-
Postów
505 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Skipper*
-
Witajcie Drodzy Gracze! Starszy Reporter @Skipper* z Redakcji 4Life News! Zapraszam, Was do przeczytania poniższej relacji. Pershing Square w Los Santos to miejsce, który do dziś tętni życiem, głównie przez Headquarters S.A Police Department . Centralny plac z fontanną i rzeźbami górował nad okolicą, wokół którego wznosiły się ważne instytucje: Headquarters Los Santos Police Department na wschodzie oraz monumentalny ratusz miasta na południu. Jednak z czasem potocznie zwany ,,urząd” — czyli budynek ratusza — został niemal zapomniany. Choć jego potężna sylwetka nadal dominuje nad placem, jest niedostępny dla graczy i nie pełni żadnej praktycznej funkcji w świecie gry. W kampanii San Andreas nie ma w nim biur, petentów ani NPC-ów zajmujących się sprawami miasta — pozostaje jedynie monumentalnym, niemych świadkiem miejskiej historii. Cofnijmy się więc kilka lat wstecz, budynek został wykorzystany na serwerze, do historii fabularnej, w której gracze mogli wziąć udział, aby poznać historię przedstawioną w evencie i ją wyjaśnić. Na ten moment, komenda policji wciąż działa oraz ten piękny park Pershing Square. Gracze przechodzą obok niej, renesansowe fasady ratusza gracze mijają podczas przejażdżki, pracy niektórzy podczas przebywania na służbie frakcji, nie zastanawiając się, ile życia miejskiego mogło pulsować tu kiedyś. Pershing Square, ze swoim zapomnianym urzędem, stał się symbolem metropolii, której architektura przypomina o planach wielkości, a jednocześnie o tym, jak twórcy gry, dopracowali każdy szczegół gry. Przygotowałem krótki wywiad z byłym mieszkańcem Pershing Square Los Santos. S - Skipper* m - mieszkaniec S: Witam, Starszy Reporter Skipper* z Redakcji 4Life News, mogę zadać Panu kilka pytań? m: Witam, z chęcią odpowiem na twoje pytania. S: Czy ten ratusz kiedykolwiek działał? m: Tak, działał, ale krótko i raczej symbolicznie. S: Miałeś możliwość dołączyć do zespołu urzędników tego ratusza? m: Nie, zwykli mieszkańcy nie mieli realnej drogi, żeby dołączyć. S: Ratusz został zamknięty sam z siebie, czy wpłynęły na to inne czynniki? m: Sam — presja polityczna i brak finansowania zrobiły swoje. S: Z moich pytań to tyle, dziękuję za uwagę. m: Również dziękuję, pozdrawiam. Dziękuję za przeczytanie relacji, zapraszam do obserwowania subforum Redakcji 4Life News! Autoryzował: @bartoszek.
-
10.01.2026 ★ Z przyjemnością informujemy, iż Ordinary Member @P_Z_V8 zostaje awansowany na rangę Street Officer. ★ ★ Z przyjemnością informujemy, iż Ordinary Member @Krawool zostaje awansowany na rangę Street Officer. ★ ★ Z przyjemnością informujemy, iż Ordinary Member @MrAzazel zostaje awansowany na rangę Street Officer. ★ ★ Z przyjemnością informujemy, iż Ordinary Member @dudz1 zostaje awansowany na rangę Street Officer. ★ ★ Z przyjemnością informujemy, iż Uninitiated Member @Vesspe. zostaje awansowany na rangę Ordinary Member.★ ★ Z przyjemnością informujemy, iż Uninitiated Member @Kukubson zostaje awansowany na rangę Ordinary Member.★ ★ Z przyjemnością informujemy, iż @Scofield. dołącza do organizacji na rangę Recruit. ★ ★ Z przykrością informujemy, iż Street Officer @Misieek zostaje wpisany na czarną listę w związku z opuszczeniem organizacji bez poinformowania zarządu. ★
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
08.01.2026 ★ Z przyjemnością informujemy, iż @YanniQ2121 dołącza do organizacji na rangę Recruit. ★
-
07.01.2026 ★ Z przyjemnością informujemy, iż Uninitiated Member @MrJanusz zostaje awansowany na rangę Ordinary Member. ★ ★ Z przyjemnością informujemy, iż Uninitiated Member @Tobixon. zostaje awansowany na rangę Ordinary Member. ★ ★ Z przykrością informujemy, iż Street Officer @kejtow_ zostaje wpisany na czarną listę w związku z opuszczeniem organizacji bez poinformowania zarządu oraz mniejszym działaniem na szkodę organizacji. ★
-
@Bienieq , @WielkiChop free spin
-
05.01.2026 ★ Z przyjemnością informujemy, iż Uninitiated Member @SroteX zostaje awansowany na rangę Ordinary Member.★ ★ Z przyjemnością informujemy, iż Uninitiated Member @CiemnySzept zostaje awansowany na rangę Ordinary Member.★ ★ Z przyjemnością informujemy, iż Uninitiated Member @LeRoux7 zostaje awansowany na rangę Ordinary Member.★ ★ Z przyjemnością informujemy, iż Uninitiated Member @ground0 zostaje awansowany na rangę Ordinary Member. ★ ★ Z przyjemnością informujemy, iż Uninitiated Member @Bumbblebee zostaje awansowany na rangę Ordinary Member. ★ ★ Z przyjemnością informujemy, iż Uninitiated Member @racek.gg zostaje awansowany na rangę Ordinary Member. ★ ★ Z przyjemnością informujemy, iż Uninitiated Member @zajebisty_sylwobox zostaje awansowany na rangę Ordinary Member. ★ ★ Z przykrością informujemy, iż Street Officer @Donekkk odchodzi z organizacji na własne życzenie. ★
-
04.01.2026 ★ Z przyjemnością informujemy, iż @szymonek_acab dołącza do organizacji na rangę Recruit. ★
-
To, to ja robiłem
-
4Life News - Licytacja nieruchomości biznesu Buldings4You! Grudzień'25
Skipper* opublikował(a) temat w Archiwum Relacje
Witam Was Drodzy Czytelnicy! Z tej strony Redaktor Naczelny @bartoszek. oraz Reporter @Skipper*. Zapraszamy Was, do zapoznania się z poniższą relacją! Dnia 20 grudnia o godzinie 19:00 odbyła się kolejna edycja licytacji nieruchomości od biznesu Buildings4you. Przed zaczęciem się licytacji zostały przedstawione najważniejsze zasady, jak się licytuje oraz lista nieruchomości, które zostały przeznaczone na licytację. Jak zawsze graczy nie brakowało, więc wszystkie domki sprzedały się szybko i sprawnie. Biznes przygotował 14 posiadłości dla graczy. na miejscu znajdowało się blisko 150 graczy. Nie przedłużając, przedstawimy Wam dzisiaj dokładną rozpiskę wylicytowanych domków oraz ich nowych właścicieli! Nieruchomość o ID 485 wylicytował gracz @patryk97pl za kwotę 20 000 PLN. Nieruchomość o ID 806 wylicytował gracz @wiqu.ANTY.SAPD za kwotę 25 000 PLN. Nieruchomość o ID 311 wylicytował gracz @Bezo_PL za kwotę 50 000 PLN. Nieruchomość o ID 1051 wylicytował gracz @KaczorekJestem za kwotę 60 000 PLN. Nieruchomość o ID 735 wylicytował gracz @patrykpl97 za kwotę 70 000 PLN. Nieruchomość o ID 1050 wylicytował gracz @ThiccBroker za kwotę 98 000 PLN. Nieruchomość o ID 1101 wylicytował gracz @kacper265 za kwotę 100 000 PLN. Nieruchomość o ID 830 wylicytował gracz @mengelke za kwotę 100 000 PLN. Nieruchomość o ID 842 wylicytował gracz @Matrrix za kwotę 120 000 PLN. Nieruchomość o ID 788 wylicytował gracz @Felajpe123.gsf za kwotę 153 000 PLN. Nieruchomość o ID 70 wylicytował gracz @WARGA.sxt+ za kwotę 551 000 PLN. Nieruchomość o ID 17 wylicytował gracz @aphonix za kwotę 1 100 000 PLN. Nieruchomość o ID 791 wylicytował gracz @filwww za kwotę 2 510 000 PLN. Nieruchomość o ID 390 wylicytował gracz @Adimii za kwotę 3 550 000 PLN. Na licytacje nieruchomości, gracze przeznaczyli łącznie 8 507 000PLN! Gratulacje dla wszystkich, którym udało się wylicytować wymarzone nieruchomości! -
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
19.12.2025 ★ Z przykrością informujemy, iż Uninitiated Member @_GeKoN._. odchodzi z organizacji na własne życzenie. ★ ★ Z przykrością informujemy, iż Street Officer @blazecore odchodzi z organizacji na własne życzenie. ★
-
4Life News - Co spowodowało zamknięcie stacji Cranberry Station?
