-
Postów
760 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez solty
-
Fajnie że nie dałeś mi sie wypowiedzieć w skardze po nad to nie jeden raz ktoś mnie wysadził na mc jak mu zapłaciłem a chciałem totalnie gdzie indziej a odpowiedź administracji to było (uberujesz na własna odpowiedzialność) a co do moich skarg, jak coś ci nie pasuje to oddaj je komuś innemu a nie ty je rozpatrujesz.
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
Zastanów się dlaczego większość twoich skarg jest odrzucanych
-
tak? może byś obczaił logi próbowałem wyjaśnić z nim wszystko to nic nie odpisywał, tylko że sie słabo zachowałem, graczowi zwróciłem pieniądze nawet nie trzeba było mnie o to prosić i nie było to uberowanie tylko podwózka
-
-
"Nie było to uberowanie tylko podwózka"
Ale to to samo jak coś.
-
No tak, bo pewnie wiesz dlaczego edytowałem, bez komentarza xd
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło