma z cirbie pie prosiles mnie o to nie bij plz
  18. Ale pulmul nie ogarna wtedy rze to chodzilo o ten telewizor i dal mi prawko na siedem dni ale chociarz aszytki auta do tej dziury wzucilem pozdro sejset z fartem eldorado!Aaaaa no i ten bym zapomnial tamtego dnia Xd Ogorek ogorek ogorek ema purmurek xd minuta 1:20 polecam :)))))))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin