Wzoru dalej nie ma ale wypowiem się. Więc tak był prowadzony pościg, już nie pamiętam za kim i sytuacja wyglądała tak że pojazd ścigany jechał w moją stronę i postanowiłem rozłożyć na drodze blokadę manualną w postaci kolczatek. Widziałem Cię jak jechałeś Blistą od strony Kompo LV w strone KSF autostradą i nagle zawróciłeś obok mnie i driftem wjechałeś sobie w kolczatki. Nie jest to moja wina lecz sprawę pozostawiam dla @SandPower'a, jeżeli będzie mi kazał zwrócić pieniądze za te opony niech stracę mogę Ci oddać.
#EDIT
Wypowiedziałem się na skargę bez czytania tego:
[...] chwilę po przeczytaniu tego postanowiłem na skargę odpowiedzieć troszeczkę więcej.
Niby jechałeś 180 i nie zdążyłeś wyhamować? Będąc szczery to nawet nie wiem czy ta twoja Blista zapewne 1.6 180km\h to nie jedzie.
Przez taki odcinek trasy:
Nawet sam Infernus 2.2 FT przez ten odcinek rozpędził się do nie całej prędkości 150km/h
Moja blokada została wykonana tak:
A twój manewr kiedy zawróciłeś w moją stronę z prędkością "180km\h", wyglądał tak:
Więc widzisz kłamstwo ma krótkie nogi, i z tym co napisałem " Nie jest to moja wina lecz sprawę pozostawiam dla @SandPower'a, jeżeli będzie mi kazał zwrócić pieniądze za te opony niech stracę mogę Ci oddać.", za te wszystkie kłamstwa już nic Ci nie zamierzam oddać. Miłego wieczoru.
W ciągu dalszym czekamy na werdykt końcowy @Skipciu oraz @SandPower
Z poważaniem D@mian