Skocz do zawartości

Skipper*

Gracz
  • Postów

    504
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Skipper*

  1. 11.06.2026 Stażysta @casinoo zaliczył egzamin końcowy z wynikiem pozytywnym, tym samym zostaje awansowany na stanowisko Młodszego Pracownika.
  2. 10.06.2026 Młodszy Pracownik @Majfek. powraca do biznesu.
  3. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Mibawek , @borufka. , @TheLeon 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @AdekUchiha , @robi77 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @ItsTobiasz , @Verago. 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Kubula , @TheArasik. 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @bilu.klimatkartel 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: --- 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: Transport Of San Andreas 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @SlippinJimmy , @Bajera* , @MisiekplTeam 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4Life Cinema Center 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @elektrykwysokichnapiec , @RysyNaRolexie , @SlippinJimmy 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: --- 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @Luzio098 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Bloods 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha , @filwww 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @OwCzArEkPoLsKi2012PL 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: ---
  4. 01.06.2026 ★ Z przyjemnością informujemy, iż Recruit @adrianos20 zostaje awansowany na rangę Uninitiated Member. ★ ★ Z przyjemnością informujemy, iż Uninitiated Member @szymonek_acab powraca w szeregi organizacyjne.
  5. Nick: Skipper* Identyfikator discord: skippero0 Link do piosenki: Dodatkowe informacje: Najlepiej, aby mnie gdzieś na koniec kolejki dać. Wracam z rehabilitacji w tych godzinach, także mogę się spóźnić delikatnie.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. 25.05.2026 Pracownik @Majfek.cdn odchodzi z biznesu na własne życzenie.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. 24.05.2026 ★ Z przyjemnością informujemy, iż @adrianos20 dołącza do organizacji na rangę Recruit. ★
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. 17.05.2026 ★ Z przyjemnością informujemy, iż Ordinary Member @danonek2008 zostaje awansowany na rangę Street Officer. ★ ★ Z przyjemnością informujemy, iż Ordinary Member @YanniQ2121 zostaje awansowany na rangę Street Officer. ★ ★ Z przyjemnością informujemy, iż Ordinary Member @PIOTREXSIO zostaje awansowany na rangę Street Officer. ★
  12. @Bienieq @DawidRzeznik @Zewsky000
  13. drabinowy wywiadowy, spk wywiad
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Witajcie! Reporter Specjalista @Skipper* oraz Młodszy Reporter @XKrakroX z Redakcji 4Life News! Zapraszamy do zapoznania się z poniższym materiałem. 30.04.2026 w okolicach godziny 15:25 doszło do powalenia drzewa na jezdnię w okolicy Back o Beyond w hrabstwie Flint County. Na miejsce ekspresowo przybyła jednostka ratowniczo-gaśnicza Volunteer Fire Department z Fort Carson, która niezwłocznie podjęła działania mające na celu usunięcie kłody z pasów ruchu i zabezpieczenie terenu. Akcja trwała około 20 minut i zakończyła się pełnym powodzeniem — nie odnotowano żadnych komplikacji, a ruch drogowy został szybko przywrócony. Straż apeluje do mieszkańców stanu San Andreas o zachowanie szczególnej ostrożności w tego typu miejscach. Ze względu na gęste zalesienie terenu, podobne zdarzenia mogą występować tam stosunkowo często. Przygotowaliśmy dla was krótki wywiad z obecnym na miejscu strażakiem - @MisiekplTeam X - @XKrakroX M - @MisiekplTeam X: Witam. Młodszy Reporter XKrakroX, czy mogę zająć chwilę? M: Dzień dobry. Oczywiście, słucham. X: Jak doszło do powalenia drzewa na odcinek jezdni? M: Znajdujemy się na terenie zalesionym, gdzie drzewa rosną bardzo blisko drogi. Najprawdopodobniej silny wiatr doprowadził do złamania drzewa, które następnie spadło na jezdnię. X: Czy warunki atmosferyczne często przyczyniają się do takich zdarzeń? M: Tak, zdecydowanie. Niekorzystne warunki pogodowe, zwłaszcza silny wiatr, często prowadzą do tego typu incydentów. X: Skąd dowiedzieliście się o tym zdarzeniu? M: Otrzymaliśmy zgłoszenie od dyspozytora z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Los Santos. X: Z mojej strony to wszystko. Dziękuję za poświęcony czas. M: Również dziękuję. Dziękujemy za przeczytanie powyższego materiału, zachęcamy do obserwowania subforum Redakcji 4Life News! Autoryzował: @bartoszek.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Witajcie! Reporter Specjalista @Skipper* oraz Młodszy Reporter @XKrakroX z Redakcji 4Life News! Zapraszamy, do zapoznania się z poniższą relacją! Podczas przejazdu przez drogę nieopodal Angel Pine w rejonie Whetstone zauważono rozległą plamę oleju silnikowego. Substancja znajdowała się na środkowej części jezdni, rozciągając się na kilka metrów długości i stwarzając realne zagrożenie dla uczestników ruchu. Nawierzchnia była wyraźnie śliska, co mogło doprowadzić do utraty przyczepności, szczególnie przy większej prędkości. W okolicy nie zauważono uszkodzonego pojazdu, jednak ślady wskazywały, że olej mógł wyciekać z ciężarówki lub samochodu terenowego. Miejsce zdarzenia nie było oznakowane, co zwiększało ryzyko wypadku. Plama stanowiła zagrożenie zarówno dla kierowców, jak i przechodniów. Sytuacja wymagała szybkiej interwencji służb drogowych w celu usunięcia zanieczyszczenia i zabezpieczenia pasu drogowego przed kolejnymi zdarzeniami drogowymi. Około godziny 15:20 na miejsce dotarła laweta frakcji S.A Road Assistance, która usunęła plamę z nawierzchni jezdni. Przygotowaliśmy dla was również kilka pytań w stronę pracownika przebywającego na miejscu zdarzenia - @dh_P.K.S. X - XKrakroX dh - dh_P.K.S X: Hej, Młodszy Reporter XKrakroX z redakcji 4Life News. Czy chciałbyś odpowiedzieć mi na kilka pytań? dh: Witam z tej strony Budowlany dh_P.K.S z San Andreas Road Assistance. X: Od kogo otrzymałeś zgłoszenie o substancji ropopochodnej? Nie dostałem zgłoszenia o substancji o której mowa, ujrzałem ją podczas zwykłego patrolu. X: Jak przebiegło zabezpieczenie terenu przed ów substancją? dh: Zabezpieczenie było stosunkowo proste polegało na ustawieniu pachołków, barierek świetlnych oraz znaków ostrzegawczych, żeby wyraźnie oznaczyć miejsce zdarzenia i odizolować teren. Mimo prostoty takie działania znacząco ułatwiają pracę SAFD i zwiększają bezpieczeństwo. X: Dzięki bardzo za odpowiedzenia na pytania. dh: Również dziękuję! Dziękujemy za przeczytanie powyższego materiału, zachęcamy do obserwowania subforum Redakcji 4Life News! Autoryzował: @Sheeker
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin