Skocz do zawartości

IgorRzeka

Gracz
  • Postów

    92
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez IgorRzeka

  1. Uszanowanie czytelnicy, z tej strony Starszy Redaktor @IgorRzeka z Redakcji 4Life News, zapraszam do przeczytania relacji z mikołajek redakcyjnych! Dnia 06.12.2025 miejsce mają Mikołajki, tego dnia symbolicznie obdarowujemy bliskich drobnymi prezentami, nawiązując do postaci świętego Mikołaja. Najczęściej są to słodycze albo małe upominki, wręczane dzieciom, ale coraz częściej też dorosłym. Święto te napotkacie w większości domów, szkół, czy miejsc pracy, nie inaczej było u nas w redakcji! Dnia 2.12.2025 członkowie biznesu otrzymali wiadomość od lidera o planie "świętowania" mikołajek wewnątrz biznesu. Po dniu zgłosiła się spora liczba zainteresowanych - w tym Komisja Spraw Biznesowych, więc w dniu następnym zostały wylosowane numerki. Ogłaszając numerki, został przydzielony również budżet na prezent wynoszący 30,000PLN. Oscylując w tym budżecie, mieliśmy zakupić pojazd dla naszej pary. 08.12.2025 nastało oficjalne przekazanie prezentów na parkingu redakcji, to właśnie wtedy zaczęły nadjeżdżać "samochody prezenty". Pojazdy były różne - cabbie, nebula, piccador, premier, ranger, tampa, cadrona, admiral i można by tak wymieniać i wymieniać! Po rozpoczęciu się uroczystości lider wybierał samochody, wywoływał ich pierwotnego właściciela i prosił o powiedzenie kilku zdań o pojeździe i dla kogo on jest zakupiony. Po omówieniu prezentów udaliśmy się na parking stadionu drużyny Bandits, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, po czym pojechaliśmy konwojem na urząd Las Venturas na uroczyste przekazanie. Przez całe wydarzenie towarzyszyły nam kolędy, dodające więcej świątecznej i rodzinnej atmosfery, co sprawiało, że wrażenia osób biorących udział były o wiele lepsze. Dziękuje za przeczytanie relacji z tego magicznego wydarzenia, zapraszam do śledzenia innych materiałów Redakcji 4Life News. Autoryzował: @bartoszek.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Laykxs @bonit. @umefor 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @mxlk @LoliCaretaker @pepsiak01 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @ItsTobiasz @Mefju4 @vanos 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Linshi @Argen @Sheeker 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @LuKi16 @bilu.sus 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @F4LL3S 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @R4eax. @Ramzess* @kondziolek 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja, 4WARS 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @Matiku @bartoszek. @Januszz* 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @Desterek 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @SpeedPower @XKrakroX @Mefju4 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Eclipse 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha @filwww 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @SprytsBeng 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: -
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Login: mlodyigor Nick: IgorRzeka ID pojazdu: 148204 Na jaki wariant chcesz zmienić: Sedan Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):
  7. Witam! Z tej strony Redaktor @IgorRzeka oraz Redaktor @Januszz* z Redakcji 4Life News! Zapraszam do przeczytania artykułu o pojeździe Karin Sultan. W świecie, gdzie królami szos, są turbodymy, chromowane felgi i odgłos blow-offu odbijający się echem od betonowych estakad San Andreas, istnieje jeden pojazd, który od lat budzi szacunek na ulicach całego stanu. Nazywa się Karin Sultan - skromny na pierwszy rzut sedan, który stał się ikoną podziemnej sceny tuningowej San Andreas. Kiedy Sultan trafił na rynek, jego karoseria nie wyróżniała się szczególnie na tle konkurencji. Dla zwykłych kierowców był po prostu "kolejnym sedanem klasy średniej". Jednak ci, którzy zaglądali do jego wnętrza, wiedzieli, że spoczywała tam prawdziwa bestia: potężny silnik R4 z zapasem mocy pozwalającym na coś więcej niż tylko spokojne dojazdy do pracy. Przez lata Sultan był ulubieńcem zarówno tunerów, jak i ulicznych racerów testujących swoje umiejętności na serpentynach Whetstone. Kiedy inni zmieniali autka jak rękawiczki, Sultan pozostawał wiernym kompanem - pewnym, stabilnym i gotowym na każdą modyfikację. Bestia po modach, czyli od sedana do ulicznego wojownika. Prawdziwa magia tego pojazdu zaczyna się w momencie, kiedy trafi do garażu. Każdy właściciel Sultana wie, że wystarczą trzy rzeczy, aby odmienić charakter jego maszyny. Jest to zestaw sportowych spoilerów, lekkie felgi z importu czy chociażby "ten właściwy" pakiet, który otwiera drzwi do wersji Sultan RS. Po takiej transformacji pojazd ten przeistacza się w pełnoprawnego drapieżnika, zdolnego zawstydzić nawet sportowe coupe. Przyspieszenie wbija w fotel, a trakcja pozwala na wycinanie