Skocz do zawartości

Adrian...

Gracz
  • Postów

    420
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Adrian...

  1. Zaczynając od początku, czyli przyjeździe San Andreas Police Department na teren akcji Role Play. Funkcjonariusze na początku wykonywali swe obowiązki wzorowo aż po zabezpieczenie terenu działań, potem jakby coś się popsuło, Funkcjonariusz @ENOMEK skorzystał z chwilowego zakończenia służby, tu go w pełni rozumiem, ponieważ, też czasami jakaś sprawa mi wyskoczy czy to telefon, czy też SMS, i nie mogę się skupić w pełni na prowadzeniu dialogu z członkami innych frakcji. Najbardziej zdziwiła mnie postawa @SandPower, na początku wszystko było dobrze, aż po zabezpieczenie, nagle kontakt z nim się zerwał i był problem z nawiązaniem współpracy. Jako V-Lider frakcji, członek, który powinien dawać dobry przykład niższym stopniom, całą sytuację miał w nosie, mimo iż nie był on na „S2”, każda próba nawiązania kontaktu kończyła się niepowodzeniem. Każda inna próba nawiązania kontaktu z funkcjonariuszami SAPD obecnymi na miejscu zdarzenia kończyła się na tym, że żaden z nich nie raczył nawet odpisać. Dobrze, ale pod koniec akcji najbardziej zdziwiła mnie, a zarazem rozśmieszyła pewna sytuacja, której przebieg postaram się przedstawić. Gdy osoba, która próbowała, popełnić samobójstwo, skoczyła z mostu na skokochron, frakcja SAMD przejęła go od nas, podjechał do nas niespodziewanie Funkcjonariusz SAPD i zapytał się nas czy w czymś pomóc, w tym samym momencie, gdy 6 funkcjonariuszy stało na moście, czyli w tym momencie zauważyłem, że w tej frakcji, jest zero koordynacji i wymiany zdań na poziomie Funkcjonariusz-Funkcjonariusz. To tyle udało mi się zauważyć, ponieważ ja byłem skupiony na dobrym odegraniu RP podczas akcji, nie to, co panowie z frakcji SAPD.
  2. @Axidus* wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :hah: było trochę spin pomiędzy nami ale chyba mi wybaczysz xD

  3. Witam, Zbędnie nie przedłużając mojej wypowiedzi, wylosowany zwycięski numer to 42 pod owym numerem znajdowała się odpowiedź @Lisa_. Dla @Lisa_ pragnę złożyć najszczersze gratulację, tym razem szczęście dopisało, zgłoś się po nagrodę na serwerze Tutaj dowód dla graczy objawiających ból tyłka. Dla wszystkich pragnę życzyć powodzenia w innych konkursach. W przypadku nieodebrania nagrody przez zwycięzce w ciągu 72 godzin, nagroda przepada a temat konkursowy zostanie otworzony ponownie.
  4. Adrian...

    [KONKURS] Sentinel

    Konkurs zostaje zamknięty życzę wszystkim powodzenia. Wyniki zostaną ogłoszone niebawem.
  5. Zapraszam do udziału w konkursie, pozostały ostatnie 2 godziny :)

     

     

  6. Zapraszam do udziału w konkursie, pozostało ostatnie 24 godziny :)

     

     

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Zapraszam do udziału w konkursie :P 

     

     

  9. Zapraszam do udziału w konkursie 

     

  10. Zapraszam do udziału w konkursie

     

  11. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie :)

     

     

  12. Zapraszam do udziału w konkursie :)

     

  13. Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w konkursie. 

     

     

  14. Adrian...

    [KONKURS] Sentinel

    Witam Z dzisiejszym dniem otwieram konkurs, którego nagrodą będzie ten oto piękny Sentinel. Co trzeba zrobić aby uczestniczyć w konkursie ? Musisz zostawić po sobie byle jaki komentarz. Polubić ten wątek. Ile będzie trwał konkurs ? Wstępnie konkurs będzie trwał pięć dób (17.03-22.03), aczkolwiek data może ulec zmianie, zależne jest to od ilości osób która będzie brała udział. Jaka jest specyfikacja pojazdu ? -Silnik – 1.6 -Przebieg – 5926,5 km Modyfikacje pojazdu- -Atrapa nitro -Felgi -Tablica Rejestracyjna (DZIKZBMW) -Ogranicznik prędkości -Instalacja LPG 25 dm3 Zdjęcia- Zasada konkursu – - Zakaz zostawiania więcej niż jednej odpowiedzi do tego tematu (skutkuje to dyskwalifikacją) Informacja odnośnie całego konkursu - Zwycięzca zostanie wyłoniony w losowaniu.
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Karma gra z nami na znaczonych kartach, nie równa walka gdy inni mają farta :/

  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin