Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @Skipper* z Redakcji 4Life News. Zapraszam Ciebie czytelniku do przeczytania wywiadu z @JA.KUB!
S: Skipper*
J: JA.KUB
S: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Skipper* z Redakcji 4Life News. Jesteś chętny, by odpowiedzieć mi na parę pytań?
J: Witam, z chęcią odpowiem!
S: Świetnie! To może na początek, przedstawisz się graczom?
J: Nazywam się Jakub i w tym roku skończę 17 lat. Po wakacjach będę uczęszczał do 3 klasy liceum o profilu Biol-Chem, do takiego wyboru skłoniła mnie moja pasja. W wolnej chwili lubię słuchać muzyki, a najbardziej to Rocka i Metalu, lecz zdarza mi się słuchać rapu oraz hip-hopu. Jak każdy lubię grać w gry, cenie sobie gry bogate w fabułe, a moim ulubionym tytułem jest Wiedźmin 3. Wracając do mojej pasji, to interesuję się Paleontologią od najmłodszych lat i w przyszłości planuje wykonywać zawód z tym związany.
S: Jak wygląda twój dzień na 4Life? Czym zajmujesz się najczęściej?
J: Najczęściej można mnie zobaczyć na służbie, sporadycznie uczestniczę w akcjach RP organizowanych przez biznes, bądź pracuje na pracach dorywczych.
S: Jak wyglądały twoje początki na serwerze?
J: Mój początek na serwerze nie wyróżnia się w żadnym stopniu od innych. Jak większość pierwszą gotówkę zarobiłem na magazynie, który w tamtym okresie znajdował się w Los Santos, moim pierwszym pojazdem była manana o potężnym silniku 1.4
S: Zauważyłem, że znajdujesz się we frakcji Transport Of S.A, co skłoniło Cię do dołączenia do tej frakcji?
J: Spodobał mi się pomysł transportu graczy, uznałem to za całkiem interesujące i się nie pomyliłem.
S: Jakie emocje towarzyszyły Ci, kiedy ujrzałeś swój nick na liście zakwalifikowanych do frakcji Transport Of S.A.?
J: Byłem szczęśliwy i jednocześnie trochę zawiedziony, bo na liście osób nie znalazł się jeden znajomy.
S: Jak wygląda twoja służba we frakcji?
J: Głównie to poruszam się taksówką, robiąc zlecenia wysyłane przez graczy, czasem wykonam kurs na uprawnienia na wybrany pojazd specjalny.
S: Jesteś Pomocnikiem Zarządu w Transport Of S.A. Jakie obowiązki Ci towarzyszą na co dzień?
J: W głównej mierze jestem odpowiedzialny za akademię, gdzie zajmuje się wprowadzaniem nowych osób w strukturę frakcji, kontrolowaniem ich pracy. Jeśli jest potrzeba, to również pomagam innym pracownikom oraz zarządowi frakcji.
S: Czy na chwilę obecną, planujesz jakieś większe zmiany na serwerze?
J: Póki co nie planuje żadnych zmian.
S: Jesteś w biznesie 4Wars, na stanowisku Starszy Koordynator, kiedy dołączyłeś do biznesu?
J: Do biznesu dołączyłem w grudniu 2023, odszedłem we wrześniu 2024 i powróciłem w grudniu 2024.
S: Jak wyglądają twoje obowiązki na tym stopniu?
J: Moim jedynym obowiązkiem jako pracownika jest wyrabianie miesięcznej normy poprzez akcje RP.
S: Poza tym, iż jesteś na tym stopniu, w biznesie jesteś krupierem oraz członkiem dywizji AirBorne, jak wyglądają twoje obowiązki na tych ,,pododdziałach" ?
J: Jako krupier głównie zajmuje się arkuszem kalkulacyjnym oraz sprawdzam, czy nie ma w nim żadnych błędów podczas wydarzenia. Dywizja Airborne jest wykorzystywana podczas większych akcji RP typu Napad na bank bądź podczas akcji z frakcją SAPD lub biznesem SAAF.
S: Czy poleciłbyś innym graczom dołączenie do 4Wars?
J: Jeśli interesują kogoś akcje RP to oczywiście.
S: Czy masz jakieś konkretne cele/marzenia na 4Life?
J: Jedynym celem, jaki przychodzi mi do głowy, jest wymaksowanie wszystkich prac będących na serwerze.
S: Masz przegrane 5754 godziny - co udało Ci się przez ten czas osiągnąć?
J: Przez ten czas zgromadziłem m.in. 156k LP, udało mi się wymaksować takie prace jak Kopalnia, Kurier, Dodo, Nurek, Magazyn oraz Eatsy.
S: Gdybyś miał możliwość cofnięcia się do startu na serwerze, zrobiłbyś to, czy zostałbyś jednak w sytuacji, w której się aktualnie znajdujesz?
J: Zostałbym w miejscu, w którym aktualnie się znajduje, bo wizja zaczynania wszystkiego na nowo jakoś do mnie nie przemawia.
S: Czy planujesz w przyszłości dołączyć do administracji 4life'a?
J: Nie planuje. Uważam, że administracja nie jest miejscem dla mnie.
S: Z moich pytań to tyle, czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?
J: Serdecznie pozdrawiam wszystkich, z którymi miałem przyjemność spędzić czas, nie tylko grając na serwerze - @VeraX @Halloween @kondu32 @weedzior @solty @yoshi.rar@XKrakroX na pewno znajdzie się ktoś jeszcze, ale zapomniałem. Pozdrawiam również całą frakcję TSA, biznes 4Wars, organizację Poena Capitis i Los Santos Kings oraz w szczególności Ciebie.
Dziękuję za przeczytanie artykułu, zachęcam do śledzenia naszego działu na forum!
Autoryzował: @Mefju4