Login: AdrianMNWNick: Adrian...Serial: (serial ukryty)Przynależność do frakcji: SAFDOpis sytuacji: A więc tak, poruszany temat jest bardzo irytujący nie tylko mnie, ale również większość graczy, chodzi tutaj o wpisy w komputerze SAPD. Funkcjonariusze dopuszczają się zaniedbania obowiązku usuwania wpisów, poprzez które gracze muszą czasami siedzieć po kilka razy za jeden. Właśnie taka sytuacja mi się przytrafiła siedzę za wpis z komputera drugi raz, mimo, że wpis miał zostać usunięty, lecz nie został.
Więc dzisiejszego dnia o godzinie 9:40 zatrzymał mnie funkcjonariusz oskarżonej struktury, za mandat, jego zatrzymanie było zainicjowane na siłę, ponieważ funkcjonariusz jeździł za nami, gdy ja skręcałem w jakąś uliczkę on, za nami. Co było dość irytujące. Ale doszło do zatrzymania, powodem było przekroczenie prędkości. Funkcjonariusz napisał mi kwotę mandatu oczywiście + więzienie 30 minut, za wpis. Okazję za owy wpis miałem już odsiadywać, po krótkich sporach oraz objaśnieniu sytuacji, przyjąłem mandat oraz przystąpiłem do pisania skargi.Dowody:
[2019-03-28 09:25:41] [Output] : ManiekPL [2]: Przekroczenie prędkości Proszę Pana.
[2019-03-28 09:25:49] [Output] : MRpompom.998 [19]: O kurcze, a ja mam tutaj e-papierosa z zadużym baczkiem na lq *Sepcze*
[2019-03-28 09:25:57] [Output] : MRpompom.998 [19]: W polsce not legit.
[2019-03-28 09:26:12] [Output] : ManiekPL [2]: Poprosze o Pańskie prawo jazdy, dowod osobity oraz dokumenty pojazdu [/me daje dokumenty]
[2019-03-28 09:26:34] [Output] : * Adrian... podaje dokumenty, ubezpieczenie, polisę oc.
[2019-03-28 09:26:43] [Output] : * ManiekPL odbiera dokumenty.
[2019-03-28 09:27:23] [Output] : * Stworzono pożar w: [Juniper Hill, SF [Stopień zagrożenia : 2]]. [2019-03-28 09:27:50] [Output] : ManiekPL [2]: 1120pln za mandat + 30min wiezienia za wpisik.
[2019-03-28 09:27:56] [Output] : ManiekPL [2]: Przyjmuję Pan mandacik?
[2019-03-28 09:27:57] [Output] : TheArasik. [20]: xd
[2019-03-28 09:27:59] [Output] : * MRpompom.998 Śmieje się
[2019-03-28 09:28:00] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: xddddd
[2019-03-28 09:28:05] [Output] : Wykonano zrzut ekranu: 'C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\screenshots\mta-screen_2019-03-28_09-28-05.png' [2019-03-28 09:28:08] [Output] : ManiekPL [2]: Przyjmujesz?
[2019-03-28 09:28:09] [Output] : Adrian... [22]: Jaki wpisik ?
[2019-03-28 09:28:20] [Output] : ManiekPL [2]: już daje
[2019-03-28 09:28:31] [Output] : Adrian... [22]: Kto wpisał ? [2019-03-28 09:28:35] [Output] : ManiekPL [2]: Ucieczka przed SAPD - 09.02.2019 // PO I Veon.
[2019-03-28 09:28:54] [Output] : Adrian... [22]: Byłem zatrzymywany za to i odsiedziałem
[2019-03-28 09:28:55] [Output] : ManiekPL [2]: Dobrze. Przyjmuję Pan mandat?
[2019-03-28 09:29:03] [Output] : ManiekPL [2]: Posiada Pan jakieś dowody?
[2019-03-28 09:29:12] [Output] : Adrian... [22]: wpis nie został usunięty, za co oczywiście zostanie skarga napisana
[2019-03-28 09:29:16] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: xd
[2019-03-28 09:29:35] [Output] : TheArasik. [20]: ((mi tez wpisów nie usuwają))
[2019-03-28 09:29:44] [Output] : ManiekPL [2]: To nie moja wina, że wpis nie został usunięty. Jak jest w komputerze to jest. Ja nie wiem czy us
[2019-03-28 09:29:52] [Output] : ManiekPL [2]: Przyjmujesz?
[2019-03-28 09:30:16] [Output] : voiceptt: This server does not have voice enabled
[2019-03-28 09:30:19] [Output] : Adrian... [22]: Nie będę siedział drugi raz za coś co juz odsiedziałem
[2019-03-28 09:30:35] [Output] : Adrian... [22]: czekaj chwilę((
[2019-03-28 09:30:36] [Output] : ManiekPL [2]: Pytam isę drugi raz. Czy posiadasz jakieś dowody że siedziałeś?
[2019-03-28 09:30:41] [Output] : ManiekPL [2]: Co kolwiek
[2019-03-28 09:30:42] [Output] : Adrian... [22]: Czekaj chwilę!
[2019-03-28 09:30:46] [Output] : ManiekPL [2]: Grzeczniej!
[2019-03-28 09:30:50] [Output] : SAFD> Adrian...: S2
[2019-03-28 09:30:51] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: xd
[2019-03-28 09:30:51] [Output] : * MRpompom.998 Wciska przycisk od zamka centralnego.
[2019-03-28 09:30:52] [Output] : ✔ Przeszedłeś/Przeszłaś w tryb chwilowego zakończenia służby!
[2019-03-28 09:30:55] [Output] : - Ograniczenie prędkości zostało ustawione na 20km/h.
[2019-03-28 09:31:04] [Output] : ManiekPL [2]: Super się bawicie
[2019-03-28 09:31:22] [Output] : ✔ Ponownie rozpocząłeś/aś służbę!
[2019-03-28 09:31:23] [Output] : SAFD> Adrian...: s3
[2019-03-28 09:31:44] [Output] : Adrian... [22]: Więc tak, nie będę za wasze błędy płacił swoim czasem
[2019-03-28 09:31:54] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: .
[2019-03-28 09:31:55] [Output] : Gracz Swi3zak otrzymał ostrzeżenie od LaneZ, powód: Ogarnij jazdę.
[2019-03-28 09:32:04] [Output] : ManiekPL [2]: Więc tak. Pokaż jakiś dowód, że siedziałeś.
[2019-03-28 09:32:17] [Output] : ManiekPL [2]: Masz wpis. A ja mam udawać że go nie ma? Załosne.
[2019-03-28 09:32:23] [Output] : MRpompom.998 [19]: .
[2019-03-28 09:32:24] [Output] : ManiekPL [2]: Pryzjmujesz mandat?
[2019-03-28 09:32:48] [Output] : ManiekPL [2]: Przyjmujesz czy nie?
[2019-03-28 09:32:51] [Output] : Adrian... [22]: Po pierwsze jedyna zachowanie które jest żałosne to jest wasze.
[2019-03-28 09:32:53] [Output] : MRpompom.998 [19]: Daj mu napisac.
[2019-03-28 09:33:04] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: xd [2019-03-28 09:33:11] [Output] : Adrian... [22]: Nie wykonujecie prawidłowo swoich czynności służbowych.
[2019-03-28 09:33:27] [Output] : Adrian... [22]: Wpis z początku lutego nie został usunięty...
[2019-03-28 09:33:33] [Output] : Adrian... [22]: (...) a który dzisiaj mamy...
[2019-03-28 09:33:36] [Output] : BlackSkorpio69 [10]:
[2019-03-28 09:33:38] [Output] : Adrian... [22]: 28
[2019-03-28 09:33:40] [Output] : Adrian... [22]: marca
[2019-03-28 09:33:48] [Output] : ManiekPL [2]: Ja cię nie wpisywałem. Skąd ja mam pewność że siedziałeś, skoro nie dałeś żanych dowodów.
[2019-03-28 09:33:59] [Output] : Adrian... [22]: Słuchaj
[2019-03-28 09:34:08] [Output] : ManiekPL [2]: Dobra, przyjmujesz czy nie?
[2019-03-28 09:34:20] [Output] : Adrian... [22]: skąd mam mieć dowody... jak to był początek lutgo
[2019-03-28 09:34:27] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: x
[2019-03-28 09:34:31] [Output] : Adrian... [22]: Mandat przyjmę kary więźenia jużnei
[2019-03-28 09:34:49] [Output] : Wykonano zrzut ekranu: 'C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\screenshots\mta-screen_2019-03-28_09-34-49.png'
[2019-03-28 09:34:55] [Output] : - Ograniczenie prędkości zostało ustawione na 40km/h.
[2019-03-28 09:34:56] [Output] : - Ograniczenie prędkości zostało ustawione na 20km/h.
[2019-03-28 09:34:57] [Output] : - Ograniczenie prędkości zostało ustawione na 40km/h.
[2019-03-28 09:34:57] [Output] : - Ograniczenie prędkości zostało ustawione na 20km/h.
[2019-03-28 09:34:58] [Output] : - Ograniczenie prędkości wyłączone.
[2019-03-28 09:35:03] [Output] : ManiekPL [2]: Ty mi mówisz że siedziałeś. Ja nie mogę Ci wierzyć na słowo. Rozumiesz? Muszę mieć dówod.
[2019-03-28 09:35:35] [Output] : ManiekPL [2]: tPrzyjmujesz ten mandat?
[2019-03-28 09:36:03] [Output] : Adrian... [22]: ile nie przyjęcie ?
[2019-03-28 09:36:11] [Output] : Adrian... [22]: Kieruj wniosek do sądu.
[2019-03-28 09:36:12] [Output] : ManiekPL [2]: Zapraszam S4. 41minut wiezienia +30za wpis + 11 za mandacik. Jeżeli nie potrfisz napisać czy prz
[2019-03-28 09:36:30] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: xdd
[2019-03-28 09:36:34] [Output] : Adrian... [22]: PFFF
[2019-03-28 09:36:35] [Output] : ✔ Następuje zmiana pogody na: ciepło, lekkie zachmurzenie
[2019-03-28 09:36:35] [Output] : ✘ Posiadasz wyłączony chat ogłoszeń. Możesz go włączyć wpisując /go
[2019-03-28 09:36:40] [Output] : Adrian... [22]: żałosny jestes
[2019-03-28 09:36:44] [Output] : LaneZ [30]: jakiś problem?
[2019-03-28 09:36:55] [Output] : TheArasik. [20]: W sumie to tak
[2019-03-28 09:36:56] [Output] : Adrian... [22]: Ty się jeszcze pytasz
[2019-03-28 09:36:58] [Output] : ManiekPL [2]: No panowie mają problemy ze sobą
[2019-03-28 09:37:02] [Output] : Adrian... [22]: czy jest problem
[2019-03-28 09:37:05] [Output] : Wykonano zrzut ekranu: 'C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\screenshots\mta-screen_2019-03-28_09-37-05.png'
[2019-03-28 09:37:12] [Output] : MRpompom.998 [19]: Sergant I?
[2019-03-28 09:37:20] [Output] : ManiekPL [2]: Tak
[2019-03-28 09:37:23] [Output] : MRpompom.998 [19]: Dzięki
[2019-03-28 09:37:37] [Output] : Wykonano zrzut ekranu: 'C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\screenshots\mta-screen_2019-03-28_09-37-37.png'
[2019-03-28 09:37:45] [Output] : ManiekPL [2]: Zapraszam S4.
[2019-03-28 09:37:46] [Output] : Adrian... [22]: Czekaj,czekaj
[2019-03-28 09:38:27] [Output] : Adrian... [22]: Nie schodzę S4...nie będę płacił swoim czasem, za nie usunięcie wpisu z komputera.
[2019-03-28 09:38:41] [Output] : Adrian... [22]: to jest wasz zasrany obowiązek.
[2019-03-28 09:38:49] [Output] : Adrian... [22]: aby tego pilnować.
[2019-03-28 09:38:56] [Output] : Adrian... [22]: Bo ja już odsiedziałem.
[2019-03-28 09:38:57] [Output] : Wykonano zrzut ekranu: 'C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\screenshots\mta-screen_2019-03-28_09-38-57.png'
[2019-03-28 09:39:00] [Output] : TheArasik. [20]: Jeżeli wy nie umiecie usuwać wpisów to jest wasza wina, ja obstawiam ze dalej mnie...
[2019-03-28 09:39:00] [Output] : ManiekPL [2]: To już nie mój problem. Że Cię kolega nie usunął z komputera. Jeżeli nie posiadasz dowodów.
[2019-03-28 09:39:04] [Output] : TheArasik. [20]: nie wypisaliscie
[2019-03-28 09:39:05] [Output] : ManiekPL [2]: To już twój problem
[2019-03-28 09:39:19] [Output] : TheArasik. [20]: Tylko ze ja to sie zawsze wykłuciłem
[2019-03-28 09:39:22] [Output] : Adrian... [22]: Nie nie, to będzie dzisiaj i wasz problem
[2019-03-28 09:39:36] [Output] : ManiekPL [2]: Nie, bo twój.
[2019-03-28 09:39:42] [Output] : ManiekPL [2]: Dobra. Zapraszam S4.
[2019-03-28 09:39:42] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: ja tez x razy siedzialem za to ze nie czyszcozny komp
[2019-03-28 09:40:09] [Output] : Adrian... [22]: Dobra nakładaj mandat.
[2019-03-28 09:40:13] [Output] : Adrian... [22]: pienięzny
[2019-03-28 09:40:20] [Output] : Adrian... [22]: i te 30 minut.
[2019-03-28 09:40:30] [Output] : ManiekPL [2]: Dlatego daje się logi lub ss. Które potwierdzają odsiadkę.
[2019-03-28 09:40:42] [Output] : Adrian... [22]: Nie
[2019-03-28 09:40:43] [Output] : TheArasik. [20]: Dobrze, ale powiedz mi dlaczego ma siedziec za cos co juz odsiedział
[2019-03-28 09:40:50] [Output] : Adrian... [22]: nie mam obowiązku takowych posiadać
[2019-03-28 09:41:00] [Output] : Adrian... [22]: Skarga oczywiście trafi tam gdzie powinna
[2019-03-28 09:41:02] [Output] : TheArasik. [20]: On nie ma dostepu do komputera i sie nie wypisze
[2019-03-28 09:41:06] [Output] : Adrian... [22]: czyli do KSF
[2019-03-28 09:41:08] [Output] : ManiekPL [2]: Dobrze.
[2019-03-28 09:41:28] [Output] : TheArasik. [20]: Ja chetnie sie w tej skardze wypowiem bo ja tez sie musiałem kłocic o to zeby nie siedziec 2 raz
[2019-03-28 09:41:29] [Output] : TheArasik. [20]: ...
[2019-03-28 09:41:36] [Output] : ManiekPL [2]: To już nie moja wina że Cie'Was nie wypisują. To jest obowiązek osób tych którzy Cię wkładaja.
[2019-03-28 09:42:02] [Output] : ManiekPL [2]: Przyjmujezz mandat?
[2019-03-28 09:42:07] [Output] : TheArasik. [20]: To jak mozesz to sprawdz czy mam wpis bo jezeli mam to tez pisze skarge
[2019-03-28 09:42:12] [Output] : Adrian... [22]: Dlatego skarga nie będzie na ciebie, a na całokształt.
[2019-03-28 09:42:20] [Output] : Adrian... [22]: Tak przyjmuje
[2019-03-28 09:42:23] [Output] : ManiekPL [2]: Rozumiem. Już patrze,
[2019-03-28 09:42:25] [Output] : Adrian... [22]: czekaj
[2019-03-28 09:42:28] [Output] : ManiekPL [2]: wait
[2019-03-28 09:42:38] [Output] : Adrian... [22]: dobra pisz
[2019-03-28 09:42:43] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: .
[2019-03-28 09:42:49] [Output] : ManiekPL [2]: arasik is clear
[2019-03-28 09:42:55] [Output] : TheArasik. [20]: chociaz tyle
[2019-03-28 09:43:00] [Output] : * ManiekPL Wyciąga z kieszeni długopis oraz bloczek z mandatami.
[2019-03-28 09:43:01] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: mnie tez sprawdz
[2019-03-28 09:43:04] [Output] : * ManiekPL Wypisuje mandat.
[2019-03-28 09:43:10] [Output] : ⓘ Otrzymałeś mandat od funkcjonariusza ManiekPL o łącznej kwocie 1120.00 PLN za następujące wykroczenia:
[2019-03-28 09:43:10] [Output] : ◉ Przekroczenie prędkości (od 70km/h) (1120 PLN, 7 PK)
[2019-03-28 09:43:13] [Output] : * ManiekPL Wręcza mandat i oddaje dokumenty
Świadkowie: @TheArasik. @MRpompom.998 @BlackSkorpio69