Skocz do zawartości

Dar_Kon

Gracz
  • Postów

    110
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Dar_Kon

  1. pdw hirek kozak czekamy na powrot

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Dar_Kon

    Kupie Cheetah

    Model: Cheetah Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: - Cena: w granicach 600k Dodatki: Lampy itp im wiecej tym lepiej Coś od siebie: Pozdro
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Dar_Kon

    Kupie Elegy

    Model: Elegy Pojemność silnika: 1.6/1.6+ Przebieg pojazdu: bez znaczenia Cena: Do ok 550k Dodatki: Najlepiej FUP i LAMPY, im więcej tune tym lepiej Coś od siebie: Offerty można składać tutaj lub na pv (ID+Cena)
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Tak, ja byłem dociekliwy? Chyba nie wież co piszesz. Sam ci napisałem że nie działa to na mnie to się kłóciłeś napisałem wyraźnie ,, wiem jak to działa ,, Również nie będę co chwila tu wracał mam nadzieje że ktoś sprawiedliwy tym się zajmie napisałem wszystko co miałem do powiedzenia Pozdrawiam
  10. Mam brać odpowiedzialność za graczy znajdujących się obok dziwne trochę nie uważasz. Poza tym będąc w biznesie masz obowiązek poszanowania życia nie prawda? wydaję mi się że tak Będąc w Biznesie powinneś być miły twoje wypowiedzi tego nie wykazują mówisz o moralnym zachowaniu czy normalne jest to że zacząłeś do mnie strzelać, a gdy ci nie wyszło to zabiłeś Członka Tsa? Uważam, że niepotrzebnie to napisałem. Ale zobacz swoje zachowanie jak podjechaliśmy co zrobiłeś? Miałeś problem i byłeś zły że musisz cos odgrywać
  11. Jak widać nadal prowokujesz https://imgur.com/a/x0u0eYV
  12. Nie możesz stosować broni na byle napotkanym graczu. Przykładowo ktoś dołącza do gry widzi ciebie mówi strzel do mnie to walisz do niego tak? Jak już wklejasz logi to wklej wszystkie chociaż a nie dogodne wycinki pasujące do twojej wypowiedzi Nie napisałem czegoś takiego ,,Strzelaj nie pi****l '' Nie stosowałeś zwroty o wysokim bogactwie językowym, tylko wyzywałeś mnie w sposób taki, aby nie otrzymać kary to proste
  13. Login / nick: [email protected]/Dar_Kon Serial: (serial ukryty) Nick oskarżonego: @Norsek Data zdarzenia: 11.08.2022 15.58 Opis zdarzenia: Wraz z grupą znajomych postanowiliśmy odegrać Rp z owym Graczem. Nie wyraził o chęci ani zaangażowania w biznes i postanowił nas wyśmiać. Wrócił on na miejsce widoczne na nagraniu. Po rozmowie z owym graczem twierdził, że może mnie zabić z broni. Po chwili wyciągnął broń aby pokazać i zaczął do mnie strzelać. Gdy zorientował się, że nie jest w stanie mi nic zrobi postrzelił, postanowił pokazać się i zaczął strzelać do obok stojącego gracza z frakcji Tsa. Gracz chyba nie wiedział że frakcje mają bw o czym poinformował go sam członek frakcji po zabójstwie go. Po tym zdarzeniu próbowałem wytłumaczyć mu, że nie powinien tak postępować. Gracz zaczął mnie obrażać również jest to ukazane w nagraniu. Dodam jeszcze, że przez owego gracza otrzymałem karę mute za prowokacje, która była nie słuszna, nie obwiniam o to Supporta mógł nie znać całej sytuacji jaka zaistniała. Liczę na wyrozumiałość Pozdrawiam https://imgur.com/a/Xv3mfnx https://imgur.com/a/yYQTF7b
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Login: [email protected] Ranga: Diabełek Powód odejścia: Dołączenie do organizacji znajomego Coś od siebie: Bardzo fajna organizacja, polecam każdemu. Pozdrawiam Trzymaj się!
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin