Skocz do zawartości

solty

Gracz
  • Postów

    760
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez solty

  1. Model: Sultan Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: obojętnie Cena: do 300k Dodatki: obojętnie Coś od siebie: W sedanie sultana
  2. Fajnie że nie dałeś mi sie wypowiedzieć w skardze po nad to nie jeden raz ktoś mnie wysadził na mc jak mu zapłaciłem a chciałem totalnie gdzie indziej a odpowiedź administracji to było (uberujesz na własna odpowiedzialność) a co do moich skarg, jak coś ci nie pasuje to oddaj je komuś innemu a nie ty je rozpatrujesz.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. LuKi16

      LuKi16

      Zastanów się dlaczego większość twoich skarg jest odrzucanych ;)

    3. solty

      solty

      tak? może byś obczaił logi próbowałem wyjaśnić z nim wszystko to nic nie odpisywał, tylko że sie słabo zachowałem, graczowi zwróciłem pieniądze nawet nie trzeba było mnie o to prosić i nie było to uberowanie tylko podwózka 

    4. solty

      solty

      a i fajnie że edytujesz posty tak aby nie wyglądało to źle 

    5. LuKi16

      LuKi16

      "Nie było to uberowanie tylko podwózka"

      Ale to to samo jak coś.

    6. LuKi16

      LuKi16

      f5CED7E.png

      No tak, bo pewnie wiesz dlaczego edytowałem, bez komentarza xd

  3. wjeżdzam 400k w ciemno prosze mnie nie banować
  4. Model: Perennial ID: 18053 Pojemność silnika: 1.2 Przebieg pojazdu: Dodatki: felgi Cena: offki 20k+ Coś od siebie: ciekawa sztuka SS’y: ---
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Dowiedziałem sie że policjant nie moze robić poscigów więc mozna @lock ale ogólnie to mógł mi to odrazu powiedziec
  7. Nick funkcjonariusza: .Oskar Data i godzina zdarzenia: 01.00 Pełen opis sytuacji: przekroczyłem predkośc po czym sie zatrzymałem bo miałem wpis przyjechał kolega wsiadłem do niego i chcieliśmy uciekać z myslą o poscig którego funcjonariusz nie zrobił dodatkowo moje auto zostało zabrane na PP bez dokładnego powodu gracz nie chciał napisać co jest powodem Dowód, który to potwierdza całe zajście: posiadam nagrane które jasno wskazuje co i jak ale ma ponad 6 minut więc nie mam jak go wysłac moge wysłac na discordzie (soltyy#3722) edit: jako powód dostałem odmowa przyjęcia mandatu (żadnego mandatu nie odmówiłem)
  8. solty

    Kupie Ranchera

    Treść wątku: Model: Rancher classic najlepiej Pojemność silnika: obojętnie Przebieg pojazdu: obojętnie Cena: Offki do 100K Dodatki: do 100K Coś od siebie: Najlepiej classic ale nie pogardze innymi fajnie jakby miał up1 albo 1.6 silnik
  9. A więc w trakcie twojego wcześniejszego pościgu nie było mnie tam dopiero doszedłem do was gdy wystawialiście mandat graczowi po czym zaczełem jeździć za tobą bez żadnego celowego taranowanie fakt raz zdażyło mi sie w ciebie uderzyć ale to nie było celowe, potem jeździłem za tobą bo chciałem sprowokować pościg, wyprzedziłem cie z dopuszczalną prędkoscią nie stwarzając zagrożenia i nie było żadnego gwałtownego hamowania gdyż odrazu po tym jak cie wyprzedziłem dałem prostą abyś nakazł mi sie zatrzymać nie widze w tej całej akcji żadnego stwarzania zagrożenia a to co robił mój kolega nie ma nic totalnie ze mną wspólnego gdyż to on prowadził pojazd nie rozumiem po co przedłużasz swoją wypowiedź dodając nie potrzebne zdania. Czekam na werdykt
  10. Nick funkcjonariusza: AngelOfDeath Data i godzina zdarzenia: 05.08.22 od 17:20 jakoś pełen opis sytułacji: Wsadzili mi kolege do więzienia więc postanowiłem jechać za policjantem gdy nagle mówie sobie a sprowokuje pościg i wyminełem policjanta na terenie pustynym na długiej prostej drodze bez zakrętów zaraz za mostem obok FC gdy nagle policjant włacza syreny i zaczyna pościg pojechałem z wolną prędkością kawałek dalej i nagle podjechał Zw1jkka i zaproponował mi żebym sie do niego przesiadł i żebyśmy kontynułowali pościg po wszystkim udało nam sie uciec na DM i siedzieliśmy tak przez +- 15 minut znalazł nas nagle policjant i w trakcie liczenia mandatu zauważyłem tam takie coś (stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym) pomyslałem sobie że gdzie niby stwarzałem zagrożenie przeciez tylko wyminełem policjanta z dopuszczalną prędkością w terenie gdzie można było wykonać taki manewr więc zapytałem czemu tak i nagle zostało mi przedstwione 50 różnych powodów z czego żaden nie ma sensu gdyz to nie ja robiłem ten pościg a zatrzymałem sie dosłownie po 3 sekundach według policjanta stwarzanie zagrożenia to jest przekroczenie prędkości ale po co wtedy dochodzi pkt. przekroczenia predkości a więc jestem zaintygrowany cała sytułacją i uważam że policjant popłenił błąd ogólnie to nigdy wcześniej jeszcze nie miałem sytułacji i pewnie pomyslicie sobie ze ,,oo spłakał sie o 700 złoty,, otóż nie po prostu chciałbym aby mandaty były wystawiane sprawiedliwie a nie w jaki kolwiek sposób ceny ich były podwyszane i szukanie byle jakiego powodu aby mandat był większy i chciałbym otrzymac zadość uczynienie w razie gdyby sie okazało że faktycznie mam racje a jestem tego prawie pewny. Pozdrawiam dowód który przedstawia całe zajście:
  11. Model: Watlon ID: 5095 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: NWM Dodatki: felgi stalowe Cena: offki Coś od siebie: SS’y:
  12. solty

    Kupie auto do 130k

    uranus 1.6 fele 80k cena
  13. solty

    Wakacje z 4Life!

    dawajcie na zlot wbijamy każdy moonbeam xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin