Skocz do zawartości
 • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.

jesuisdavid

Gracz
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Typ konta

  Premium +

2 obserwujących

O jesuisdavid

 • Tytuł
  Nowicjusz

W świecie gry

 • ID konta gracza 48024
 • Nick jesuisdavid
 • Data rejestracji 2016-08-02 12:36:58
 • Ostatnio widziany 2020-08-01 12:49:16
 • Łączny czas gry 68 godz. 52 min.
 • Respekt
  -1
  Life Points
  960
  Punkty karne
  49

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

263 wyświetleń profilu
 1. jesuisdavid

  Urodzinowy Konkurs o 50K PLN !

  pozdro
 2. Składam ponownie temat, ponieważ zeszły został odrzucony. Mam wątpliwości co do rozwiązanego problemu więc zgłosiłem go (zgodnie z drugim punktem miniaturki) lecz nic z tym nikt nie zrobił. Login z serwera: Czajnik105Nick z serwera: jesuisdavidAktualnie używany serial: ACF8D27385E9384DC6141FB517236844Krótki opis sytuacji (w przypadku niewiedzy zostawić puste): Witam. Dziś po dwóch latach zalogowałem się na serwer (ostatnia moja gra była w 2018 roku) i zauważyłem, że brakuje mi pojazdu Mesa i gotówki. Zgłosiłem sytuację poprzez wysłanie raportu do administracji. Supporter Winter. zajął się tą sprawą, sprawdził operacje związane z moim kontem i poinformował mnie, że Mesa została rzekomo sprzedana graczu o nicku LukiereQ, a pieniądze (13.500 PLN) graczu KubeQQQ. Chciałbym dodać, że bardzo zależy mi na zwróceniu majątku, ponieważ w tamtych czasach dużo poświęciłem aby się dorobić takiego majątku. Dziś, w wakacje postanowiłem wrócić na serwer i zacząć grać tak, jak było to dwa lata przed. Dodam, że po dzisiejszym zalogowaniu na konto wyświetliła mi się informacja, że ostatnie logowanie nastąpiło w grudniu 2018 roku. Nie przejąłem się tą informacją, ponieważ mój laptop był już ponad rok temu naprawiany w serwisie (musiał mieć wymieniony dysk czy coś takiego, co wiąże się ze zmianą serialu) i pomyślałem, że to był mój stary serial, ale chyba nie - tylko tego włamywacza. PS. @Zebra trudno, że dwa lata od sprawy. Ale skąd miałem wiedzieć, że ktoś włamie mi się na konto? Codziennie wchodzić i sprawdzać czy wszystko mam? No sorry, ale też w jakimś stopniu to też Wasza sprawa, że nie zabezpieczacie kont graczy przed logowaniem z cudzego serialu. Tak - odpiszecie mi, że też moja. Moje hasło było dość stabilne więc nie wiem skąd ten włam. Nie grałem na innych serwerach typu pseudol, a jak grałem już to miałem zazwyczaj inne hasło. Okażcie skruchę... Bardziej mi zależy na odzyskaniu Mesy, a w mniejszym stopniu pieniędzy, bo jak na tamten czas długo spędziłem czasu aby kupić tą Mesę i zarobić 13,5k PLN bez konta Premium, jako zwykły gracz.
 3. jesuisdavid

  ROZWIĄZANY Włamanie na konto: jesuisdavid

  @Zebra @japkooo.
 4. jesuisdavid

  ROZWIĄZANY Włamanie na konto: jesuisdavid

  Sprawdziłem historię dziennika mojego konta i znalazłem to, co znalazł Supporter: Jak widać 8 kwietnia 2018 (ja) wpłaciłem do banku. Później na koniec roku 2018 był włam tuż wpół do 23. Wypłacono 13,579 PLN z mojego konta bankowego, oraz sprzedano za 1,00 PLN mój pojazd Mesę, nawet ID jest podane.
 5. jesuisdavid

  ROZWIĄZANY Włamanie na konto: jesuisdavid

  Znalazłem temat na forum, a bardziej apelacje o odbanowanie KubeQQQ, ponieważ został zbanowany za włamy na konta graczy:
 6. Login z serwera: Czajnik105Nick z serwera: jesuisdavidAktualnie używany serial: ACF8D27385E9384DC6141FB517236844Krótki opis sytuacji (w przypadku niewiedzy zostawić puste): Witam. Dziś po dwóch latach zalogowałem się na serwer (ostatnia moja gra była w 2018 roku) i zauważyłem, że brakuje mi pojazdu Mesa i gotówki. Zgłosiłem sytuację poprzez wysłanie raportu do administracji. Supporter @Winter. zajął się tą sprawą, sprawdził operacje związane z moim kontem i poinformował mnie, że Mesa została rzekomo sprzedana graczu o nicku LukiereQ, a pieniądze (13.500 PLN) graczu KubeQQQ. Chciałbym dodać, że bardzo zależy mi na zwróceniu majątku, ponieważ w tamtych czasach dużo poświęciłem aby się dorobić takiego majątku. Dziś, w wakacje postanowiłem wrócić na serwer i zacząć grać tak, jak było to dwa lata przed. Dodam, że po dzisiejszym zalogowaniu na konto wyświetliła mi się informacja, że ostatnie logowanie nastąpiło w grudniu 2018 roku. Nie przejąłem się tą informacją, ponieważ mój laptop był już ponad rok temu naprawiany w serwisie (musiał mieć wymieniony dysk czy coś takiego, co wiąże się ze zmianą serialu) i pomyślałem, że to był mój stary serial, ale chyba nie - tylko tego włamywacza. Czekam na rozstrzygnięcie sprawy, pozdrawiam.
 7. jesuisdavid

  KARA NIE ZDJĘTA Wniosek o odbanowanie, xLalko ukarany przez Aksyz

  Proszę o odbanowanie mojego kolegi zmienił się Przez ten czas iż gdyż zasługuje un bana chcemy pograć razem w ten zimowy czas z gorącą herbatka przy naszych komputerach. Pozdrawiam!
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności