Skocz do zawartości

Dar_Kon

Gracz
  • Postów

    110
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Dar_Kon

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Pamiętam sytuację, lecz nie pamiętam czy to było do ciebie personalnie, sytuacja z przed 2 tygodni co najmniej i było to też uważam nie fair, gdyż radiowóz przejeżdżał przez dm dostał buty i wyjechał, byłem koło radiowozu poza dm , chodź jedynym wyjazdem był wyjazd przez dm. Wtedy nie pamiętam nicku sapda być może ty wbiegłes i wszystkich ,,ztejzerowałeś,, i odjechałś pojazdem przypomne, że owy SAPD zrobił to na osobach będących poza strefą Ale czy ty widzisz na nagraniu jak się odwracam i sprawdzam czy ktoś jechał? nikogo nie było, z resztą co to zmienia jak to było po zabiciu mnie. Jak mówiłem co jest udokumentowane jechałem na domek kolegi, No nie sądzę wszystko co piszę posiadam poparte nagraniami, próbujesz teraz odwrócić kota ogonem aby być czysty natomiast zbyt ci to nie wychodzi. Zbyt szybko podjąłeś decyzje o ostrzale i ciężko ci się przyznać. Wracając do tego ,, Już Ci tłumaczyłem co sam przyznałeś, że stosunki pomiędzy Tobą i twoimi Kolegami są jakie są i to wystarczy by podejrzewać co zamierzacie,, Jestem ciekaw jak miałem cię gonić z gościem na dachu po górzystym terenie, znów sie powtrzam ale to co napisałeś było zbędne oprócz tego, że była czerwona poświata za premierem po moim zabójstwie to nic to nie wnosi to całej sprawy. Nie róbmy tu zamieszania, bo skarga zostanie odrzucona. Jeżeli dalej uważasz, że jesteś nie winny i masz dalej jakieś wątpliwości (uważam, że wszystko wyjaśnione) to zapraszam skontaktuj się ze mną na dc lub napisz na pv forum. Od czegoś się zaczyna Ode mnie tyle i czekam na werdykt
  3. A więc po kolei Tutaj się zgodzę było różnie, natomiast od dłuższego czasu nie wykonywałem żadnego pościgu, nie zdarzyło mi się również utrudnić nikomu z SAPD rozgrywki. Domyśliłem się, że prowadzicie egzamin co widać na nagraniu zjechałem z kulturą. ,,dwukrotnie prawie doszło do kolizji,, co to ma za znaczenie nie doszło do kolizji głupie tłumaczenie, jak sam napisałeś ,,zbliżeniu się radiowozu do twojego pojazd,, nie ja się zbliżyłem. Co wspólnego ma tutaj trzeci jadący radiowóz na nagraniu widać jak ewidentnie patrzę za siebie a po 2 znajomy który został na domku po krótkiej konsultacji powiedział, iż nic nie dojechało po całym incydencie... No uważam, że jednak powinieneś przestrzegać regulaminu, co ma sugerować nasza obecność jeździliśmy długo za tobą ? no nie wydaję mi się. Widać jak to wy nas wyprzedzacie proszę część materiału która dzieję się wcześniej https://imgur.com/a/b2fanuv też nie za bardzo wiem co ci sugerowało dalsze zamiary nie ganiał bym was z graczem na dachu kolejne bezsensowne tłumaczenie Nie ma takiej opcji, tutaj zwykła manipulacja i wprowadzanie innych osób w błąd proszę o logi jeśli tak do ciebie pisałem, nie rzucam słów na wiatr co pisze/mówie to robie Aha uważasz, że bindy nic nie dały polecam obejrzeć nagranie jeszcze raz widać jak od razu zjechałem ewidentnie nie masz jak się tłumaczyć i wymyślasz. Postąpiłeś, źle i ciężko ci chyba się do tego przyznać... Mam wrażenie, że twoja wypowiedź nic tu nie wniosła próbowałeś wybrnąć kłamstwem ale dowody robią swoje jest to ostatnia odpowiedź jaką piszę nie chcę zaśmiecać. Dowody są dosyć jednoznaczne, natomiast zostało czekać na werdykt rang wyższych dziękuję i pozdrawiam.
  4. Nick funkcjonariusza: @MFifa Data i godzina zdarzenia: 20.01.2023 ok 18:40 Pełen opis sytuacji: Witam, jadąc odwieź znajomego na domek jedną z główniejszych dróg w Los Santos napotkałem dwa radiowozy policyjne. Jechały one w tym samym kierunku co ja. Jechałem za jednym z radiowozów wpychając się po miedzy ten z tyłu który nie ukrywam był dosyć daleko. Po chwili się domyśliłem, że szkolenie z racji koloru merita jadącego co napisałem na say można wyczytać z nagrania w tym momencie się zatrzymałem aby ustąpić pierwszeństwa pojazdu jadącemu za mną odrazu otrzymałem bindy ze strony SAPD. Szybko zjechałem na bok i jak widać na nagraniu przepuściłem radiowóz. Ewidentnie po wyprzedzeniu mnie widać jak spoglądam czy nie jedzie kolejny, ruszyłem dalej w drogę gdyż jak wspominałem zawoziłem kolegę na domek co widać na nagraniu jak zajeżdżam na posiadłość, nagle zobaczyłem SAPD wyskakującego z pojazdu i oddającego serie do mnie strasznie się zdziwiłem, gdyż z tego co mi wiadomo i z tego co się doinformowałem przez cały czas grania na serwerze SAPD musi wysłać binda 3 raz, zostało zrobione to 2 razy. Po drugie nie taranowałem, nie prowokowałem nikogo chciałem spokojnie dojechać na domek znajomego którego widać na miejscu pasażera, oto dowód, iż domek należy do znajomego https://imgur.com/a/HcClGyw. Cała sytuacja była bardzo dziwna, nie tylko mnie dziwiła co widać po reakcji innych. Po całym zajściu napisałem do danego gracza odpisując wykazał się strasznym nie profesjonalizmem i brakiem szacunku do drugiego gracza, próbowałem wyjaśnić z nim to lecz to na marne. Wcale nie chciałem pisać tej skargi, gdyż nie lubię tego robić. Do Pana MFifa teraz się zwrócę drogi kolego nie wiem skąd w tobie tyle nie sympatii wiem było różnie między moją osobą a ową frakcją natomiast ja wyraźiłem się z pełną kulturą do twojej osoby tak na przyszłość czasem warto się dogadać i lepiej na tym wyjść lecz z twojej strony nie było takiej inicjatywy. Tutaj zostawię logi z rozmowy Uważam co widać po logach, iż gracz strasznie nie kulturalnie się odnosił. Reasumując całe zajście uważam, iż osoba dopuściła się nadużycia bedąc w frakcji do tego nie odpowiednio odpisywała i zbytnio nie wiedziała co odpisać ale nie mi to oceniać. Liczę na sprawiedliwy odbiór skargi oraz stosowną karę. Jeżeli jest taka potrzeba znajomy może się wypowiedzieć w skardze, lecz uważam dowody na dosyć mocne i wystarczające. Pozdrawiam ! Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/hBtpJTF Ja Dar_Kon zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skarg, rozumiem go i w pełni akceptuje
  5. 235 i zabieram dzis, bez szans ze ktos da 270k i tak przeplacam XD
  6. F, czekamy na powrót mam nadzieję❤️

    1. _NoBiK_

      _NoBiK_

      Ta, powrót. Trzymajcie się tam... I zostawcie to PD w spokoju :D  Dajcie im żyć ... HahkhetcfI.png

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Wymiana za Sentinela 1.6 z kluczem id 43213?
  10. Login: [email protected] Nick: Dar_Kon ID pojazdu: 110624 Na jaki wariant chcesz zmienić: Zabudowany + lamy na dachu Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):
  11. Model: Freeway ID: 109901 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg Pojazdu: 319km Dodatki: - Cena: offy Coś od siebie: Super motorek SS'Y:https://imgur.com/a/J3GbRBi
  12. Model: Cheetach ID: 97190 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 5991,5km Dodatki: felgi (1078), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (G0N MNIE), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (20%) Cena: Wymienię za najlepiej bulleta mogę dopłacić 100k Coś od siebie: Kozacka maszyn poscigowa sapd się boi POLECAM fajny projekcik SS’y: https://imgur.com/a/4smRORm
  13. Witam Serdecznie, odnosząc się do przedstawionej sytuacji nie zabardzo rozumiem sens zpingowania mojej osoby na owej skardze. Skarga została napisana na graczy, po kilku godzinach zostałem dodany. Z mojej strony zostało wszystko wyjaśnione z supportem który nawet po całej akcji gdy stałeś pod parkingiem policyjnym i zaczłeś najeżdżać na moją osobę upomniał cię, że nie jest to moja wina, gdyż otrzymałem taki przydział od rangi wyżej. Support o Nicku @Fepher otrzymał od mojej osoby ssy, które potwierdzały moje stanowisko w calej sytuacji. Odpowiedział, że skontaktuję się z członkiem od którego otrzymałem ten przydział. Owszem jako Adept powinnem zweryfikować teren działki, do tego błędu się przyznaję, lecz gdy otrzymałem przydział od rangi wyżej który również był na miejscu byłem pewien, że zostało to zweryfikowane. Za całą sytuację Przepraszam Z Poważaniem Dar_Kon
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin