Skocz do zawartości

solty

Gracz
  • Postów

    760
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez solty

  1. ten jak nikt was przebijać nie będzie to twój jest
  2. Model: Schafter ID: 116530 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: Przebieg: 10995,8km Dodatki: felgi (1085), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( W201 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (40%) Bak benzyny: 35 litrów Ogranicznik prędkości, Cb Radio, Wykrywacz fotoradarów Cena: oferty Coś od siebie: Również moge wymienic mam na dopłate jakieś 600k SS’y: https://imgur.com/gRcOz2r Model: Manana Cabrio ID: 123705 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 91363km Dodatki: felgi (1082), moduł UP3, kolor felg (███) Cena: oferty Coś od siebie: No mysle ze 29k bedzie git jak ktoś da SS’y: https://imgur.com/gRcOz2r
  3. Nie chodzi mi o pojazd tylko o to że mnie zabiłeś vdmując
  4. To nie był mój pojazd mój stał obok i trafił na pp jako porzucony dlatego że nie miałem jak go odebrać po tym jak mnie zabiłeś
  5. no fajnie to idzie jeszcze troche i moge oddać buffka
  6. Model: Buffalo ID: 78507 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 4200km Dodatki: stereo, felgi (1081), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (xxBOOMxx), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%)Butla LPG: 75 litrów Bak benzyny: 35 litrów Cena: Oferty Coś od siebie: No z tego co mi sie wydaje to tylko silnik bak i atrape zostało do 2.2 ft
  7. zaraz zaraz nie stałem na środku drogi bo odpisywałem i akurat jak już odpisałem na czacie to zaczełem zbiegać na bok ewidentnie oskarzony mógł mnie widzieć dodatkowo mam wrażenie że specjalnie jechał tak wolno żeby napewno mnie zabic kontakowałem sie z oskarżonym 3 razy i nie otrzymalem ani jednej odpowiedzi, Co auta które trafiło na pp to ss-ów nie robiłem i nie chodzi mi o fakt pieniędzy tylko to że respa miałem na ls i musiałem sie transportować z ls do lv bo ktoś vdmuje, Dlaczego ja po tym jak ktoś wbiegł na środek drogi dostaje ostrzeżenie a w takim przypadku chłop nie dostanie ostrzeżenia, Napewno mnie on widział bo pisałem nawet jak leżałem pod lawetą i umierałem, Oskarżony nie otrzymał ode mnie nagrania ale zezwalam na udostępnienie mu go.
  8. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Kju. @spokomichas.ksg @Linshi 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @EloBenc6969 @Matie18 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @zloty113 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Grzengol 5. Najlepszy: Administrator RCON: Nominowani: @japkooo. 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Linshi @EloBenc6969 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: TSA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Pamefloxe 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4wars 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @kondu32 11. Najlepszy Lider: Nominowani: --- 12. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: La Cosa Nostra 13. Najbogatszy Gracz: @Matie18 14. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): --- 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Nowy interfejs dla tsa
  9. solty

    WOLTONIK NA AJDI

    ufolud ty to zawsze mi niskie oferty musisz dać, Nie nazwe tego startem dalej
  10. nie potrąciłes mnie a wręcz zabiłeś, Po za tym chyba zupełnie o innej sytułacji mówisz bo pojazd został wystawiony jako porzucony wiec nie jest to możliwe żebyś ty wezwał kogoś a nagranie moge wysłać ci na pv jak ci zależy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin