Skocz do zawartości

Pavi

Administrator
  • Postów

    327
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Pavi

  1. Dział służy jedynie do wrzucania filmików/zdjęć z serwera, a nie wystawiania ogłoszeń.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Pierwszy raz miałem styczność z 2Pakiem na dyskotece w remizie w Siematyczach. Grał wówczas support przed koncertem Laskowiskiego. Pamiętam jak podjechał pod remizę polonezem z hydraulicznym zawieszeniem, które skakało na wciśnięcie przycisku. Zrobiło to wielkie wrażenie na dziewojach. Laskowski miał też takie auto. Ogólnie to dzieki Laskowskiemu trend skaczących samochodów zrobił się popularny na przedmieściach LA. Z resztą zachodnie wybrzeże i Podlasie przenikało się wtedy kulturowo. Oni zgapili od nas auta z zawieszeniem, a podlaskie babcie zgapiły od 2Paca gangsta trend do noszenia chusty na głowie. Co ciekawe, The Notorious B.I.G. i Maryniuk poznali się na dożynkach w Sokółce. Nagrali ponoć wspólne demo, ale nagranie zaginęło, żeby potem jako pirat podbić bazar dziesięciolecia. Z reztą Notorious regularnie bywał w Sokółce u przyjciół na grillach, strasznie przybrał przez to na wadze. Pamiętam jak ciocia z wujkiem puszczali nam pierwszą płytę 2Paca wydaną w LA. Ciocia znała te piosenki na pamięć, a wujek puszczał je sobie podczas żniw. Fajne czasy. Po śmierci B.I.G Martyniuk znalazł młodego zdolnego chłopaka w Detroit. Nagrał mu ponoć kawałki. Ten drugi ponoć to przywłaszczył i wydał jako samodzilny album. Slim Shady czy jakoś tak. Ponoć była o to kosa, bo Martyniuk tam grał i robiłł chórki....Współpraca Podlasia i Westo też współpraca kontraktowa Martyniuka i The Product G&B. Nagrał im partię gitary, którą potem odgrywał Santana.
     

    Spoiler

     

     

  4. Koledzy dajcie znać jak będą ozdoby do zbierania

  5. Dziś taki outfit
    fAvYhK3.png

    1. TeKMistrz

      TeKMistrz

      Pavi jesteś czarny? Jeżeli tak to się nie lubimy.

    2. Lelak56

      Lelak56

      gangsta gangsta 

    3. liczetenhajs

      liczetenhajs

      pavi dlaczego jezdzisz sobie moim solairem? pojechaliscie nim z @LUVRem na luvr do paryza? Serio szacun ze rąbnęliście napad takim autem z taką rejką.

    4. K_R_U_K_
  6. Pavi

    Klekot #4 - Walton

    §5 Zakazuje się udostępniania materiałów promujących konkursy lub eventy.
  7. Co? Takie pierdzikółko?

    1. bonit.

      bonit.

      hej mercedes znasz mnie?

  8. na moje za dużo już tych obiektów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin