Skocz do zawartości

PeQe

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez PeQe

  1. ok to wykup pubga i zrob tam takiego skina na głowe żeby był polak ok ? pls i narazie A tak serio to boBRY troll xdddddd
  2. PeQe

    Tworzymy historię!

    wzią ministranta pod sutane
  3. kurła kiedy to było masz racje Mnie nie wymieniłeś XD elo
  4. Jaka frakcja najlepsza waszym zdaniem?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. Davlo

      Davlo

      Żadna lol

      zależy od ludzi we frakcji, bo z nimi najwięcej czasu będziesz spędzać.

      nie poleciłbym z uwagi iż jeden drugiego chce podpieprzyć no ale, chce sobie jeszcze popisać na tym forum.

    3. MoRobinson
    4. Leon*
    5. PeQe

      PeQe

      Pitu miał racje XD

    6. el_ponton
  5. PeQe

    Powrót-Domi*

    grabsio na pewno się ucieszy
  6. Kurła kiedyś to było
  7. Kurła kiedyś to było !!1!1!! pamienasz?1!

  8. DAWAĆ NAM TU NA SERWEREK JAKĄŚ FAJNĄ PRACE PLS !!11!!!!11!

    1. XQward

      XQward

      Może jakaś propozycja ?

  9. XDDDDDD dawaj na solo MrTheBoss masz przecerz 3k rp ja tylko nędzne 1,6k rp
  10. Nick:PeQe Coś od siebie: gut gut 3żl
  11. PeQe

    Coś do 730k

    BULET 1.8 UP 1 2 3 LICZNIKI LPG CB FELE ITP... NIE MA LAPEK
  12. Komu się zaczynają ferie ? XD 

    1. Hasha

      Hasha

      he komu się zaczna ferie 10.02 a innym skoncza ?

    2. Twister:.
    3. Jxliaa

      Jxliaa

      Mi za tydzień się zaczynają ;v

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin