Skocz do zawartości

Adrian...

Gracz
  • Postów

    420
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Adrian...

  1. Taki nowy awatarek wleciał. 

  2. Teraz rozpoczęła się prawdziwa rywalizacja. 

  3. Jak to jest, każdy niby taki dojrzały, o czytany, a tymczasem gdy sytuacja wymaga sprostowania, zachowuje się gorzej niż dzieci w przedszkolu, pomyślcie sobie, że w życiu, ranga na serwerze wam nie pomoże, a takie zachowanie utrudni osiągnięcie czego kolwiek, no nic, pozostaje tylko pozdrowić pewnego Pana administratora.

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nick na serwerze: Adrian... Kanał: prywatny. Nazwa kanału: klubowicze Adriana Kiedy ostatnio kanał był używany: dzisiaj. Jak często kanał jest używany (ile razy w tygodniu, miesiącu): 3 razy w tygodniu. Czy kanał ma zostać usunięty?: NIE
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Chore rzeczy, chore czasy, nie ma co, zapinaj pasy. :/

  10. @Hejlo widzisz, Adrian dobra rada mówił aby się nigdy nie poddawać. 

     

  11. Kusi Diabeł, sądzi Bóg. 

    1. Pauli*

      Pauli*

      wiem, że nic nie wiem.

  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. @Skipciu przypomniałem sobie całą sytuację, oficer Veon, nie zatrzymałem się do kontroli na jego rządnie. Lecz w dniach 10-14.02.2019 zostałem zatrzymany przez @Teddy. i on chyba wtrącił mnie do więzienia, lecz pewności nie mam, prosiłbym o jego wypowiedź, ponieważ nie pamiętam dokładnej sytuacji, może on ma lepszą pamięć ode mnie.
  17. Login: AdrianMNWNick: Adrian...Serial: (serial ukryty)Przynależność do frakcji: SAFDOpis sytuacji: A więc tak, poruszany temat jest bardzo irytujący nie tylko mnie, ale również większość graczy, chodzi tutaj o wpisy w komputerze SAPD. Funkcjonariusze dopuszczają się zaniedbania obowiązku usuwania wpisów, poprzez które gracze muszą czasami siedzieć po kilka razy za jeden. Właśnie taka sytuacja mi się przytrafiła siedzę za wpis z komputera drugi raz, mimo, że wpis miał zostać usunięty, lecz nie został. Więc dzisiejszego dnia o godzinie 9:40 zatrzymał mnie funkcjonariusz oskarżonej struktury, za mandat, jego zatrzymanie było zainicjowane na siłę, ponieważ funkcjonariusz jeździł za nami, gdy ja skręcałem w jakąś uliczkę on, za nami. Co było dość irytujące. Ale doszło do zatrzymania, powodem było przekroczenie prędkości. Funkcjonariusz napisał mi kwotę mandatu oczywiście + więzienie 30 minut, za wpis. Okazję za owy wpis miałem już odsiadywać, po krótkich sporach oraz objaśnieniu sytuacji, przyjąłem mandat oraz przystąpiłem do pisania skargi.Dowody: [2019-03-28 09:25:41] [Output] : ManiekPL [2]: Przekroczenie prędkości Proszę Pana. [2019-03-28 09:25:49] [Output] : MRpompom.998 [19]: O kurcze, a ja mam tutaj e-papierosa z zadużym baczkiem na lq *Sepcze* [2019-03-28 09:25:57] [Output] : MRpompom.998 [19]: W polsce not legit. [2019-03-28 09:26:12] [Output] : ManiekPL [2]: Poprosze o Pańskie prawo jazdy, dowod osobity oraz dokumenty pojazdu [/me daje dokumenty] [2019-03-28 09:26:34] [Output] : * Adrian... podaje dokumenty, ubezpieczenie, polisę oc. [2019-03-28 09:26:43] [Output] : * ManiekPL odbiera dokumenty. [2019-03-28 09:27:23] [Output] : * Stworzono pożar w: [Juniper Hill, SF [Stopień zagrożenia : 2]]. [2019-03-28 09:27:50] [Output] : ManiekPL [2]: 1120pln za mandat + 30min wiezienia za wpisik. [2019-03-28 09:27:56] [Output] : ManiekPL [2]: Przyjmuję Pan mandacik? [2019-03-28 09:27:57] [Output] : TheArasik. [20]: xd [2019-03-28 09:27:59] [Output] : * MRpompom.998 Śmieje się [2019-03-28 09:28:00] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: xddddd [2019-03-28 09:28:05] [Output] : Wykonano zrzut ekranu: 'C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\screenshots\mta-screen_2019-03-28_09-28-05.png' [2019-03-28 09:28:08] [Output] : ManiekPL [2]: Przyjmujesz? [2019-03-28 09:28:09] [Output] : Adrian... [22]: Jaki wpisik ? [2019-03-28 09:28:20] [Output] : ManiekPL [2]: już daje [2019-03-28 09:28:31] [Output] : Adrian... [22]: Kto wpisał ? [2019-03-28 09:28:35] [Output] : ManiekPL [2]: Ucieczka przed SAPD - 09.02.2019 // PO I Veon. [2019-03-28 09:28:54] [Output] : Adrian... [22]: Byłem zatrzymywany za to i odsiedziałem [2019-03-28 09:28:55] [Output] : ManiekPL [2]: Dobrze. Przyjmuję Pan mandat? [2019-03-28 09:29:03] [Output] : ManiekPL [2]: Posiada Pan jakieś dowody? [2019-03-28 09:29:12] [Output] : Adrian... [22]: wpis nie został usunięty, za co oczywiście zostanie skarga napisana [2019-03-28 09:29:16] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: xd [2019-03-28 09:29:35] [Output] : TheArasik. [20]: ((mi tez wpisów nie usuwają)) [2019-03-28 09:29:44] [Output] : ManiekPL [2]: To nie moja wina, że wpis nie został usunięty. Jak jest w komputerze to jest. Ja nie wiem czy us [2019-03-28 09:29:52] [Output] : ManiekPL [2]: Przyjmujesz? [2019-03-28 09:30:16] [Output] : voiceptt: This server does not have voice enabled [2019-03-28 09:30:19] [Output] : Adrian... [22]: Nie będę siedział drugi raz za coś co juz odsiedziałem [2019-03-28 09:30:35] [Output] : Adrian... [22]: czekaj chwilę(( [2019-03-28 09:30:36] [Output] : ManiekPL [2]: Pytam isę drugi raz. Czy posiadasz jakieś dowody że siedziałeś? [2019-03-28 09:30:41] [Output] : ManiekPL [2]: Co kolwiek [2019-03-28 09:30:42] [Output] : Adrian... [22]: Czekaj chwilę! [2019-03-28 09:30:46] [Output] : ManiekPL [2]: Grzeczniej! [2019-03-28 09:30:50] [Output] : SAFD> Adrian...: S2 [2019-03-28 09:30:51] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: xd [2019-03-28 09:30:51] [Output] : * MRpompom.998 Wciska przycisk od zamka centralnego. [2019-03-28 09:30:52] [Output] : ✔ Przeszedłeś/Przeszłaś w tryb chwilowego zakończenia służby! [2019-03-28 09:30:55] [Output] : - Ograniczenie prędkości zostało ustawione na 20km/h. [2019-03-28 09:31:04] [Output] : ManiekPL [2]: Super się bawicie [2019-03-28 09:31:22] [Output] : ✔ Ponownie rozpocząłeś/aś służbę! [2019-03-28 09:31:23] [Output] : SAFD> Adrian...: s3 [2019-03-28 09:31:44] [Output] : Adrian... [22]: Więc tak, nie będę za wasze błędy płacił swoim czasem [2019-03-28 09:31:54] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: . [2019-03-28 09:31:55] [Output] : Gracz Swi3zak otrzymał ostrzeżenie od LaneZ, powód: Ogarnij jazdę. [2019-03-28 09:32:04] [Output] : ManiekPL [2]: Więc tak. Pokaż jakiś dowód, że siedziałeś. [2019-03-28 09:32:17] [Output] : ManiekPL [2]: Masz wpis. A ja mam udawać że go nie ma? Załosne. [2019-03-28 09:32:23] [Output] : MRpompom.998 [19]: . [2019-03-28 09:32:24] [Output] : ManiekPL [2]: Pryzjmujesz mandat? [2019-03-28 09:32:48] [Output] : ManiekPL [2]: Przyjmujesz czy nie? [2019-03-28 09:32:51] [Output] : Adrian... [22]: Po pierwsze jedyna zachowanie które jest żałosne to jest wasze. [2019-03-28 09:32:53] [Output] : MRpompom.998 [19]: Daj mu napisac. [2019-03-28 09:33:04] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: xd [2019-03-28 09:33:11] [Output] : Adrian... [22]: Nie wykonujecie prawidłowo swoich czynności służbowych. [2019-03-28 09:33:27] [Output] : Adrian... [22]: Wpis z początku lutego nie został usunięty... [2019-03-28 09:33:33] [Output] : Adrian... [22]: (...) a który dzisiaj mamy... [2019-03-28 09:33:36] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: [2019-03-28 09:33:38] [Output] : Adrian... [22]: 28 [2019-03-28 09:33:40] [Output] : Adrian... [22]: marca [2019-03-28 09:33:48] [Output] : ManiekPL [2]: Ja cię nie wpisywałem. Skąd ja mam pewność że siedziałeś, skoro nie dałeś żanych dowodów. [2019-03-28 09:33:59] [Output] : Adrian... [22]: Słuchaj [2019-03-28 09:34:08] [Output] : ManiekPL [2]: Dobra, przyjmujesz czy nie? [2019-03-28 09:34:20] [Output] : Adrian... [22]: skąd mam mieć dowody... jak to był początek lutgo [2019-03-28 09:34:27] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: x [2019-03-28 09:34:31] [Output] : Adrian... [22]: Mandat przyjmę kary więźenia jużnei [2019-03-28 09:34:49] [Output] : Wykonano zrzut ekranu: 'C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\screenshots\mta-screen_2019-03-28_09-34-49.png' [2019-03-28 09:34:55] [Output] : - Ograniczenie prędkości zostało ustawione na 40km/h. [2019-03-28 09:34:56] [Output] : - Ograniczenie prędkości zostało ustawione na 20km/h. [2019-03-28 09:34:57] [Output] : - Ograniczenie prędkości zostało ustawione na 40km/h. [2019-03-28 09:34:57] [Output] : - Ograniczenie prędkości zostało ustawione na 20km/h. [2019-03-28 09:34:58] [Output] : - Ograniczenie prędkości wyłączone. [2019-03-28 09:35:03] [Output] : ManiekPL [2]: Ty mi mówisz że siedziałeś. Ja nie mogę Ci wierzyć na słowo. Rozumiesz? Muszę mieć dówod. [2019-03-28 09:35:35] [Output] : ManiekPL [2]: tPrzyjmujesz ten mandat? [2019-03-28 09:36:03] [Output] : Adrian... [22]: ile nie przyjęcie ? [2019-03-28 09:36:11] [Output] : Adrian... [22]: Kieruj wniosek do sądu. [2019-03-28 09:36:12] [Output] : ManiekPL [2]: Zapraszam S4. 41minut wiezienia +30za wpis + 11 za mandacik. Jeżeli nie potrfisz napisać czy prz [2019-03-28 09:36:30] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: xdd [2019-03-28 09:36:34] [Output] : Adrian... [22]: PFFF [2019-03-28 09:36:35] [Output] : ✔ Następuje zmiana pogody na: ciepło, lekkie zachmurzenie [2019-03-28 09:36:35] [Output] : ✘ Posiadasz wyłączony chat ogłoszeń. Możesz go włączyć wpisując /go [2019-03-28 09:36:40] [Output] : Adrian... [22]: żałosny jestes [2019-03-28 09:36:44] [Output] : LaneZ [30]: jakiś problem? [2019-03-28 09:36:55] [Output] : TheArasik. [20]: W sumie to tak [2019-03-28 09:36:56] [Output] : Adrian... [22]: Ty się jeszcze pytasz [2019-03-28 09:36:58] [Output] : ManiekPL [2]: No panowie mają problemy ze sobą [2019-03-28 09:37:02] [Output] : Adrian... [22]: czy jest problem [2019-03-28 09:37:05] [Output] : Wykonano zrzut ekranu: 'C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\screenshots\mta-screen_2019-03-28_09-37-05.png' [2019-03-28 09:37:12] [Output] : MRpompom.998 [19]: Sergant I? [2019-03-28 09:37:20] [Output] : ManiekPL [2]: Tak [2019-03-28 09:37:23] [Output] : MRpompom.998 [19]: Dzięki [2019-03-28 09:37:37] [Output] : Wykonano