Skipper* opublikował(a) temat w Archiwum Relacje
Witam! Reporter @Skipper* z Redakcji 4Life News! Zapraszam Was Drodzy Czytelnicy, do zapoznania się z poniższą relacją! 24 Kwietnia, godzina 13:45, rok 1998 - Zamach Terrorystyczny na stację kolejową Cranberry Station w San Fierro. To było zwykłe czwartkowe popołudnie, stacja była w godzinach szczytu uczestniczenia przez mieszkańców całego stanu San Andreas. Z pociągu, który poruszał się po szynach w okolicach Red County, mieli wysiąść mieszkańcy Los Santos, którzy wybierali się do San Fierro, co poszło nie tak? Narastające konflikty okolicznych gangów, południowego Gangu Grove Street Families z Los Santos oraz południowo-zachodnim San Fierro Rifa z San Fierro, przyczyniły się do tradegii. Godzina 13:30 pierwsze doniesienia Maszynisty. ,,Nasza droga przebiega spokojnie, będziemy za 15minut, jesteśmy w okolicach Leafy Hollow". Godzina 13:40, Maszynista ujrzał coś dziwnego przy Whetstone, jakieś pojazdy stoją na torach, jestem 400 metrów przed nimi, nie wiem, czy zdążę wyhamować lokomotywę ". Godzina 13:45, kolejne doniesienia, ,, Jesteśmy już obok zjazdów na autostradę w kierunku Garver Bridge, rozpoczynam drogę hamowania ". To były ostatnie słowa maszynisty, w kolejnych sekundach słychać był zgrzyt szyn oraz głośny wybuch. W powietrzu ogień i dym czarny jak smoła, zza pociągu wyłaniają się San Fierro Rifa, którzy oddają pierwsze strzały w kierunku klientów stacji kolejowej, raniąc przy tym ogromną liczbę osób. Rozpoczyna się strzelanina pomiędzy Gs Family, a Sf Rifa. W ciągu 10 minut, na miejsce dociera jednostka SWAT z okolicznego Komisariatu w San Fierro, Agenci FBI oraz 3 Barracksy z Area 69. Zatrzymanie 15 osób. 9 osób z Sf Rifa oraz 6 z Gs Family. Na miejsce dociera wiele zastępów straży i próbują opanować narastający ogień z lokomotywy. Szok dla mieszkańców, wiele osób zmarłych, jeszcze więcej rannych. Zastępy pogotowia ratunkowego nie wyrabiają z dojazdami, cały Stan San Andreas zaalarmowany, Prezydent ogłasza CODE RED, całe służby Państwowe postawione na nogi, rozpoczyna się chaos. Stacja przestaje funkcjonować, wszędzie taśma policyjna i wojsko na patrolu. Atak ten wstrząsnął całą okolicą i na długo zmienił sposób myślenia mieszkańców o bezpieczeństwie w transporcie publicznym. Do dziś jest uważane, że to nie był przypadek, to wszystko było zaplanowane. Co z głównymi osobami zamieszanymi w tą tragedię? Rząd milczy, służby tak samo. Nie wiadomo co z nimi się stało, można spekulować. To była jedna z największych krzywd wyrządzonych mieście San Fierro w historii. Udało mi się uzyskać wywiad z dobrym znajomym zmarłego maszynisty. S - Skipper* M - Maszynista S: Witam. Reporter Skipper* z Redakcji 4Life News. Mogę zadać Panu kilka pytań? M: Witam. Niech będzie, odpowiem. S: 24.04.1998, Godzina 13:45, tragedia dzieje się na naszych oczach, czy chciałbym Pan coś wspomnieć o tamtejszych wydarzeniach? M: Wolałbym do tego nie wracać, wyrobiło mi to wiele problemów, tych groźniejszych, jak i smutniejszych. S: Okej, rozumiem. Jak Pan sądzi, co mogłoby być główną przyczyną tego ataku? M: Wydaje mi się, że chodziło pewni o jakiś ,,grubszy" konflikt gangów. S: Czy był Pan na pogrzebie maszynisty? M: Tak, osobiście oddałem hołd dla zmarłego przyjaciela. S: Z moich pytań to tyle, dziękuję za odpowiedzi. M: Również dziekuję. Zachęcam do śledzenia subforum Redakcji 4Life News! Autoryzował: @bartoszek. -
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Witajcie! Drodzy Czytelnicy, Reporter @Skipper* z Redakcji 4Life News! Zapraszam do zapoznania się z poniższą relacją! Dnia 13.12.2025, odbyła się, XXV edycja gali 1vs1, organizowanej przez Biznes 4Fight! Wydarzenie odbyło się na miejscu terenu bazy 4Fight - Conference Center w mieście Los Santos. Gala rozpoczęła się o godzinie 19:30. Jak zawsze, dostępne były zakłady, gdzie zawsze przypada dreszczyk emocji, aby trafić swoją pulą pieniężną, w dobrego gracza boksującego. W przerwach między walkami organizatorzy zadbali o drobne losowania, za które gracze mogli otrzymać walutę serwerową. Nagrody był za dwa pierwsze miejsca o łącznej wartości 50.000PLN! Za 1 Miejsce, do zdobycia było 30.000PLN oraz Elegy 2.4 na okres 30dni! Miejsce 2, 20.000PLN oraz ZR-250 DSD-R. Nagrodą publiczności była Gamma 1.6 o wartości 100.000PLN, na własność. Do udziału w gali zapisało się 16 graczy i tylu również wystąpiło. Runda Pierwsza KennySlov.ASG vs Adekuchiha - zwycięża Adekuchiha Zajcev. vs marynczuk - zwycięża marynczuk *KSL* vs Piatek1198.bwp - zwycięża Piatek1198.bwp Tapeciarz_Tomek vs Liren - zwycięża Tapeciarz_Tomek alternator15pdw vs Karolek2681 - zwycięża alternator15pdw Desterek vs Griz. - zwycięża Griz. jachero vs Macedonia - zwycięża macedonia Krystekk vs Black*Devil - zwycięża Black*Devil Runda Druga Adekuchiha vs marynczuk - zwycięża Adekuchiha Piatek1198.bwp vs Tapeciarz_Tomek - zwycięża Tapeciarz_Tomek alternator15pdw vs Griz. - zwycięża Griz. macedonia vs Black*Devil - zwycięża macedonia Półfinały Adekuchiha vs Tapeciarz_Tomek - zwycięża Tapeciarz_Tomek macedonia vs Griz. - zwycięża Griz. Finał Tapeciarz_Tomek vs Griz. - zwycięża Tapeciarz_Tomek Przygotowałem dla was wywiad z Liderem Biznesu 4Fight - @Kozixon. S - Skipper* K - Kozixon S: Witam! Reporter Skipper* z Redakcji 4Life News! Mogę zadać Ci kilka pytań? K: Witam, jasne. Pytaj! S: Jak wypadła gala w twojej opinii? K: Według mnie gala przebiegła bardzo dobrze, podczas jej trwania nie pojawiły się żadne komplikacje. Myślę, że każdy spędził miło czas i przede wszystkim dobrze się bawił. S: Czy pojawiły się jakieś przeszkody podczas trwającej gali? K: Nie - Akurat tym razem nie było żadnych przeszkód, gracze z nami współpracowali. S: Jak oceniasz występ graczy? K: Zawodnicy pokazali świetne przygotowanie, wysoki poziom umiejętności oraz pełne zaangażowanie od pierwszej do ostatniej walki. S: Czy gale można zaliczyć do udanych? K: Myślę, że tak. Było spore zainteresowanie graczy, co przełożyło się na fajną oglądalność. S: Ile zajęło wam przygotowanie do gali oraz ile sama gala trwała? K: Przygotowania były szybkie, nie pojawiły się żadne komplikacje i wszystko było dopięte na ostatni guzik. A sama gala trwała około 2 godzin. S: Z moich pytań to tyle, dziękuję za poświęcony czas. K: Również dziękuję i pozdrawiam. Dziękuję za przeczytanie powyższej relacji, zachęcam do obserwowania subforum Redakcji 4Life News! Autoryzował: @bartoszek.
-
4Life News - Plebiscyt Miesiąca Grudzień 2025
Skipper* odpowiedział(a) na kvmykk.ogf temat w Archiwum Plebiscytów
1. Najlepszy Support: Nominowani: @bonit. , @kvmykk.ogf 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @pepsiak01 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @ItsTobiasz , @TrondoZPL* , @VeraX 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @TheArasik. , @Wonder. 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @LuKi16 , @bilu.sus 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @mxlk 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: Transport Of San Andreas 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Kamil0xp , @Bienieq , @Shiro* 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4Life Cinema Center 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @Bienieq , @elektrykwysokichnapiec 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: --- 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @Hubs* , @Luzio098 13. Najlepsza Organizacja: Nominowani: Bloods 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha , @pluuum 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @OwCzArEkPoLsKi2012PL 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Boże Narodzenie Frakcji -
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Galeria Galeria pracowników frakcji Transport Of San Andreas.
Skipper* odpowiedział(a) na Halloween temat w Transport of San Andreas
Meteorolog się pomylił.. Fot: @TheArasik. -
08.12.2025 ★ Z przyjemnością informujemy, iż Recruit @Szlifierka_Bosch zostaje awansowany na rangę Uninitiated Member. ★
-
07.12.2025 ★ Z przykrością informujemy, iż Uninitiated Member @rafciok odchodzi z organizacji na własne życzenie. ★
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
06.12.2025 ★ Z przykrością informujemy, iż Uninitiated Member @AdeczekK* odchodzi z organizacji na własne życzenie. ★
-
05.12.2025 ★ Z przyjemnością informujemy, iż Recruit @limonek223 zostaje awansowany na rangę Uninitiated Member. ★