Skocz do zawartości

solty

Gracz
  • Postów

    760
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez solty

  1. kameleon chcesz kupic sankinga uni lampy uni silnik fajne id za 1,6kk tak?

    1. Kameleon234

      Kameleon234

      z moimi zdolnościami jest to mozliwe pozdro XD

    2. solty

      solty

      możliwy to będzie ban jak sie administracja by dowiedziała 

    3. Kameleon234

      Kameleon234

      beke se cisne nic na poważnie nie bierz do siebie

    4. solty

      solty

      wiem kochanie nie denerwuj sie

  2. solty

    Ale śmieszna ta skarga moja cn laid? Tak samo jak to że kolege na lampki chcialeś oszukać i jak skarge zobaczyłeś to odrazu odwymienić sie chciałes, albo jeszcze jak z kolegą sie dogadałeś że niby za auto oferujesz 1.32kk a potem jak gracz postanowił auto kupić bo był pewny że odkupisz to nagle nie chcesz auta. Bardzo słabe zachowanie w porównaniu do twojego brata Lajt. Który na serwerze zachowuje sie w wzorowy sposób. Najwyraźniej nie które osoby takie jak ty nie dorosły do odpowiedzialnego zachowania i myślą że jak dadzą komuś ,,ha ha,, za każdym razem gdy coś ta osoba wstawi to że smutno jej sie zrobi. Nie pozdrawiam.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. PAMPAM

      PAMPAM

      brat zatrzymał się w 2015

    3. Laid

      Laid

      Ale co ty gadasz chłopie XD?, mam logi z całej konwersacji i to ja zostałem oszukany samemu, odmieniłem się bo sam nie wiedziałem, że ma taką lampe a nie inna XDD, nie siedzę 8h na giełdzie bo mam życie prywatne, chodzę na siłownię i mam ważniejsze rzeczy do robienia niż gadanie na temat drugiej osoby jakiegoś syfu. Dalem Ci 2 razy 4fun i się spłakałeś i piszesz jakies twoje fantazje jakbym tobie coś zrobił. Masz nudne życie tyle ci mogę powiedzieć.

    4. solty

      solty

      Ty zapomniałeś napisać że chodzisz na siłownie dużymi literami jakbym tego nie widział, Jeszcze mi tylko adres zamieszkania numer telefonu i imie i nazwisko podaj. Nic z tego co mi napisałeś mnie nie interesuje. Oszukałeś mi kolege i tyle w temacie 

    5. Laid

      Laid

      XD ale to ty piszesz ze siedzę 8h na giełdzie, ostatni raz mówię sam zostałem oszukany!!! poproś nawet admina aby ci dal logi z tej sytuacji to sam ujrzysz mitomanie, a pozatym twój kolega nie robi problemu tak jak ty, po co się wtrącasz w jego sprawę XD?

    6. solty

      solty

      Chyba nie przeczytałeś ze zrozumieniem xD poczekaj jakie tam lampki miał sadler pisaleś że złociste a to były carotty nie chciałeś odwymiany zrobić więc poszła skarga. A dlaczego ja mam problem nie mój kolega bo zaczepiasz mnie na serwerze bez powodu oraz dajesz mi reakcje. Pozdrawiam dobre mordeczki z legnicy chłopaki tutaj dobrze robią dobrze pracują.

  3. solty

    lock

    ok sorry nikt nie czyta bez sensownych treści 1.4 ps
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. O jestem tam!! Jak coś kwote okejuje
  7. 800k i mniejszy mnożnik na mandaty
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin