Skocz do zawartości

D@mian

Gracz
  • Postów

    374
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez D@mian

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Kto powiedział że zamierzałem Cię gonić? Chciałem przeprowadzić zatrzymanie, a to że zacząłeś uciekać jest to Twoja sprawa, co to tego miałem czas na zatrzymanie lecz wolałeś uciekać. Wpis to normalna sprawa, gonienie osoby która mnie prowokuje nie jest obowiązkiem, no i popraw jeszcze wzór
  6. 1. Najlepszy Supporter/ka: @c0veR 2. Najlepszy Administrator/ka: @4Ever. 3. Najlepszy RCON/ka: @Worthless 5. Najlepsza frakcja: SAPD 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Możliwość przyciemnienia szyb sygnałki dla frakcji 17. Przegryw miesiąca: @Paralop
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Wzór: 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: Qumik CampeQ 4Ever. 2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: Wiesi3k. 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: Worthless Zebra Deltaron 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: SAPD 7. Najlepsza Organizacja: Nominowani: Alamo Scouts 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: StivGamer Qumik 4Ever.  13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: StivGamer Qumik 4Ever.
  10.  1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @CampeQ @c0veR @Qumik 2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @TheTomson 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @Worthless @ZbyK.gg 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: SAPD  6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Teddy. 7. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: 4Life Elite 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Teddy. @StivGamer @Qumik 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @Qumik @AdiZ @K4cp3R.
  11. D@mian

    Skarga na Bregon

    Ode mnie w sumie rozpoczęła się ta sprawa więc po krótce ją wyjaśnię i opisze. Wszystko zaczęło się od mobilizacji jednostek SWAT, po przyjechaniu owego oddziału zaczeliśmy odbijać radiowozy oraz łapać "gangsterke z DM" która do Nas strzelała - tam własnie ty byłeś jednym z nich. Gdy wraz z innymi officerami udało się nam Cie złapać nie opodal wieży zostałeś wsadzony do armatki oraz wywieziony z DM po czym wsadziliśmy Cie do jednego z radiowozów gdzie postanowiłeś podajże wylogować się z serwera, oleliśmy tą sprawę gdyż mamy wsadzanie na PID postanowiliśmy to zrobić kiedy officerowie będą wsadzali twoich koleszków, do czasu zawożenia innych minęło troszkę czasu ponieważ było małe zamieszanie dlatego zostałeś wsadzony w takim dalekim odstępie czasu.
  12. D@mian

    [Propozycja] Urząd LS.

    Super Miruś, czekam na wiecej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin