-
Postów
327 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Pavi
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Upadek Olimp [*]
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
-
czyli to nie sen gorączkowy
-
-
-
Upadł 3 lata temu, trzymała to jako tako w kręgach przyjacielskich mała paczka z Mumbla, a Discord/sprawy organizacyjne to zasługa 2 osób z DC, ale bez Lidera i sensownego zastępcy tak się to musiało skończyć.
Jak mawia klasyk, piękny strzał. Szkoda, że niecelny
-
Ej a to prawda że Pringles to nie są chipsy? Raz mi tak nagadał jeden Szczeciniak i już nie wiem.
