Witam, z tej strony Redaktor Specjalista @Skipper* z Redakcji 4Life News! Zapraszam do przeczytania wywiadu z Captain III @Matias2525!
S - @Skipper*
M - @Matias2525
S: Witam, z tej strony Redaktor Specjalista Skipper*, czy jesteś chętny udzielić mi wywiadu?
M: Witam, z miłą chęcią!
S: To na początek, może przedstawisz się graczom?
M: Witam wszystkich Serdecznie, mam na imię Mateusz i liczę sobie 32 przeżyte wiosny. Obecnie w życiu codziennym pracuje jako kurier w firmie InPost, natomiast po pracy wolny czas spędzam z rodziną, a mianowicie jestem szczęśliwym tatą prawie 5-letniej córki o imieniu Dagmara.
S: Jak wygląda twoja codzienna gra na 4Life'ie?
M: Moja codzienna gra polega głównie na spędzaniu czasu na służbie frakcji w SAPD do której przynależę już od 4 lat.
S: Co skłoniło Ciebie aby napisać podanie do S.A Police Department?
M: Moją główną motywacją byli znajomi, którzy w tym czasie przynależeli do frakcji i zachęcili mnie do spróbowania swoich sił, ale również chęć sprawdzenia siebie, czy podołam w owej frakcji, natomiast ostatecznie jestem zadowolony z mojej decyzji i cieszę, że jestem w tej frakcji do dziś.
S: Od 10 września 2025 roku, jesteś Captain III w Frakcji S.A Police Department, co mianuje Ciebie jednym z członków Command Staffu, jak wyglądała twoja przygoda w tej frakcji, aż do najwyższego celu - czyli zarządu?
M: Do frakcji dostałem się w lipcu 2021 roku, a moja przygoda budowała się dosyć dynamicznie, a mianowicie raz bywało lepiej, a raz gorzej, ale finalnie wszystko ułożyło się dobrze i było coraz lepiej, aż do teraz. Po pół roku od zdania akademii dołączyłem do grona Training Staffu, czyli zostałem szkoleniowcem w owej frakcji i pełniłem tę funkcję ponad 3 lata i były to bardzo dobrze spędzone chwile w tej dywizji i cieszę się, że mogłem przekazywać innym swoją wiedzę, którą sam wcześniej nabyłem.
S: Jakie emocje towarzyszyły Tobie, gdy dowiedziałeś się o tym, że zostaniesz awansowany na stopień Captain III?
M: Szczerze nie byłem jakoś podekscytowany, ale oczywiście byłem szczęśliwy, że otrzymałem taką szasnę i zaufanie ze strony Executive Staff, Command jak i KSF i będę się starał ze wszystkich sił dobrze wykonywać powierzone mi obowiązki.
S: Jak wyglądają twoje obowiązki zarządowe?
M: Moimi głównymi obowiązkami jak każdego członka zarządu jest nadzorowanie frakcji, dopełnianie formalności, ale co do indywidualnych obowiązków jest nadzorowanie jednostki SWAT, czyli pilnowanie, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku, oraz sprawdzanie cotygodniowej normy minut.
S: Frakcja to twój jedyny zarobek na serwerze, czy korzystasz z innych prac dorywczych?
M: Tak, frakcja SAPD to moje główne źródło dochodu na serwerze, natomiast bywam czasem na pracach dorywczych, ale to naprawdę sporadycznie.
S: Czy polecasz innym graczom frakcję S.A Police Department?
M: Oczywiście, że polecam, w naszej frakcji panuje bardzo miła atmosfera i każdy na każdego zawsze może liczyć i zawsze jesteśmy dla siebie nawzajem pomocni. Ze swojej strony gorąco zachęcam do spróbowanie swoich sił i serdecznie zachęcam do wstąpienia w nasze szeregi.
S: Czy funkcja zarządowa, jest jednym z trudniejszych obowiązków jakie Tobie przysługują na serwerze?
M: Osobiście nie czuję jakoś większego trudu w powierzonych mi obowiązkach i moje obowiązki zawsze wykonuje najlepiej jak potrafię, ale wiadomo, że jest to też duża odpowiedzialność i trzeba zawsze być pewnym w tym co się robi.
S: We frakcji S.A Police Department, jesteś SWAT Commanderem, co powiesz o tej dywizji?
M:We frakcji SAPD pełnię funkcję SWAT Commandera, a zarazem jestem jej opiekunem i dbam o to by wszystko w jednostce było w jak najlepszym porządku, natomiast co do samej jednostki jest to znana na całym świecie jednostka do zwalczania terroryzmu, natomiast jeżeli chodzi o aspekt serwerowy to współpracujemy z biznesem 4Wars, jak i z wojskiem na różnych akcjach RP.
S: Gdybyś mógł się cofnąć do początku gry na serwerze, wykonałbyś inaczej swoje szczeble na serwerze?
M: Powiem szczerze, że zawsze są takie sytuacje gdzie chciałoby się coś inaczej zrobić, ale jestem osobą, która się nie ogląda za siebie tylko idę twardo przed siebie i żyje tu i teraz, bo osobiście nie lubię czegoś planować, bo czasami nie warto, bo może się to niestety całkowicie inaczej potoczyć niż się chciało.
S: Posiadasz przegrane 7014 godzin na serwerze, co udało Ci się osiągnąć przez całą rozgrywkę ?.Jaki jest twój ,,dream car" na serwerze?
M: W okresie tych ponad 7000 godzin udało mi się zakupić 13 pojazdów i każdy pojazd starałem się robić sam od początku, bo lubię sam od początku do czegoś dojść niż kupić gotowy pojazd, ponieważ każdy pojazd, który zakupuje staram się robić pod swój projekt i nie są to zawsze jakieś pojazdy z górnej półki.
S: To przejdźmy może do życia realnego, twój wymarzony pojazd w życiu realnym?
M: Hmm, ciężko powiedzieć, ponieważ nie ograniczam się do jednego pojazdu, który bym chciał kiedyś w przyszłości posiadać, ale jeżeli miałbym już tak wybierać to bardzo lubię pojazdy marki Audi i tą marką chciałbym związać przyszłość, jeżeli życie na to pozwoli.
S: Co skłoniło Ciebie do rozpoczęcia rozgrywki na serwerze?
M: Moją przygodę na serwerze zacząłem w 2018 roku, ale przyczynił się do tego mój brat, ponieważ pokazał mi ten serwer i po namyśle zacząłem grać i nie żałuję tego, bo jestem zadowolony z każdej chwili, którą spędziłem na serwerze, a co do brata to gra do tej pory na serwerze, ale nie będę zdradzał, pod jakim nickiem się ukrywa, kto wie ten wie
S: Do niedawna byłeś członkiem organizacji Olimp, gdzie byłeś Assistantem, dlaczego opuściłeś szeregi tej organizacji?
M: Opuściłem, z powodów osobistych i nie chciałbym tego poruszać na forum i myślę, że tak będzie tak lepiej dla wszystkich, bo kto wie ten wie.
S: Byłeś w ekipie serwera, a dokładniej na randze Moderator, odszedłeś bo znudziła Ci się posada, czy twoim zdaniem, jest to zbyt pochłaniający czas na serwerze?
M:Odszedłem z administracji serwera, bo jak każdy w życiu ma czasem gorsze i lepsze dni i czasem, też nie znajduje na wszystko czas, a zarazem też czasem taka przerwa jest po prostu potrzebna, ale osobiście nie twierdzę, żeby to pochłaniało cały czas spędzony na serwerze, tylko trzeba dobrze rozplanować sobie wszystkie obowiązki dobrze spożytkować swój wolny czas, a na pewno uda się znaleźć czas na inne przyjemności, natomiast w niedalekiej przyszłości planuje wrócić, by móc znowu pomagać graczom i dobrze wykonywać swoje obowiązki, jak i godnie reprezentować administracje serwera.
S: Aktualnie jesteś w organizacji Poena Capitis, co możesz powiedzieć graczom o tej organizacji?
M: Dołączyłem od organizacji Poena Capitis po namowie niektórych członków, którzy się już tam znajdowali, ponieważ doszedłem do wniosku, że warto się gdzieś zahaczyć, a nie siedzieć sam tak bez organizacji. Po dołączeniu byłem bardzo zadowolony, ponieważ zostałem bardzo miło przywitany i poczułem bardzo miłą atmosferę i cieszę się, że podjąłem decyzję o dołączeniu do tej organizacji.
S: Z moich pytań to tyle, dziękuję za odpowiedzi, chciałbyś kogoś pozdrowić?
M: Tak, oczywiście chciałbym na wstępie pozdrowić Ciebie, pozdrowić całą frakcje SAPD, członków organizacji Poena Capitis, oraz wszystkich znajomych których do tej pory poznałem grając na serwerze.
Dziękuję za przeczytanie wywiadu, zachęcam do śledzenia subforum Redakcji 4Life News!
Autoryzował: @og.ruddyy0