Skocz do zawartości

matvs.

Gracz
  • Postów

    630
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez matvs.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Zapraszam, konkurs nadal trwa! 

     

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Ciekawy wywiad, z ciekawą osobą! Czekam na więcej.
  5. Ponad 4 lata.. 
    BgVfxsY.png

    1. kejrun

      kejrun

      co ty mi mozesz mowic 
       

      • Data rejestracji2019-06-24 20:30:58
      • Łączny czas gry2340 godz. 02 min.
  6. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @DanielRB @Ven33r. @Artizo 2. Najlepszy Moderator/ka: @Drasiek @L4MP3K @Kozixon 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Avenged.dev @Wiesi3k. @japkooo. 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: @TheTomson @LuKi16 @Placuszek 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: Greyna.gg, ZbyK.gg, XQward 6. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja 4Life News, 4FIGHT 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: Transport Of San Andreas 8. Największy No-life Serwera: Nominowani: @Verago. 9. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Olimp 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: --- 11. Najlepszy Lider: Nominowani: @KAMIL720 12. Eventowiec miesiąca: Nominowani: --- 13. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Avenged.dev @Wiesi3k.  14. Najlepszy prezenter: Nominowani: --- 15. Najlepszy Redaktor: Nominowani: @pawelik001 16. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @KropsoN @stampeusz @NVXER 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Dodanie Clover'a 2.4, Świąteczne Walton'y, Kopiowanie ostatniego adresu URL 18. Najlepsza praca na serwerze: Kurier, Kopalnia, Lawety 19. Najbogatszy Gracz: @DanielRB 20. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): ---
  7. Można zamknąć, jestem już dogadany w sprawie pojazdu. @LOCK
  8. Ciekawa oferta, ale lampy nie dla mnie. Więc dalej.
  9. Start, jak start. Lecimy dalej!
  10. Model: Rancher Long.ID: 75722.Pojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: ~100kmDodatki: Lampy lagunowe - ███, felgi.Cena: Oferty powyżej 1,9kk, niższe nie będą brane w ogóle pod uwagę - w salonie za 1,75kk. Jeśli oferty mnie nie zainteresują, pojazdu nie sprzedam.Coś od siebie: Fajny wóz terenowy i to co ważne bardzo, bardzo długi. Polecam SS’y:
  11. Gratulację dla awansowiczów! Nagle się trochę kolorowo zrobiło ;D

  12. Model: HuntleyID: 68594.Pojemność silnika: 2.4Przebieg pojazdu: ~4,4kDodatki: Pojazd posiada Full Tune, jedynym brakiem jest nitro, lampy i licznik - ███.Cena: Oferty od 1,8kk, niższych nawet nie będę brał pod uwagę.Coś od siebie: No fajny pojazd, rozpędza swoją prędkość do prawie 210km/h, jak na pojazd terenowy jest to spora wartość. Fajnie prezentuję się wizualnie, z dodatkami który posiada tylko z silnikiem 2.4. Sprzedaż jest spowodowana szybkim zapotrzebowaniem gotówki.SS’y:
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Lekko spóźnione życzenia noworoczne, ale życzę wszystkim najlepszego nowego roku i oby był lepszy, niż poprzedni. <3:4l:<3

    1. kejrun

      kejrun

      Dzięki kulek

       

      Wzajemnie kulek

  16. Model: Elegy.ID: 15015Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: ~12.000kmDodatki: Auto posiada Full Tune, oprócz nitra, zbędnego tuningu wizualnego i posiada LPG 50, szyby 40% oraz 2 małe butle atrapy.Cena: Cena: 1,55kk do negocjacji.Coś od siebie: Pojazd, tak jak jest napisane w tytule posiada lampy Royal Blue - ███, czyli jedne z najładniejszych lamp i z najbardziej unikatowych lamp, jest to jedyne Elegy na tych lampach, więc bardzo fajne auto do kolekcji. Ma całkiem przyzwoite ID, które także dodaję uroku pojazdowi. Rozpędza swoją prędkość do 219km/h, więc nie za dużo, jak i nie za mało.SS’y:
  17. Z okazji, że dzisiaj jest 24 grudnia - Święto Bożego Narodzenia, chciałbym wam życzyć miłych oraz spokojnie spędzonych świąt z rodziną! <3

  18. Event fabularny skończony, prezenty zebrane i skiny znalezione, czyli wszystkie aktywności świąteczne, uważam za zakończone. <3 

    1. Radiola
    2. xJulekx

      xJulekx

      Brawo, ja już też jestem prawie przy skończeniu eventu. Po pracy sobie dokończę. 

    3. |NT|Mipcio89

      |NT|Mipcio89

      Kurde ja 93 prezenty znalezione i więcej znaleźć nie umie...

    4. matvs.

      matvs.

      7 godzin temu, BollmeN napisał:

      jaka nagroda?

      Zrób, to zobaczysz :)

      3 godziny temu, Julek2010PL napisał:

      Brawo, ja już też jestem prawie przy skończeniu eventu. Po pracy sobie dokończę. 

      Powodzenia! :4l:

      1 godzinę temu, |NT|Mipcio89 napisał:

      Kurde ja 93 prezenty znalezione i więcej znaleźć nie umie...

      Szukaj, szukaj to znajdziesz. <3

  19. Elegy 2.2 na Royal Blue + 650k, mogę lekko na raty, jeśli oferta cię zainteresuję.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin