Skocz do zawartości

Skipper*

Gracz
  • Postów

    505
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Skipper*

  1. Witajcie Drodzy Czytelnicy! Z tej strony Redaktor @Skipper*. Zapraszam Was do przeczytania relacji z VII edycji Wojen Graczy zorganizowanej przez biznes 4Wars! Dnia 23 sierpnia 2025 roku, o godzinie 18:00, rozpoczęła się VII edycja Wojen Graczy, organizowana przez biznes 4Wars. W wydarzeniu wzięło udział pięć drużyn, z których każda składała się z dwóch głównych graczy oraz ewentualnych zawodników rezerwowych. Lista drużyn była następująca: SztywneGity, Agnihotra, Bindziarze, Freebet, Psychoza. Nagrody dla zwycięzców były atrakcyjne. Nagrodą publiczności było Itoku 2.4 na okres siedmiu dni oraz Bravura 1.6 o wartości 100 000 PLN – na zawsze. Przed rozpoczęciem walk widzowie mogli obstawiać swoich faworytów. Przedział stawek wynosił od 1 000 PLN do 25 000 PLN, co przyciągnęło wielu fanów rywalizacji. Sponsorami wydarzenia były: biznes 4Music oraz gracz solty. Miejsce pierwsze zajęła drużyna FreeBet z wynikiem 4-0-0 , miejsce drugie zajęła drużyna SztywneGity z wynikiem 2-2-0 , miejsce trzecie zajęła drużyna Bindziarze z wynikiem 2-2-0 , miejsce czwarte zajęła drużyna Psychoza z wynikiem 1-3-0 , miejsce ostatnie zajęła drużyna Agnihotra z wynikiem 1-3-0. Nagrodę publiczności - czyli Bravura 1.6 o wartości 100.000 PLN - wygrał gracz @Seqqu , Itoku 2.4 na okres siedmiu dni - gracz @JA.KUB. Biznes 4Wars, po przeanalizowaniu aktywności graczy zdecydował się na rozlosowanie 25.000 PLN : 5, czyli pięciu graczy miało możliwość zdobycia 5.000 PLN! Dziękuję za przeczytanie materiału! Wielkie podziękowanie dla Biznesu 4Wars, za udostępnienie zdjęcia! Autoryzował: @og.ruddyy0
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. 25.08.2025 ★ Z przyjemnością informujemy, iż Recruit @Kartun.exe zostaje awansowany na rangę Uninitiated Member. ★
  6. szarałt, przewieziesz bemka?

    1. DawidRzeznik

      DawidRzeznik

      i theank we can do jit und faren bayerische motoren werke ak BMW

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. 20.08.2025 ★ Z przykrością informujemy, iż Uninitiated Member @David98 odchodzi z organizacji na własne życzenie. ★ ★ Z przykrością informujemy, iż Ordinary Member @Ku80n odchodzi z organizacji na własne życzenie. ★
  10. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @concamatrix , @klonek12391 , @SzarY* 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @ItsTobiasz , @TrondoZPL* , @pepsiak01 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Kozixon , @Mefju4 , @Pavi 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @TheArasik. , @Wonder. 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @.franek 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: - 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: Transport Of San Andreas 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @JA.KUB , @LirycznyDewastator , @Koszk 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4Life Cinema Center 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @SlippinJimmy , @Bienieq 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @VeraX 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @Hubs* , @ItsTobiasz 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Bloods 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha , @PerkuleZ. 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @lisu.dakar 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Odświeżony system nitro.
  11. 15.08.2025 ★ Z przykrością informujemy, iż Uninitiated Member @Zw1jkka odchodzi z organizacji na własne życzenie. ★ ★ Z przykrością informujemy, iż Recruit @kahpor odchodzi z organizacji na własne życzenie, tym samym zasila on czarną listę organizacji z powodu odejścia podczas okresu próbnego ★
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Kiedy pusta szklanka, nalej mi Wojanka... Nalej, nalej, nalej, potem nalej drugi raz nam. Pij Wojanka do białego ranka, pij Wojanka do białego ranka!

  15. 12.08.2025 ★ Z przyjemnością informujemy, iż Initiated Member @DawidRzeznik_SpeedRun powraca do organizacji po dłuższej przerwie. ★ ★ Z przyjemnością informujemy, iż @kahpor dołącza do organizacji na rangę Recruit. ★
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Włodek i to Ci się opłacało?? jak wrocisz z ban to musisz ogarnac siebie cncn

    1. Wlodek.Bialy.AntyTSA

      Wlodek.Bialy.AntyTSA

      To nie tylko ja jestem tu problemem, spójrzcie też na siebie.

    2. Skipper*

      Skipper*

      Zaatakowałeś nas pierwszy, bo się nie dostałeś do frakcji w grze komputerowej i zabolało Ciebie to, wiedziałeś, że to tak się skończy, ale i tak dalej w to brnąłeś.

  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. seqqu dobrze z ta skarga! nikt nie bedzie sie podszywac!!!

  21. Świetnie przeprowadzony wywiad, tak samo świetny jak redaktor i osoba odpowiadająca. Dzięki za pozdro!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin