Skocz do zawartości

D@mian

Gracz
  • Postów

    374
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez D@mian

  1. Więc było tak... Kiedy wszedłem na kanał taktyczny pierwsze co usłyszałem to "CODE 100" ostatnia pozycja: "LS" wjeżdżając do LS przez most Rodea odbiłem w drugie lewo po prostu na dwupasmówkę jadąc ciągle prosto przy stacji napotkałem ZR-350 na której stałeś nie byłem pewny czy to ty więc poprosiłem o powtórzenie nicku okazało się że to ty więc opuściłem pojazd i zacząłem celować, kiedy zauważyłem że pojazd rusza oddałem strzał w Twoją. A co do zmiany auta i skina chciał bym przypomnieć że to jest serwer RPG. EDIT Dodam iż ktoś z RCON'ów może sprawdzić logi i potwierdzić że w tamtym momencie nikt z waszej trójki nie był specowany, a co do dużej ilości radiowozów po prostu były one w okolicy szczerze to sam się zdziwiłem że po paru sekundach pojawiły się wszystkie jednostki. (Koledzy to nie dowód)
  2. D@mian

    @LOCK

    @CampeQ @Qumik 69
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. eeeeee, a kogo ja będę gonił?!?
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @Greyna.gg @Kubox* 2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Limitless @SP. @Pitu.. 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @Zebra @DeltaRon @Bolek 4. Najlepszy Biznes: Nominowani: Studio Filmowe 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: SAPD 6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @CampeQ 7. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: RedDragonS 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @c0veR 9. Ewentowiec miesiąca: Nominowani: @Kacperix3 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @CampeQ @c0veR 11. Najlepszy prezenter: Nominowani: @kolin2310 12. Najlepszy Redaktor: @FragusS @Qumik 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @Niunek @Skipciu @Kubox* 14. Najlepszy tuner: Nominowani: - 15. Przegryw miesiąca: @Garnek.
  8. Popraw wzór + napisz jak było naprawdę.
  9. Nieeeee gram taaam......
  10. 1. Najlepszy Supporter/ka: @KRISU. @Kacperix3 2. Najlepszy Administrator/ka: @Pitu.. 3. Najlepszy RCON/ka: @ZbyK.gg @Zebra 4. Najlepszy Biznes: Studio filmowe 5. Najlepsza frakcja: SAPD 6. Gracz non stop grający na serwerze: @Krystian6076 7. Najlepsza Organizacja: RedDragnoS 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Skipciu @CampeQ 9. Eventowiec miesiąca: @Miksiu 10. Najlepszy pracownik Frakcji: @CampeQ @c0veR 11. Najlepszy prezenter: @Greyna.gg 12. Najlepszy Redaktor: @Imput 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": @Lampi @CampeQ 14. Przegryw miesiąca: @Qumik @CampeQ
  11. Dobra powiem tyle jesteś dla mnie smieszny strasznie podnosisz mi ciśnienie i w dodatku bardzo kłamiesz ja tyle co chciałem napisać napisałem @Skipciu @SandPower Chciałem dodać że ja w porównaniu do Ciebie nie mam takiej bujnej wyobraźni do kłamania, czekam na zarząd.
  12. Sorry za to co napisze ale boli mnie twoja głupota ty nie jechałeś np od ronda LV w moją stronę tylko zawróciłeś obok mnie jadąc od Komponentów LV i twoja blista nawet 2.2 FT nie rozpędziła by się tak szybko jak przez ten odcinek jak zawróciłeś w moją stronę bo tak jak Ci wyżej napisałem sam Infernus 2.2 FT rozpędził się do nie całej prędkości ~150/160lm\h i po co Ci te kłamstwa, pomyśl ziomek i po 2 jak mogłeś go widzieć jak napisałem Ci że jedzie w moją stronę i nagle zjechał z autostrady LV i pojechał w stronę SF za co mam Cie przeprosić za to że wjechałeś w już rozstawione kolce i tak to był ten odcinek trasy co Ci pokazałem jak dla mnie jesteś żałosny tyle ode mnie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin