Skocz do zawartości

Skipper*

Gracz
  • Postów

    505
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Skipper*

  1. nie odwal znow z tym bindem serek xdd

    1. Gouda_Cheese

      Gouda_Cheese

      weź nie przypominaj skipus hahaha

  2. ty ta skarga to sensu nie ma, bo miales wpis to Cie zgarnal xD. Logincze ....

  3. EJ MONDI DAJ JAKAS LEPSZA REAKCJE!!

  4. gierke biore jako 4fun tymczasem ty:

    Myszka03 [2]: elektrykwysokichnapiec nagranm  

    << Myszka03 [2]: lecisz nagrane mam jak bugujesz  

    << Myszka03 [2]: styl chodzenia

    << Myszka03 [2]: dostajesz tyle bani a nie padasz

    << Myszka03 [2]: dobra ide wstawiac to nie ma sensu wylecisz

    << Myszka03 [201]: przyznac sie który to stampi awruko albo dekoder? Sam dojdę.

    << Myszka03 [181]: Reportowalem cie wczoraj ale chce administracja dowod bo bez dowodu nic nie moglem zrobic :d

     

    Od razu coś mi śmierdziało z toba xdd 03 w nicku, konto od 2018 a takie rzeczy wypisywałeś, że to jest szok.

     

    @Myszka03

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Skipper*

    sprzedane

    110k za oba oferta ( 110 sztuka)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin