Skocz do zawartości

Skipper*

Gracz
  • Postów

    505
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Skipper*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Stasiek ale Ci akcje zmontowali aco

  4. Dziękuję towarzyszu polizei

  5. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @klonek12391 , @Sheba 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @WarninG. , @KubiN* 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @pomocnik2000 , @NexiV.ogf 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Masellko , @.franek , @TheArasik. 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @ZbyK.gg 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: - 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: San Andreas Police Department 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @rogis , @AdmineQQ 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4Life Cinema Center 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @ItsTobiasz , @SlippinJimmy 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: - 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @Hubs* , @ItsTobiasz 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Bloods 14. Najbogatszy Gracz: @sqah 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Otton187 , @BezzY. , @minecraftmaciek2010PL 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Zjazdy na autostradzie.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nick:Skipper* PID:275546 Data wpisania na czarną listę: 08.09.2024 Powód wpisania na czarną listę: Kierowanie fałszywych oskarżeń w stronę zarządu organizacji oraz wprowadzanie złej atmosfery w organizacji Coś od siebie: Witam, drogi zarządzie organizacji Extreme. Na samym wstępie chciałbym opisać daną sytuację. Wrześniowy wieczór, zdenerwowało mnie postępowanie pewnego członka zarządu ( jeszcze na tamten okres ), co skłoniło mnie do rozkręcenia ,,dramy" na chat'cie komunikatora discord. Najprawdopodobniej rzucałem obelgi w stronę byłego członka zarządu, jak i pewnie samego lidera organizacji. Jest mi niezmiernie głupio, za swoje zachowanie, jestem w stanie przysiąc po takim czasie, że nie będę sprawiał już takich problemów i postaram się nie przyczepiać o byle gucio. Pozdrawiam, Skipper.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Cóż za ponury absurd ....

    Dalej nie mogę rozkoszować się żółtym śniegiem.....

  10. Hallo, Witten, witam i ten stan

  11. Ona lubi śnieg a ja średnio .....

    1. .franek.klimatkartel

      .franek.klimatkartel

      ten żółty co wygląda jak waniliowy nie jest taki zły

    2. Skipper*
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Skipper*

    Nie bój się...

    No no, mam nadzieję, że fabuła ciekawa.
  14. hej furas kiedy powrot

    1. sH0k3n

      sH0k3n

      w niedziele byłam na serwisie, wystarczy mi na najbliższe 3 msc

    2. Skipper*

      Skipper*

      Aha, myślałem że się spotkamy, jakieś wspólne dyńki czy jajeczka

    3. sH0k3n

      sH0k3n

      a nie no na dyniusie to ja bede mmmm lubie dyniusie a najbardziej te ukryte pod mostem mmmmm

    4. Skipper*

      Skipper*

      mmm okej czekam na ciebie oooooo

    5. sH0k3n

      sH0k3n

      dobrze bedziemy jezdzic po dyniusiach mmmm

       

  15. Jesteś z chin czy co?

    Piwo smakowa

  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin