Skocz do zawartości

PeQe

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez PeQe

  1. PeQe

    Pożegnanie // Scyrix

    Szkoda ale w sumie to ja też spada z tego san franciska
  2. PeQe

    No siema.

    Eluwa ja tez spadam
  3. PeQe

    Pa Pa -PeQe

    Witam! Odchodze z tego sprytnego serwera ,poniewaz serwer po porstu jest juz nudy do takiego stopnia ze nawet mi sie nie chce na to patrzec pamietam czasy gdy bylo mniej ,,konfidentow'' i lizo dupow na serwerze a teraz jest odwrotnie nie chce mowic ze nie ma aktualizacji czy RC nic nie robia oni robia bardzo duzo tylko nie za bardzo ciekawego zbyk aktualizuje paczke zeby nie lagowalo XQ ogarnia tam forum Bolek stawia wszedzie slupki i ograniczenia i zajmuje sie org delta robi fajne podmianki hoopak tez ogarnia forum ale jeszcze za duzo minusow niz plusow z gry na tym serwerku strasznie duzo osob odeszlo lub dostaly bana za pewna zecz . Mysle ze serwerek ma potencjal moze bedzie robil wyniki ale to juz nie bedzie taka frajda jak kiedys ludzie sie zmieniaja i nie tylko faworka to w sumie juz normalna zecz na serwerze suporci se odwalaja nie bede mowil kto i kiedy . Tego kogo lubialem i nie lubialem o tym wie wiec nie pisac nick-ow pozdro moze kiedys wroce ale nwm kiedys znalazlem fajniejszy serwerk nie RPG jak cos to pw to se pogramy pozdrawiam adminuw i suporterow i oczywicsie nasza kochanych RC (bez sarkazmu jak co
  4. Fajne szkoda że mnie wtedy na DM nie było
  5. PeQe

    Pa Pa

    Dozobaczenia!
  6. ktoś chętny na pubga?

    1. PLEJSU.weed
    2. el_ponton

      el_ponton

      ty graj na devie a nie pubgi jakies XD

       

  7. Bulet 1.8 up123 lpg 75 licznik fele ogr klucze przebieg 5k vmax 230
  8. PeQe

    Soczyste 2 minuty z 4life

    Hm zaraz admin tu przyjdzie i cie zbanuje jak kilku innych xd sure
  9. Nick na 4Life: PeQe Pid: 44920 Na co przeznaczysz nagrodę:Na chore dzieci
  10. PeQe

    Coś do 950k

    Bulet 1.8 up123 lpg 75 licznik fele za 630k do nego przebieg5k
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. NOW wyzywanie sie na mm I różne smieszne akcje na serwerku
  13. PeQe

    BULET 1.8 OD 1PLN

    Model:Bulet ID: nie ważne potem dodam Pojemność silnika:1.8 Przebieg pojazdu:4-5k Dodatki:up1,2,3 lpg 75 licznik fele ogr Cena:od 1PLN Coś od siebie: ---- SS’y: bulet MP:10k KP:650K
  14. PeQe

    Tworzymy historię!

    która był bruda więc ....
  15. PeQe

    Baza frakcji SAPD

    ciekawe co bendzie z yakuza haha
  16. dawajcie tu swoje najstarsze ss z 4life moj np https://imgur.com/a/Cwjnn
  17. PeQe

    [K] Bulleta/Banshee

    Bulet 1.8 up1,2,3 licznik lpg 75 rejka ogr fele oferty od 620k moge przyjac przzbeig 4-5k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin