Witam!
Odchodze z tego sprytnego serwera ,poniewaz serwer po porstu jest juz nudy do takiego stopnia ze nawet mi sie nie chce na to patrzec pamietam czasy gdy bylo mniej ,,konfidentow'' i lizo dupow na serwerze a teraz jest odwrotnie nie chce mowic ze nie ma aktualizacji czy RC nic nie robia oni robia bardzo duzo tylko nie za bardzo ciekawego zbyk aktualizuje paczke zeby nie lagowalo XQ ogarnia tam forum Bolek stawia wszedzie slupki i ograniczenia i zajmuje sie org delta robi fajne podmianki hoopak tez ogarnia forum ale jeszcze za duzo minusow niz plusow z gry na tym serwerku strasznie duzo osob odeszlo lub dostaly bana za pewna zecz . Mysle ze serwerek ma potencjal moze bedzie robil wyniki ale to juz nie bedzie taka frajda jak kiedys ludzie sie zmieniaja i nie tylko faworka to w sumie juz normalna zecz na serwerze suporci se odwalaja nie bede mowil kto i kiedy .
Tego kogo lubialem i nie lubialem o tym wie wiec nie pisac nick-ow pozdro moze kiedys wroce ale nwm kiedys znalazlem fajniejszy serwerk nie RPG jak cos to pw to se pogramy pozdrawiam adminuw i suporterow i oczywicsie nasza kochanych RC (bez sarkazmu jak co