zakrętów z precyzją chirurgiczną. Wystarczy krótki sprint na odcinku Julius Thruway w Las Venturas, aby zrozumieć, skąd wzięła się jego reputacja. Oczywiście uważając na innych uczestników ruchu drogowego! Nie bez powodu miejscowe nocne wyścigi określają tę maszynę mianem "zabójcy superaut". Dobrze ustawiony Sultan prześcignie nawet Infernusa - a to już powód, żeby zapisać się w legendach San Andreas. W kręgach ulicznych organizacji Sultan pozostaje synonimem szacunku. Nierzadko służy jako auto "złotej rączki" - takie, które zawsze da się naprawić, odpicować i postawić do boju. Kierowcy cenią w nim między innymi wytrzymałość, szybkość oraz to, że mimo sportowej duszy świetnie sprawdzi się do codziennej jazdy, chociażby do kościoła czy po bułki. Spotkać można go wszędzie - od piaszczystych, krętych dróg Tierra Robada, po zatłoczone ulice Market w Los Santos. Czasem stoi niepozornie koło supermarketu 24/7, żeby potem dostać ostro w gaz. Symbolem staje się nie to, co głośne, ale to, co niezawodne. Sultan może być autem, które krzyczy, ale równocześnie robi robote. Na papierze? Zwykły sedan. W sercach kierowców jest to jedna z największych ikon motoryzacji. Jak to mówią starzy wyjadacze z San Fierro "Jeśli nie wiesz, jak szybki jest Sultan... to znaczy, że nigdy nie jechałeś właściwym." Od nas to tyle! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do przeczytania innych materiałów Redakcji 4Life News! Autoryzował: @bartoszek.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Laykxs @mxlk 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @ItsTobiasz @Ulgi @Bulis 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @TeKMistrz @Mefju4 @Pavi 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Argen @Sheeker @Wonder. 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @LuKi16 @bilu.sus 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @F4LL3S 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Laykxs @kondziolek @R4eax. 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: - 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @Januszz* @XKrakroX 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @Orbit @Desterek 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @SpeedPower 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Eclipse 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @SprytsBeng 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: -
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Uszanowanie. Sergeant I IgorRzeka, San Andreas Police Department. Po napisaniu skargi zostało wszystko wyjaśnione na /pm jak i na discordzie, tak przynajmniej mi się wydaje. Pozdrawiam.
  12. Uszanowanie! Z tej strony Redaktor @IgorRzeka z Redakcji 4Life News! Zapraszam do przeczytania artykułu dotyczącego historii Blueberry! Blueberry zostało założone w 1865 roku przez Thomasa Harveya, osadnika, który szukał miejsca na farmę z dala od zgiełku Los Santos. Początkowo była to mała osada z kilkoma domkami i stodołą, otoczona lasami i polami. Harvey przyciągał innych osadników obietnicą taniej ziemi i spokojnego życia. Na początku XX wieku Blueberry zaczęło się rozwijać, głównie dzięki budowie drogi łączącej Angel Pine z hrabstwem Whetstone. To właśnie wtedy pojawiły się pierwsze sklepy oraz targi, gdzie mieszkańcy mogli sprzedawać swoje uprawy. W latach 50. miasteczko zyskało złą sławę - młodzi chłopcy z okolicznych farm zaczęli tworzyć gangi motocyklowe, a do Blueberry zaczęli przyjeżdżać przemytnicy alkoholu i broni. Wtedy powstał lokalny bar ,,Red County Saloon", który szybko stał się centrum spotkań i starć lokalnych bandytów. W latach 80. i 90. Blueberry zaczęło przypominać typowe „małe amerykańskie miasteczko" - większość mieszkańców żyła z rolnictwa lub drobnego biznesu. Jednak pod powierzchnią wciąż działały gangi motocyklowe i grupy przestępcze, które wykorzystywały miasteczko jako punkt przesiadkowy. Dzisiaj Blueberry to miasteczko, w którym czas płynie wolniej niż w Los Santos. Mimo spokoju każdy, kto tu mieszka wie, że nieopodal zawsze czai się niebezpieczeństwo - od gangów po bandytów na autostradzie. To małe, spokojne miasteczko z duszą i historią, gdzie każdy zakamarek kryje własną legendę. Do tego przygotowałem wywiad z aktualnym sołtysem Blueberry - Jamesem Harveyem, jest to prawnuk Thomasa Harveya. I - IgorRzeka J - James Harvey I: Panie Harvey, Blueberry to małe, ale wyjątkowe miejsce. Jak to się stało, że Pańska rodzina założyła to miasteczko? J: Heh, wie Pan, mój pradziad Thomas był uciekinierem z Los Santos. Znudziło mu się życie w mieście, chciał ciszy, ziemi, którą sam mógł uprawiać. W 1865 roku przyjechał tu z wozem, krową i garścią nasion. Zbudował dom tam, gdzie aktualnie stoi moja stodoła. Wtedy nikt nie myślał o dalszym rozwoju naszego Blueberry. I: A kiedy to miejsce zaczęło się rozwijać? J: Początek XX wieku, jak postawili drogę do Angel Pine. Wtedy pojawiły się sklepy, kowal, stacje i inne cuda na kiju. Moja babka zawsze mówiła, że jak w Blueberry zapachniało benzyną, to już nie było odwrotu - cywilizacja nas dogoniła. I: W kronikach piszę się o gangach i przemytach, co powie nam Pan o mrocznej stronie Blueberry? J: Ha! Powiem szczerze, w latach 50. i 60. przyjeżdżali tu chłopaczki na motorach. ,,Red County Riders" bo jak dobrze pamiętam, to tak się nazywali, lubili się napić i pościgać po polach. Czasem coś podwędzili ze stacji, czasem ktoś dostał butelką w łeb w barze, ale to był klimat, rozumie Pan? To miejsce nie istniałoby bez tych historii. I: Czy Blueberry nadal żyje przeszłością? J: Trochę tak, trochę nie. Młodzi wyjeżdżają do miast, bo tu pracy jak na lekarstwo. Zostało kilku starych rolników, paru bikerów i garść ludzi, którzy lubią ciszę. Powiem Panu jedno - jak słońce zachodzi, a z Red County Saloon leci muzyka z jukeboxa, to wiesz, że to jest ,,prawdziwa Ameryka" I: W takim razie dziękuje za udzielenie wywiadu Panie Harvey! Niech się powodzi! J: Dzięki, do zobaczenia i nawzajem! Obecny sołtys ma 67 lat i dalej prowadzi swoją farmę. Mieszkańcy mówią, że dopóki żyje Harvey, Blueberry nie zniknie z mapy Red County! Tym zdaniem zakończymy sobie ten artykuł, dziękuje za uwagę i polecam obserwować inne publikacje Redakcji 4Life News! Autoryzował: @MateuszXQ
  13. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @kvmykk.ogf @mxlk @MoE 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @ItsTobiasz @Ulgi @Bulis 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Linshi @TeKMistrz @Mefju4 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Wonder. @Sheeker @Argen 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @LuKi16 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @mxlk 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Laykxs @Ramzess* @OG_Mati2K 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja 4Life News 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @sebeh. @Bulis @kondu32 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @Orbit @.santiago. 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @SpeedPower @Mefju4 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Eclipse 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @SprytsBeng 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: -
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Dzień Dobry! Z tej strony Starszy Redaktor @Bulis oraz Redaktor @IgorRzeka. Zapraszamy do przeczytania relacji z urodzinowego zlotu! Dnia 09.10.2025 w godzinach wieczornych odbył się zlot urodzinowy organizowany przez @Patryk99. Spotkaniu miłośników samochodów towarzyszyła audycja, którą w tym czasie prowadził nasz solenizant. Koło godziny 18:00 zapowiedziane na radiu serwerowym zostało owe wydarzenie. Patrykowi udało zebrać się dużo osób, ponieważ około pięćdziesięciu, które chętnie brały udział w konkursie oceny aut. Podczas trwania eventu towarzyszyły nam również frakcje, między innymi San Andreas Police Department i San Andreas Medical Department oraz biznes San Andreas Armed Forces. Wymienione biznesy oraz frakcje utworzyły bramę wjazdową, która około godziny 18:40 została zamknięta i uniemożliwiała przejazd, ponieważ to o tej godzinie rozpoczął się główny konkurs. Od samego rozpoczęcia aż po zakończenie wydarzenia gracze mogli posłuchać piosenek różnego rodzaju, które zdecydowanie umilały czas nie tylko osobom, które były na zlocie, lecz również każdemu innemu graczowi! Przygotowaliśmy również króciutki wywiad z organizatorem i jednocześnie solenizantem. I - IgorRzeka P - @Patryk99 I: Witaj Patryku, z tej strony Redaktor IgorRzeka, mam do ciebie parę pytań odnośnie wczorajszego zlotu, chciałbyś udzielić na nie odpowiedzi? P: Cześć! Z wielką chęcią odpowiem na pytania. I: Dobrze, na początku pytanie pierwsze. Powiedz proszę, ile lat już skończyłeś? P: Pewnie, wczoraj świętowaliśmy moje 19 urodziny, tyle już mam na karku. Ostatni rok z jedynką z przodu. I: Świetnie! Jakie emocje towarzyszyły Ci, gdy zobaczyłeś, że na twój zlot przybyła tak spora liczba osób? P: Szczerze? Na początku byłem lekko zdruzgotany, gdyż przybyło mało osób, ale koło godziny 19 pojawiło się dużo graczy. Czy były jakieś emocje? Zdecydowanie szok, ze względu na taką frekwencję. I: Czy w przyszłości możemy się spodziewać więcej spotkań fanów motoryzacji poza urodzinami? P: Nie mam pojęcia, czy będą. Jest szansa, ale nic nie obiecuje! I: W takim razie, Patryk, chciałbym Tobie życzyć wszystkiego najlepszego, szczególnie sukcesów w swoich hobby czy innych rzeczach, a reszta przyjdzie sama! Dziękuje za udzielenie odpowiedzi na wywiad, miłego dnia! P: Dzięki, pozdrawiam! Dziękujemy za przeczytanie tej krótkiej relacji! Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do zapoznania się z innymi materiałami Redakcji 4Life News! Autoryzował: @kvmykk.ogf
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin