Skocz do zawartości

solty

Gracz
  • Postów

    760
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez solty

  1. Model: Bufallo DSD ID: 106371 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1779,6km Dodatki: Felgi Cena: Oferty Coś od siebie: No fajny pod donice mało osób sprzedaje Buffki dsd SS’y: Potem dodam Model: Admiral DSD ID: 107851 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 103,1km Dodatki: Felgi Cena: Oferty Coś od siebie: kolejna fajna sztuka pod domek z niskim przebiegiem nic tylko brać SS’y: Potem dodam Model: Stallion hatbrake ID: 103175 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1380,2km Dodatki: atrapa nitro (1010), tablica rejestracyjna (Rok 1967), niestandardowe lampy (███) Cena: Oferty Coś od siebie: Piękna sztuka pod doniczke z fajną rejką jazdą można sie poczuć jak w 1967 roku SS’y: Potem dodam Model: Nebula sedan ID: 77473 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1124,7km Dodatki: --- Cena: Oferty Coś od siebie: Fajny pojazd dla poczatkującego gracza SS’y: Potem dodam Model: Faggio ID: 68200 Pojemność silnika: 1.4 Przebieg pojazdu: 74012,8km Dodatki: --- Cena: Oferty Coś od siebie: ciekawa sztuka na fajnym id oraz fajnym przebiegu haha W wymianach mile widziany rancher po tune// na dopłate moge mieć 300-400k SS’y: Potem dodam
  2. Można @lock gracze nie przebiją ofert z sewera
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. solty

    Willę, LS Richman

    300K na jakiś start sensowny
  5. Coraz bardziej mi sie to podoba ale wiem że jest on wart więcej
  6. No no no powoli powoli, dalej
  7. Model: Rancher najlepiej Pojemność silnika: byle jaki Przebieg pojazdu: byle jaki Cena: Do 700k Dodatki: Byle co Coś od siebie: Ma być moc lalka fajnie jakby na nitrze siadło jak coś fajnego to moge dopłacić do 800k
  8. Nazwa nieruchomości: Domek ID nieruchomości: 431 Cena za dobę: 100 Lokalizacja: Angel Pine Cena: Oferty SS’y: https://imgur.com/a/j2vLxdu Sposób kontaktu: DC/GRA/FORUM Coś od siebie: Na prace sezonową odsnieżarki cena tego domku skoczy do góry polecam fajny klimatyczny domek dużo miejsca z 20 aut luzem wejdzie (Testowane) pozdrawiam
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. xDD to nie jest tyle warte PS 500 trade
  11. Skąd taka cena? przecież to wysokie id jak na manane ps 400k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin