Skocz do zawartości

Skipper*

Gracz
  • Postów

    504
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Skipper*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Skipper*

    Walton 1916 ID

    Model: Walton (478) ID: 1916 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1261.7km Dodatki: felgi (1085), wydech (1020), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███) Cena: od 170k Coś od siebie: L SS’y: https://imgur.com/a/aKNH9C0
  4. 29.03.2026 ★ Z przykrością informujemy, iż Street Officer @SroteX zostaje wydalony z organizacji, z powodu odejścia bez poinformowania zarządu. ★
  5. 27.03.2026 ★ Z przyjemnością informujemy, iż Ordinary Member @limonek223 zostaje awansowany na rangę Street Officer. ★ ★ Z przykrością informujemy, iż Street Officer @Benio* odchodzi z organizacji na własne życzenie. ★
  6. umiejętność czytania
  7. Model: Walton (478) ID: 1916 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1261.7km Dodatki: felgi (1085), wydech (1020), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███) Cena: od 170k Coś od siebie: L SS’y: https://imgur.com/a/aKNH9C0
  8. 23.03.2026 ★ Z przyjemnością informujemy, iż Ordinary Member @Kalach. zostaje awansowany na rangę Street Officer. ★
  9. Witajcie! Reporter Specjalista @Skipper* z Redakcji 4Life News! Zapraszam do przeczytania wywiadu z Administratorem @TrondoZPL* ! S - Skipper* Tr - TrondoZPL* S: Witam serdecznie – Reporter Specjalista Skipper* z Redakcji 4Life News. Chciałbyś odpowiedzieć mi na kilka pytań? Tr: Witaj, Skipper*. Oczywiście, jak najbardziej odpowiem na Twoje pytania. S: Super, w takim razie zaczynajmy! Może na początek opowiesz coś o sobie? Tr: No to na sam początek – nazywam się Grzegorz, mam 27 lat, mieszkam nieopodal stolicy Polski. Aktualnie pracuję jako kierowca w transporcie krajowym. S: Ciekawe przedstawienie osoby. Masz może jakieś zainteresowania, marzenia? Tr: Oczywiście, że tak. Moimi zainteresowaniami są rekreacyjne loty dronem, a jeżeli chodzi o marzenia, jest nim zobaczenie Alp Bawarskich. S: Jak wygląda aktualnie Twój majątek? Tr: Powiem Ci szczerze, że na obecną chwilę nie wyliczałem swojego majątku. Posiadam wiele pojazdów, z czego jeden na niskim ID, a także dużą bazę organizacji. Musiałbym poświęcić trochę czasu, aby wszystko podliczyć, ale myślę, że zamknąłbym się w 10 000 000. S: Masz może jakiś cel na serwerze, którego jeszcze nie spełniłeś? Tr: Tak naprawdę moje marzenie serwerowe już się spełniło – jest nim rola Administratora. Na razie innych marzeń serwerowych nie mam. S: Jesteś liderem organizacji Network Trouble. Jest to organizacja stworzona przez Ciebie czy przejęta? Tr: Organizacja została założona przeze mnie, w związku z tym, iż posiadałem ją również na innym serwerze pod tą samą nazwą. Jest ona stricte zamknięta i należą do niej znajomi, którzy byli w niej na poprzednim serwerze. S: Przechodząc dalej, zacznijmy temat serwera. Skąd dowiedziałeś się o 4Life, jak wyglądał Twój start? Tr: O serwerze tak naprawdę dowiedziałem się, grając na nieistniejącym już serwerze konkurencyjnym, gdzie dowiedziałem się od znajomego, że grupa graczy planuje otworzyć swój własny. Na początku nikt bardzo się tym nie przejął i nie dawał mu wielkich szans na przetrwanie, ponieważ na tamten czas [Reklama #4] był jednym z najbardziej rozpoznawalnych. Pierwsze konto utworzyłem w sierpniu 2015 r., lecz niestety zapomniałem danych i utworzyłem obecne. S: Jesteś w Ekipie Administracji serwera, na randze Administratora. Do czego należą Twoje obowiązki? Tr: Obowiązkami administratora jest oczywiście sprawdzanie skarg bądź karanie graczy za poważne przewinienia, tudzież eliminowanie oszustów bądź cheaterów, z którymi ostatnio się borykamy, a także dbanie o to, aby gracze przestrzegali ustalonych zasad. S: Jak znalazłeś się w Ekipie serwera? Co skłoniło Cię do zaaplikowania podania? Tr: W ekipie serwera znalazłem się, oczywiście, aplikując w styczniu 2023 r. Co mnie skłoniło? Otóż po upadku konkurencyjnego serwera, gdzie również byłem członkiem administracji, zatęskniłem za rangą i postanowiłem spróbować swoich sił tutaj. Szczerze mówiąc, nie sądziłem wtedy, że mi się uda dostać. S: W Twojej historii znalazłem wiadomość o tym, że byłeś w biznesie 4Life Cinema Center. Dlaczego odszedłeś? Planujesz może dołączenie do jakiegoś biznesu? Tr: Z biznesu odszedłem z powodu większego napływu obowiązków w życiu prywatnym. A czy planuję powrót? Na obecną chwilę nie, gdyż należę do podfrakcji Volunteer Fire Department. S: Jesteś we frakcji Transport Of San Andreas. Jak wyglądają tam Twoje obowiązki? Tr: Obowiązkiem pracownika Transport Of San Andreas jest oczywiście transport graczy na wskazane przez nich miejsce, a także obsługa specjalnych zleceń, takich jak transport lotniczy, eskorta VIP bądź kierowca autobusu. S: Przechodząc do sedna: dnia 18.04.2025 r. zostałeś wydalony z zarządu frakcji Transport Of San Andreas z powodu niegodnego reprezentowania struktur. Możesz nam powiedzieć coś więcej o tej sytuacji? Pełniłeś jeszcze jakieś funkcje oprócz zarządowej w Transport Of San Andreas? Tr: Hmm… Nie wiem, czy jest coś, co mógłbym dodać odnośnie do tej sytuacji. Cała akcja zaczęła się od tego, że na światło dzienne wyszedł prywatny Discord, na którym były wypisywane niektóre osoby. W czasie piastowania stanowiska członka zarządu byłem też administratorem, gdzie zostałem ukarany degradacją do rangi Moderatora. S: Żałujesz, że zostałeś wydalony? Czy praca zarządowa sprawiała Ci przyjemność? Tr: Praca członka zarządu sprawiała mi, szczerze mówiąc, przyjemność, mimo że niosła za sobą spore obowiązki. Czy żałuję? Oczywiście, że tak, ponieważ poświęciłem swój czas, który przez jedną sytuację praktycznie mógł pójść na marne. S: Rozumiem, przejdźmy dalej. Czy grasz w jakieś inne gry oprócz MTA? Tr: Poza MTA grywam również w PUBG i to są tak naprawdę dwa tytuły, w które gram. Inne tytuły jak na razie mnie nie przekonują. S: Gdyby przyszło Ci powiedzieć coś graczowi, który zaczyna dopiero swoją rozgrywkę, co byś mu powiedział? Tr: Powiedziałbym, aby się nie poddawał mimo trudności, jakie czekają go na początku rozgrywki, postawił sobie jasny cel i się go trzymał. A jeżeli gra z przyjacielem, to najlepiej trzymać się razem, ponieważ jeszcze wiele przed nim (lub nimi), a serwer posiada wiele atrakcji do zaoferowania – trzeba je tylko odkryć. S: Z moich pytań to tyle. Dziękuję za odpowiedzi. Chciałbyś może kogoś pozdrowić? Tr: A ja serdecznie dziękuję Ci za ten wywiad. Oczywiście chciałbym pozdrowić @PralinQa, @Agrona, @LoliCaretaker, @Globeek*, @co?, @RIPSO, @Endrju., @PolakoVskY*, @Pavi, @Argen , @Virlaen. , @LuKi16 , a także ekipę z Transport Of San Andreas, San Andreas Police Department oraz Volunteer Fire Department. Dziękuję za przeczytanie powyższego wywiadu, zapraszam do śledzenia subforum Redakcji 4Life News! Autoryzował: @MateuszXQ
  10. 19.03.2026 Stażysta @RysyNaRolexie zaliczył egzamin końcowy z wynikiem pozytywnym, tym samym zostaje awansowany na stanowisko Młodszego Pracownika. Stażysta @pioterrr4 zaliczył egzamin końcowy z wynikiem pozytywnym, tym samym zostaje awansowany na stanowisko Młodszego Pracownika. Stażysta @MKKC zaliczył egzamin końcowy z wynikiem pozytywnym, tym samym zostaje awansowany na stanowisko Młodszego Pracownika. Stażysta @Kartun.exe zaliczył egzamin końcowy z wynikiem pozytywnym, tym samym zostaje awansowany na stanowisko Młodszego Pracownika.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Witajcie! Reporter Specjalista @Skipper* z Redakcji 4Life News! Zapraszam do bliższego poznania gracza @MisiekplTeam. S - Skipper* MPL - MisiekplTeam S: Witam serdecznie - Reporter Specjalista Skipper* z Redakcji 4Life News. Chciałbyś odpowiedzieć mi na kilka pytań? MPL: Siemka, z miłą chęcią. S: Super, w takim razie zaczynajmy! Może na początek opowiesz coś o sobie? MPL: Jestem Patryk, za miesiąc będę miał już 21 lat. Niespełna rok temu ukończyłem technikum o kierunku energetyki odnawialnej, natomiast na co dzień pracuje w branży światłowodowej oraz czasem elektrycznej, zależnie od zlecenia. Praca ta sprawia mi przyjemność i zadowala mnie finansowo, więc nie narzekam. Weekendowo uczę się na kierunku Administracji. Wolny czas uwielbiam spędzać w towarzystwie znajomych, rozmawiając czy grając razem w gry. S: Ciekawe przedstawienie osoby, jak i ciekawa praca, masz może jakieś zainteresowania, marzenia? MPL: Pewnie, że tak! Interesuje się motoryzacją oraz rozwojem technologii w branży, w której pracuje. Co do marzeń, jednym z nich jest wyjazd do USA, aby pozwiedzać, natomiast kolejne poboczne marzenia to fajny samochód czy też jakieś mieszkanko. S: Przejdźmy może teraz do życia realnego, masz może jakąś ulubioną drużynę, której kibicujesz? MPL: Drużyna, której kibicuje, to oczywiście FC Barcelona. S: Jakim „dyliżansem” wozisz się w życiu prywatnym, możemy poznać sekret twojej maszyny? MPL: Aktualnie śmigam francuskich dyliżansem, aczkolwiek aktualnie rozglądam się nad zakupem Seatem Leonem III w wersji Cupra S: Przechodząc dalej, zacznijmy temat serwera. Skąd dowiedziałeś się o 4Life, jak wyglądał twój start? MPL: O 4Life dowiedziałem się od mojego znajomego z podstawówki, ale też od mojego brata, który gra na serwerze. Na początku serwer strasznie mnie zaciekawił i pamiętam, że moją ulubioną pracą dorywczą była wtedy praca farmera. S: Znajdujesz się w biznesie 4Wars, co możesz nam o nim powiedzieć? MPL: Zgadza się. Biznes jest bardzo ciekawy, zwłaszcza dla osób, które w pewnym stopniu interesują się kryminałami. Akcje w biznesie bywają różnorodne, od napadów na banki po zwykłe wypadki, aby urozmaicić rozgrywkę graczom serwerowych frakcji. S: Również w tym biznesie jesteś Menadżerem - czyli stopniem zarządowym, jak wyglądają twoje obowiązki? MPL: Moje obowiązki zarządowe obejmują głównie kontrole pracowników podczas akcji, rozwiązywanie bieżących spraw oraz zajmuje się również systemem wypłat i awansów. S: Jak trafiłeś na biznes 4Wars? MPL: Biznes ten ciekawił mnie od początku, kiedy powstał, jednakże przynależałem wtedy do serwerowego wojska. Po opuszczeniu szeregów SAAF dołączyłem do 4Wars, gdyż zachęcali mnie do tego znajomi z organizacji, a w główniej mierze sam założyciel biznesu. S: Czy polecasz graczom biznes 4Wars? MPL: Tak, jak najbardziej! Biznes nie jest wcale wymagający, a potrafi bardzo urozmaicić czas spędzony na serwerze. S: Przejdźmy dalej, mianowicie do frakcji, znajdujesz się w San Andreas Road Assistance, co nam powiesz o tej frakcji? MPL: Zgadza się. Frakcja SA Road Assistance zaciekawiła mnie od początku mojej gry. Gdy udało mi się dostać za 1 razem, niestety zostałem wydalony za kare serwerową, w tym czasie próbowałem inne frakcje, takie jak SAFD czy TSA, jednakże nie czułem tego coś, więc spróbowałem znowu w rekrutacji do SARA i udało się! Od tamtego czasu niezmiennie aktywnie uczestniczę w frakcji i głównie jej poświęcam mój czas spędzony na serwerze. S: Jesteś Kierownikiem w San Andreas Road Assistance - czyli stopniem zarządowym, jak wyglądają twoje obowiązki? MPL: Moje obowiązki, podobnie jak w biznesie, opierają się na kontroli pracowników, rozwiązywaniu problemów oraz koordynowaniem działanie serwerowej Stacji Kontroli Pojazdów. S: W zbliżającej się akademii sara, będziesz tylko i wyłącznie egzaminował, czy prowadził szkolenia? MPL: Era mnie jako szkoleniowca zakończyła się 2 lata temu, gdyż po prostu wypaliłem się na tej funkcji oraz chciałem dać opcję rozwoju innym pracownikom, więc pozostaje mi jedynie egzaminowanie. S: Możesz się pochwalić długim stażem w San Andreas Road Assistance, na dzień dzisiejszy jest to około 5 lat, czy frakcja aż tak bardzo przypadła Ci do gustu, że jej nie opuściłeś po dziś dzień? MPL: Dokładnie tak. Bywały wzloty i upadki oraz myśli o opuszczeniu szeregów frakcji, jednakże trzymają mnie w niej ciągle ludzie, których tam poznałem, dojrzewałem i spędzałem multum czasu. S: Przy powstaniu podfrakcji Voluunter Fire Department - potocznie zwanej „Osp”, napisałeś podanie, które zostało rozpatrzone pozytywnie, co skłoniło Ciebie do napisania podania? MPL: Najbardziej do napisania podania skłoniła mnie chęć zakończenia monotonii i chęć rozwoju. I jak widać, udało się. S: Z ogłoszeń wynika, iż zdałeś egzamin końcowy i aktualnie jesteś już po kolejnym awansie, bowiem posiadasz stopień Starszego strażaka, jak wygląda twój przeciętny dzień na służbie Voluunter Fire Department? MPL: Dzień na służbie wygląda różnorodnie, zależnie od tego, czy są wyjazdy. Jeśli takowe pojawią się, staram się w nich aktywnie uczestniczyć. S: Przynależysz do organizacji Los Santos Kings, co nam możesz powiedzieć o tej organizacji? MPL: Organizacja w głównej mierze powstała wraz z członkami byłej organizacji La Cosa Nostra, gdzie po prostu wszyscy tam się wypaliliśmy i chcieliśmy zacząć budować coś „od nowa”. S: Jak wygląda twój zwykły dzień na serwerze? MPL: Dzień na serwerze głównie opiera się na służbie w frakcji oraz od niedawna, jak dołączyłem do VFD, aktywnie uczestniczę w wyjazdach tej podfrakcji do zdarzeń. S: Czy poza frakcją, zarabiasz jakoś na serwerze? MPL: Nie, to co chciałem, osiągnąłem, więc nie potrzebuje więcej gotówki. S: Jak wygląda twój majątek, w jakich przedziałach cenowych się zamyka? MPL: Nie jestem w stanie tego określić, jednakże myślę, że 10kk to tak na luzie. S: Gdybyś miał możliwość dzisiaj spotkać nowego gracza i powiedzieć mu, jak zacząć rozgrywkę, co byś mu powiedział? MPL: Doradziłbym od razu zakup konta Premium. S: Czy planujesz jakieś zmiany na serwerze? MPL: Jakieś zmiany są w mojej głowie, jednakże jak one wyjdą, tego nie wie nikt. S: Z moich pytań to tyle, dziękuję za poświęcony czas i chęć udziału w wywiadzie. Chciałbyś kogoś pozdrowić? MPL: Dzięki również za taką możliwość. Chciałbym pozdrowić pracowników frakcji SARA, @TheLeon, @MIKO23, @Kumi, @EloBenc6969, @Masellko, @_-KODI-_, @Ulgi, @kondu32, @F4LL3S, @Linusia, @M1CH4K_Number_One, @mxlk, @ZgReD_eK, @Operator_Taczki69, @Matiku oraz @JA.KUB . S: Dzięki za chęć udzielenia wywiadu! MPL: Również dziękuję! Dziękuję za przeczytanie powyższego wywiadu, zachęcam do śledzenia subforum Redakcji 4Life News! Autoryzował: @kvmykk.ogf
  13. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @bonit. , @kvmykk.ogf , @borufka. 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: --- 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @ItsTobiasz, @Mefju4 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @TheArasik., @Princessa* , @Wonder. 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: --- 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: --- 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: Transport Of San Andreas 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Makgor.WPL , @bonit. , @lisu' 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4Life Cinema Center 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @elektrykwysokichnapiec , @SlippinJimmy 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @Szefu* 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @Luzio098 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Bloods 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @OwCzArEkPoLsKi2012PL 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: ---
  14. Witajcie! Reporter Specjalista @Skipper* oraz Redaktor Specjalista @XKrakroX z Redakcji 4Life News! Zapraszamy do zapoznania się z poniższą relacją. 14 marca 2026 roku o godzinie 18:00 odbyła się VIII Wojna Frakcji, organizowana przez biznes 4Wars, wydarzenie te przyciągnęło wiele drużyn gotowych walczyć o wysokie nagrody. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a uczestnicy musieli wykazać się zarówno umiejętnościami, jak i doskonałą współpracą zespołową. Na zwycięzców czekała pula nagród – pierwsze miejsce zdobyło 45 000 PLN do podziału dla drużyny, drugie miejsce 30 000 PLN, natomiast trzecie miejsce otrzymało 15 000 PLN. Dodatkowo biznes 4Wars, przygotował dla uczestników niespodzianki w trakcie walk – w losowaniach rozdano aż 35 000 PLN oraz trzy kluczyki do pojazdów: Rex 2.4, Turismo 2.4 oraz Elegy 2.4. Składy Frakcji: Transport Of San Andreas: @PaoloBianchi, @lisu', @Skipper* - rezerwowi: @Pawi., @Domiss. San Andreas Fire Department: @NoVoQ, @Bambo*, @kampikk - rezerwowi: @M3NTOS_, @SZaibotix2. San Andreas Medical Department: @.Mich4U, @Nokiller, @Doktor_Ziemniak - rezerwowi: @.Wiechu, @Kibol1908.. San Andreas Police Department: @V8Power.mvp, @kryser, @Januszz* - rezerwowi: @WielkiChop, @veqzo. San Andreas Road Assistance: @mengelke, @XKrakroX, @AmoreLeone. Karta walk: Runda 1 Walka 1: SAMD VS SARA Walka 2: SAPD VS TSA Runda 2 Walka 1: SARA VS SAPD Walka 2: SAFD VS SAMD Runda 3 Walka 1: SAPD VS SAFD Walka 2: TSA VS SARA Runda 4 Walka 1: SAFD VS TSA Walka 2: SAMD VS SAPD Runda 5 Walka 1: TSA VS SAMD Walka 2: SARA VS SAFD Przebieg wojny: Runda 1 W pierwszej walce dzisiejszego dnia triumfowała frakcja San Andreas Medical Department - wynik 1:0. Natomiast w drugiej walce, triumfowała frakcja Transport Of San Andreas - wynik 3:0. Runda 2 Przed rozpoczęciem pierwszej walki w rundzie 2, nastąpiło losowanie nagród w postaci pieniędzy - 2x2500PLN! Szczęśliwcami okazali się być gracz @k4k4lk0 oraz gracz @Altec. Przechodząc do starcia, zwycięzcą okazała się być frakcja San Andreas Police Department - wynik 1:0. W drugiej walce, zwyciężyła frakcja San Andreas Medical Department - wynik 3:0. Runda 3 W rundzie 3, w pierwszej walce zwycięzcą była frakcja San Andreas Police Department - wynik 3:0. Podczas trwania zakładów, zostały rozlosowane kluczyki do pojazdu Rex 2.4! Zwycięzcą został gracz: @juzekxd1337 , natomiast zostały jeszcze rozlosowane pieniądze, których zwycięzcą został gracz: @YerbaDisa*app. Natomiast w drugiej walce, frakcja San Andreas Road Assitance - wynik 2:0. Warto zaznaczyć, że nikt w tej rundzie nie wierzył w frakcję S.A Road Assitance, która zaskoczyła w tym wydarzeniu. W międzyczasie zostało rozlosowane 2x2500PLN! Szczęśliwcami byli: @Nokiller oraz @AmoreLeone. Runda 4 Pierwszym zwycięzcą w rundzie 4, była frakcja Transport Of San Andreas - wynik 3:0 Przed rozpoczęciem drugiej walki, rozlosowane zostało 4x2500PLN! Zwycięzcy: @WujekRafalek, @SZaibotix2, @Doktor_Ziemniak, @PaoloBianchi. Zwycięzcą drugiej walki w rundzie 4, została frakcja San Andreas Medical Department - wynik 1:0. Runda 5 Tuż przed rozpoczęciem, poznaliśmy zwycięzcę kluczyków do Elegy 2.4, zwycięzcą był gracz: @Skipper*. Dodatkowo, biznes 4Wars, dodał do losowania 3x2500PLN! Zwycięzcy: @Grubeuu, @kanapa2008PL, @Bluz. Przechodząc do ,,finałowego" starcia, ponieważ frakcja TSA oraz SAMD, w tej walce walczyły o 1 Miejsce, końcowo, po zaciętej oraz długiej walce, zwycięzcą została frakcja Transport Of San Andreas - wynik 1:0. Przed ostatnią walką dzisiejszego wieczoru, rozlosowane zostały jeszcze nagrody w postaci 3x2500PLN! Zwycięzcy: @.santiago., @veqzo, @Boris.Dragunov. Zwycięzcą walki została frakcja: San Andreas Fire Department - wynik 2:0. Ranking: 1. Transport Of Andreas - 7 punktów (3-1-0). 2. San Andreas Medical Department - 5 punktów (3-1-0). 3. San Andreas Medical Department - 4 punkty (2-2-0). 4. San Andreas Fire Department - 2 punkty (1-3-0). 5. San Andreas Road Assistance - 2 punkty (1-3-0). Legenda: <nr>. <nazwa frakcji> - <zdobyte punkty> [wygrane, przegrane, remisy] Sponsorami dzisiejszej gali: @solty oraz biznes 4Music! Dziękujemy za przeczytanie powyższego materiału, zachęcamy do śledzenia subforum Redakcji 4Life News! Autoryzował: @kvmykk.ogf
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. 14.03.2026 Stażysta @Ruchator.eTRANS zostaje wydalony z biznesu z powodu otrzymania kary serwerowej.
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin