Skocz do zawartości

PeQe

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez PeQe

  1. PeQe

    Hejtujemy

    konfidenci na cztery life aka pan lizu dupu chce być w administracji (BuchMen) oraz pan który konfi na swoich z farakcji i myśli że jest fajny
  2. PeQe

    Konkurs #1 [200.000PLN]

    Szoda ,że odchodzisz
  3. I z powrotem w sara gratuluje wszytkim którzy sie dostali :P jusz poprawione 

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. CJ

    1. Pokaż poprzednie komentarze  11 więcej
    2. PeQe

      PeQe

      Wyebane mam na tego CJ

    3. Dekoder.*
    4. Borek

      Borek

      Oboje zaraz dostaniecie prezencik jak się nie ogarniecie. 

    5. PeQe

      PeQe

      Hehe xd ja se tu beke robie 

    6. Dekoder.*

      Dekoder.*

      Ja mam sie ogarnąć ? sam do mnie pisze

       

  6. PeQe

    Okazja sultan ft

    @Rain191 jasny niebieski zaraz dam ss EDIT1: https://imgur.com/a/5Pc81 ss z sultkiem
  7. PeQe

    Okazja sultan ft

    Model:Sultan ID:19k Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu:14k Dodatki:ft bez atrapy baku up2 Cena:kt:620k mp:10k cw:500k Coś od siebie:Sultan sandpower płacze jak goni SS’y: Sultan
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. gdzie ja ci się chwale? dla m nie to bieda sułtan ft wolał bym rower 1.6
  10. No wiem ze sulta ft to bieda mordo ale jak chcesz to moge z tobą sie wymienic daje manane 1.4
  11. PeQe

    Nwm

    jestem za oraz dodanie ikonek jak AFK lub że ktoś coś pisze bardzo się przyda
  12. TYPIE WES SIE WALNIJ W ŁEB 300K TO NIKT TEGO NIE KUPI NIE NIE DOPISUJ ŻE OSTATNI BO TY O TYM NIE DECYDUJESZ MYŚLISZ ŻE TO JEST JAKIŚ UMIKAT GRABSIO311 MA ŁADNIEJSZEGO I TAK WIEC DAJE 100K BO BIEDY TEN TWÓJ ROWER
  13. PeQe

    To juz koniec...

    ELO FAJNIE BYŁO
  14. PeQe

    Odejście - Alanek^^

    Siema wracaj jak najszybciej
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. GUT GUT DOBRZE GREYNA BEDZIE!1!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin