Skocz do zawartości

Pavi

Administrator
  • Postów

    327
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Pavi

  1. Dział służy do wrzucania zdjęć oraz filmów z serwera 4LIFE, nie do promocji konkursów.
  2. Dział służy do wrzucania zdjęć oraz filmów z serwera 4LIFE, nie do przeprowadzania wywiadów.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie byłem w organizacji aż tyle czasu co niektórzy, ale te wszystkie wspólne gry i rozmowy były wyjątkowe, a to właśnie dzięki platformie jaką był Olimp. Cieszę się, że mogłem być częścią tej struktury i dane było poznać mi dzięki niej tyle osób.
  5. Upadek Olimp [*]

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      no nie, kto będzie się teraz do administracji dostawał...

    3. UwUsnyWisielec2014

      UwUsnyWisielec2014

      czyli to nie sen gorączkowy 

    4. .franek.klimatkartel
    5. solty

      solty

      @ZbyK.gg może to będzie ten moment w którym sprystbeng sie dostanie

    6. Julek71.klimatkartel

      Julek71.klimatkartel

      Upadł 3 lata temu, trzymała to jako tako w kręgach przyjacielskich mała paczka z Mumbla, a Discord/sprawy organizacyjne to zasługa 2 osób z DC, ale bez Lidera i sensownego zastępcy tak się to musiało skończyć.

      Jak mawia klasyk, piękny strzał. Szkoda, że niecelny 

  6. Ej a to prawda że Pringles to nie są chipsy? Raz mi tak nagadał jeden Szczeciniak i już nie wiem.

    1. Nojhuy

      Nojhuy

      Long Chips, Springles i inne pochodne nie są prawdziwymi czipsami, jest to papka ziemniaczana. Prawdziwe czipsy są to po prostu krojone ziemniaki w oleju i przyprawach. Springles niby tak wyglądają ale są zrobione z papki a nie plastrów.

    2. Bociaan

      Bociaan

      Pringles to przereklamowany szmelc, wyjaśniam dlaczego:

      - Drogi jak nie wiem

      - Smakuje tak samo jak większość topowych Marek (nawet gorzej)

      - Nawet ani trochę nie przypomina normalnego chipsa

      Najlepszy sposób? JEDZ CEGŁÓWKI

      Dziękuję 

  7. Witam. Wszystko wyglądało w następujący sposób. Wraz z funkcjonariuszem Wr77zer* wykonywaliśmy łapanki osób poszukiwanych. Zauważyliśmy, że jedną z osób z wpisami będących na giełdzie Linden Station jesteś ty, pech chciał, że akurat w momencie wjazdu na teren giełdy, gdy chcieliśmy Cię złapać, obaj dostaliśmy crasha MTA, dlatego nasze radiowozy zaczęły zachowywać się w sposób, widoczny na nagraniu nr 1. Gdy wróciliśmy na serwer, dalej przebywałeś na terenie najdroższej giełdy, wiec gdy zacząłeś się kierować na tańszą, zaczęliśmy Cię śledzić. Gdy wysiadłeś z motorka, zostałeś zwyczajnie obezwładniony tak jak inne tego typu osoby. Co do drugiej części skargi, wpis został Ci jasno przedstawiony, a gdy zacząłeś kłócić się, że go odsiedziałeś, poinformowałem Cię, że twoja ostatnia odsiadka miała miejsce w sierpniu 2024, gdy wpis nadany został w listopadzie 2024, więc niemożliwe było odsiedzenie go. Tyle z mojej strony, czekam na werdykt Executive Staff w tej sprawie.
  8. Decyzją Komisji Spraw Frakcyjnych Twój wniosek zostaje zaakceptowany i tym samym zostajesz zdjęty z czarnej listy, powodzenia w przyszłych rekrutacjach.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin