Uszanowanie czytelnicy! Z tej strony Reporter Specjalista @Mich*, Reporter Specjalista @bartoszek. oraz Młodszy Redaktor @IgorRzeka z Redakcji 4Life News.
Zapraszamy do przeczytania relacji z XI edycji gali 2vs2 członków organizacji organizowanej przez biznes 4FIGHT.
W dniu 06.09.2025 odbyła się XI edycja gali 2vs2 organizacji, organizowanej przez biznes 4FIGHT! Walki toczyły się między członkami różnych organizacji w formule ulicznej. Wydarzenie odbywało się na bazie biznesu znajdującej się w Conference Center w Los Santos. Turniej rozpoczął się o godzinie 19:30, a dla fanów obstawiania przygotowane zostały zakłady, w których gracze mogli obstawić zwycięstwa organizacji w wybranych starciach. Dla publiczności również zostały zafundowane nagrody w postaci Kart'a 2.4 na okres 14 dni oraz pojazdu Schafter 1.6 z wartością zbliżoną do 100.000PLN! Aby móc zdobyć jedną z nagród należało po prostu obstawić którąś z walk. Nie zapomnijmy również o zawodnikach - wygrana organizacja zdobyć mogła 40.000PLN oraz Turismo 2.4 na okres 30 dni, drugie miejsce otrzymywało 20.000PLN wraz z Bullet'em 2.4 na okres 21 dni, a trzecie miejsce wygrało ZR-250 DSD-r 2.4 na 14 dni! W evencie wzięło udział 8 organizacji. Poniżej znaleźć możecie plan wydarzeń!
Runda pierwsza
Poena Capitis vs Syndicate - wygrani: Poena Capitis
Extreme vs Eclipse - wygrani: Eclipse
Family Drivers vs LOS GROCHOS - wygrani: Family Drivers
Nitrous Oxide vs Gods of Heaven - wygrani: Nitrous Oxide
Półfinały
Poena Capitis vs Eclipse - wygrani: Poena Capitis
Family Drivers vs Nitrous Oxide - wygrani: Family Drivers
Finał
Poena Capitis vs Family drivers - wygrani: Poena Capitis
Jak możemy dostrzec, całość wygrała organizacja Poena Capitis, zgarniając tym samym nagrodę główna, z racji na to przygotowaliśmy wywiad z liderem zwycięskiej organizacji - @Sheeker
M - @Mich*
S - @Sheeker
M: Witaj Sheeker, na początku - jak czujecie się z odniesionym zwycięstwem? Czujecie satysfakcję?
S: Tak, zdecydowanie czujemy ogromną satysfakcję. Przygotowania do tej gali trwały naprawdę długo i wymagały od nas pełnego zaangażowania - zarówno pod względem treningów, jak i całej organizacji. Sam osobiście dobrałem zawodników, wierząc w ich potencjał, determinację i charakter. W dniu dzisiejszym sam mogę powiedzieć, że jestem z nich dumny, bo pokazali serce do walki i potwierdzili, że wspólny wysiłek oraz ciężka praca przynoszą efekty. To zwycięstwo to nie tylko wynik w ringu, ale też dowód na to, że nasza organizacja idzie w dobrym kierunku.
M: Jak wyglądały i ile trwały Wasze przygotowania?
S: Tak naprawdę nasza drużyna bierze udział w galach 4FIGHT już od 4 lat i od samego początku konsekwentnie szlifujemy swoje umiejętności, aby z każdą kolejną walką stawać się jeszcze lepszymi. To dla nas nie tylko sport, ale też styl życia, dlatego trening i rozwój są stałym elementem naszej codzienności. Do tej konkretnej gali przygotowania trwały intensywnie przez 2 tygodnie – skupialiśmy się zarówno na technice, jak i kondycji, a także na pracy mentalnej, która w takich momentach ma ogromne znaczenie. Dzięki temu weszliśmy do ringu w pełni zmotywowani i gotowi na wyzwanie.
M: Czy planujecie wziąć udział w następnej edycji tej gali i bronić tytułu?
S: Tak, jak najbardziej – to zdecydowanie nasz cel! Chcemy nie tylko wziąć udział w następnej edycji gali 4FIGHT, ale też zrobić wszystko, aby obronić zdobyty tytuł. Dla nas to ogromna motywacja, żeby cały czas utrzymywać formę, podnosić swoje umiejętności i nie spoczywać na laurach. Bycie najlepszym wymaga ciągłej pracy, a my jesteśmy gotowi na ten wysiłek, bo wiemy, że każda kolejna walka to nowe doświadczenie i szansa, by pokazać charakter naszej drużyny. Naszym celem jest konsekwentnie budować pozycję lidera i udowadniać, że zasługujemy na to miano.
Jednak na tym wywiadzie nie kończymy, przygotowaliśmy jeszcze jeden wywiad z @Hubs* - jednym z organizatorów owego eventu.
M - @Mich*
H - @Hubs*
M: Witaj Hubs, jak oceniacie przebieg wydarzenia oraz frekwencje zarówno widowni, jak i organizacji na gali?
H: Wydarzenie przebiegło bez większych problemów, na zakładach czy też przy prowadzeniu gali. Jeśli chodzi o frekwencje, to była ona na bardzo dobrym poziomie. Gale organizacyjne oraz frakcyjne cieszą się największym zainteresowaniem wśród graczy 4life.
M: Czy Wy jako organizatorzy, widzicie poprawę na przestrzeni miesięcy od XI gali międzyfrakcyjnej w kontekście zasad oraz procedur na wypadek różnych błędów, które mają istotny wpływ na przebieg walk?
H: Uważam, że poziom biznesu w tej kwestii stale się poprawia. Staramy się, aby uczestnicy rywalizowali ze sobą w sposób uczciwy i zgodny z regulaminem.
M: Kiedy możemy spodziewać się następnego wydarzenia od Was?
H: Wydarzenia organizowane przez biznes 4FIGHT odbywają się zazwyczaj raz w miesiącu, więc najbliższej gali spodziewałbym się na początku października, aczkolwiek może to też ulec zmianie.
Autoryzował: @kvmykk.ogf