zrzut ekranu: 'C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\screenshots\mta-screen_2019-03-28_09-37-37.png' [2019-03-28 09:37:45] [Output] : ManiekPL [2]: Zapraszam S4. [2019-03-28 09:37:46] [Output] : Adrian... [22]: Czekaj,czekaj [2019-03-28 09:38:27] [Output] : Adrian... [22]: Nie schodzę S4...nie będę płacił swoim czasem, za nie usunięcie wpisu z komputera. [2019-03-28 09:38:41] [Output] : Adrian... [22]: to jest wasz zasrany obowiązek. [2019-03-28 09:38:49] [Output] : Adrian... [22]: aby tego pilnować. [2019-03-28 09:38:56] [Output] : Adrian... [22]: Bo ja już odsiedziałem. [2019-03-28 09:38:57] [Output] : Wykonano zrzut ekranu: 'C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\screenshots\mta-screen_2019-03-28_09-38-57.png' [2019-03-28 09:39:00] [Output] : TheArasik. [20]: Jeżeli wy nie umiecie usuwać wpisów to jest wasza wina, ja obstawiam ze dalej mnie... [2019-03-28 09:39:00] [Output] : ManiekPL [2]: To już nie mój problem. Że Cię kolega nie usunął z komputera. Jeżeli nie posiadasz dowodów. [2019-03-28 09:39:04] [Output] : TheArasik. [20]: nie wypisaliscie [2019-03-28 09:39:05] [Output] : ManiekPL [2]: To już twój problem [2019-03-28 09:39:19] [Output] : TheArasik. [20]: Tylko ze ja to sie zawsze wykłuciłem [2019-03-28 09:39:22] [Output] : Adrian... [22]: Nie nie, to będzie dzisiaj i wasz problem [2019-03-28 09:39:36] [Output] : ManiekPL [2]: Nie, bo twój. [2019-03-28 09:39:42] [Output] : ManiekPL [2]: Dobra. Zapraszam S4. [2019-03-28 09:39:42] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: ja tez x razy siedzialem za to ze nie czyszcozny komp [2019-03-28 09:40:09] [Output] : Adrian... [22]: Dobra nakładaj mandat. [2019-03-28 09:40:13] [Output] : Adrian... [22]: pienięzny [2019-03-28 09:40:20] [Output] : Adrian... [22]: i te 30 minut. [2019-03-28 09:40:30] [Output] : ManiekPL [2]: Dlatego daje się logi lub ss. Które potwierdzają odsiadkę. [2019-03-28 09:40:42] [Output] : Adrian... [22]: Nie [2019-03-28 09:40:43] [Output] : TheArasik. [20]: Dobrze, ale powiedz mi dlaczego ma siedziec za cos co juz odsiedział [2019-03-28 09:40:50] [Output] : Adrian... [22]: nie mam obowiązku takowych posiadać [2019-03-28 09:41:00] [Output] : Adrian... [22]: Skarga oczywiście trafi tam gdzie powinna [2019-03-28 09:41:02] [Output] : TheArasik. [20]: On nie ma dostepu do komputera i sie nie wypisze [2019-03-28 09:41:06] [Output] : Adrian... [22]: czyli do KSF [2019-03-28 09:41:08] [Output] : ManiekPL [2]: Dobrze. [2019-03-28 09:41:28] [Output] : TheArasik. [20]: Ja chetnie sie w tej skardze wypowiem bo ja tez sie musiałem kłocic o to zeby nie siedziec 2 raz [2019-03-28 09:41:29] [Output] : TheArasik. [20]: ... [2019-03-28 09:41:36] [Output] : ManiekPL [2]: To już nie moja wina że Cie'Was nie wypisują. To jest obowiązek osób tych którzy Cię wkładaja. [2019-03-28 09:42:02] [Output] : ManiekPL [2]: Przyjmujezz mandat? [2019-03-28 09:42:07] [Output] : TheArasik. [20]: To jak mozesz to sprawdz czy mam wpis bo jezeli mam to tez pisze skarge [2019-03-28 09:42:12] [Output] : Adrian... [22]: Dlatego skarga nie będzie na ciebie, a na całokształt. [2019-03-28 09:42:20] [Output] : Adrian... [22]: Tak przyjmuje [2019-03-28 09:42:23] [Output] : ManiekPL [2]: Rozumiem. Już patrze, [2019-03-28 09:42:25] [Output] : Adrian... [22]: czekaj [2019-03-28 09:42:28] [Output] : ManiekPL [2]: wait [2019-03-28 09:42:38] [Output] : Adrian... [22]: dobra pisz [2019-03-28 09:42:43] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: . [2019-03-28 09:42:49] [Output] : ManiekPL [2]: arasik is clear [2019-03-28 09:42:55] [Output] : TheArasik. [20]: chociaz tyle [2019-03-28 09:43:00] [Output] : * ManiekPL Wyciąga z kieszeni długopis oraz bloczek z mandatami. [2019-03-28 09:43:01] [Output] : BlackSkorpio69 [10]: mnie tez sprawdz [2019-03-28 09:43:04] [Output] : * ManiekPL Wypisuje mandat. [2019-03-28 09:43:10] [Output] : ⓘ Otrzymałeś mandat od funkcjonariusza ManiekPL o łącznej kwocie 1120.00 PLN za następujące wykroczenia: [2019-03-28 09:43:10] [Output] : ◉ Przekroczenie prędkości (od 70km/h) (1120 PLN, 7 PK) [2019-03-28 09:43:13] [Output] : * ManiekPL Wręcza mandat i oddaje dokumenty Świadkowie: @TheArasik. @MRpompom.998 @BlackSkorpio69
  18. Najlepszego 4Life, miejmy nadzieję że jeszcze przez następne 4 lata, ludzie będą tworzyć tak zacną społeczność. :4l:<3

  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Zapraszam do składania podań.

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin