Skocz do zawartości

dobek

Gracz
  • Postów

    137
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez dobek

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. dobek

    Zabawa w Administratora :D

    Adik* został zmutowany przez dobekowski powód nie żryj tyle (69,69godzin)
  3. Zabawa polega na nadawaniu kar osobie wyżej np. dobekowski otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów ABC od dobekowski. powód: lel (przyjmie się? )
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. dobek

    Pożegnanie - Bolek.

    wow nie spodziewałem się tego jeszcze kurde niedługo ZbyK odejdzie xD
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. dobek

    Grafiki by KubaT

    Avatar: Sygnatura: http://imgur.com/a/MEBzw Do zapłaty jak mówiłeś:6k Lub 2,5 wbij na serwer
  9. dobek

    Grafiki by KubaT

    Nick:dobekowski Tło do grafiki:obojetnie Typ grafiki; Avatar i sygnatura Efekty:Jakie chcesz efekty na grafice obojetnie Przykładowe prace/Nie robię banerów na YT! - jak się postarasz to sypne z 6k (ma to byc osobno avatar i osobno sygnatura)
  10. nie Bletki? (ciekawe kto wie co to jest...)
  11. dobek

    Kupie coś do 50k

    Model: <model pojazdu>obojętnie Pojemność silnika: < pojemność w cm3 jaka nas interesuje >obojętnie Przebieg: <przebieg jaki nas interesuje>do 20k Stan techniczny pojazdu: <czy mogą występować usterki lub nie>nie Cena: <cena jaką MAX możemy zaoferować sprzedającemu>50k Tuning: <wszystkie warianty, tuning, światła jakie chcemy aby posiadał nasz "przyszły" pojazd, czy jest instalacja LPG>obojętnie Inne: <kolor itp>obojętnie Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:dobekowski
  12. dobek

    wracam

    spokojnie spokojnie nie gram całe dnie przed komputerem ale także nie siedzę cały dzień na dworzu.... i tak na komputerze gram 3h dziennie bo jeszcze nauka....
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. dobek

    wracam

    wracam na serwer zrozumiałem ,że nie ma sensu grać na innych serwerach ,ponieważ nie znalazłem tak fajnego serwera...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin