Skocz do zawartości

PeQe

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez PeQe

  1. PeQe

    Powrót ,adistoja <3

    Elo bardzo dobrze cie pamiętam z SARA XD PATRZ SS https://m.imgur.com/a/joLpV
  2. DODODODODODODODODODODODODODODODODODO!
  3. Ciekawe z kąd na to pieniąszki mieli pewnie ukradli !
  4. PeQe

    Narazie - PeQe

    Ja wyrazam tylko swoje zdanie ze ,,dla mnie'' nie tak fajnie
  5. PeQe

    Narazie - PeQe

    Ostatnio oceny poprawialem i odeszlem jak wrocilem to nie bylo juz tak fajnie jak kiedys temu to napisalem :^
  6. PeQe

    Nowa praca dorywcza?

    Podobno to bedzie pica men
  7. PeQe

    Narazie - PeQe

    Witam wszytkich gracz ! Chciał bym sie pożegnać z serwerem ostatnim czasem mniej gram ogólnie w gry a co dopiero na serwie jest kilka powodów dlaczego chce odejść. Pierszym powodem spedzanie czasu na dworze jest dla mnie o wiele lepsze niż na serwie co do serwa nic nia mam, nie długo ma byc nowa praca ,,nowy RCON'' zapowiada sie ciekawie . Kolejnym powodem jest przejscie na GTA V na FiveM takie drugie MTA tylko lepsza grafika i ogólnie społeczność na 4life nie jest taka zła ale mniejsza z tym Ostatnim powodem jest zajeciem sie nauką w kolejnym roku szkolnym tak wiem ,że KONIE ROKU XD ale chce pracowac nad tym abym wolał pouczyć sie do sprawdzanu niż ,, KAMPIĆ TUNERA XD,, Chciał bym tu pozdrowić kilka osob ktore dobrze wspominam z serwera Moja najlepsza ekipa na ,,DM' @QWEeerty*- wkońcu kiedyś uda nam sie zabić te SWAT na DM XD dzięki za wszytkie akcje dozobaczenia jak chcesz FB pisz pw. @Davio|JG| - KASYNO KASYNO KASYNO XD kontakt jest pisz jak coś siemka . @jacus15[GROVE] - dużo nie gadaliśmy ale myśle ze jestes spoko Najlepsza EKIPA LEGWANY @Iguana - Samych awansów w EKIPIE i SAPIDI @Jojtek01 - ranga zmienia ale nie wszytkich dzięki za wszytkie gierki w cs. @MaciekMaster aka plaster- Dzięki za cs i wyłącz czasem CAPS plz kontakt jest . @Jxliaa - Ciebie chyba znam od początku kiedy tu wbiłaś odwalanie z syrkiem narka . @KRISU. - Dzięki za odwalanie za gierki itp siema. @Shiruu- Sprzedać ci plombe ? Nie graj wiecej na hax bo pojedziesz na dlugie VACacje dzieki za gierki narka @Gargamelek. - To o czym ci mówiłem to robimu to jeszcze xd szk8da ze nie widzialem tego spin bota w twojim wykonaniu xd @Grabsio311 @Brodaty.* @Nukill @SkouT @Tobiasz63 @Avillen. @BuleczkaA @Wiesi3k. Dzięki za pomoc za śmieszne sytuacje czy akademie SARA gierke na serwie @Dawi3k -14dni twoja szcześliwa liczba co ?Narka xd @VisteR. - Najlepszy ziomek na serwie skoda ze tak wyszło xd @yoga - nie wiem czy to przeczytasz ale wiedz że dziekuje ci za gierki w pubga z majsterem za organizacje siema! @MajsterPan - DAJ FIXA XD dzięki za gieri w pubga i ogólnie @4luso - ja sie chyba nigdy nie doprosze hasla do twojego kanału xd @Bialyy* - muwie ci kolol manany niebieki selio dzieki za gierki w pubga i ,,MC '' XDDDDD @Nopek - wes mikro ogarnij bo piszczy xd dzieki za gierke siemka xd @Maczeta|DM| @Xavi|DM| @WujekGoogle @Terorysta @Domatix* @Keyl0rovsKy dzieki za Never Mind DM i wogole : D JEŻELI KOGOŚ NiE WYMIENILEN To SORUWA ZAPOMNIALEM XD Czy wroce pewnie tak bo za duzo czasu tu spedziľem aby odjeść na zawsze ale odchodze na długo dał bym jakies ss ale komp mi sie zepsuł xd i dzis nie dam rady tego dac narka wszytkim którzy tu dotarli eluwa.
  8. Siemka ja tu na rekrutacje do jakuzy . Biore udział
  9. ok xd //EDIT: gDY WBIJAM w temat nie widze co pisał wczesniej ktos wbijam tu po Iika i spadam
  10. sory ae powiedz kim jest paciorek479 bo jak da mnie to pierwszy raz go widze na oczy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin